S4 Mini Mi Nexsus 4 Mu S3 Mu

Sponsorlu Bağlantılar

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
S4 Mini Mi Nexsus 4 Mu S3 Mu
Ben sadece telefonla oyun oynicam dungeon hunter, bad piggies ve virtua tennis i fln kaldirsin yeter bide hemen eskimiycek sorunu fln olmiycak bi tel lazim yukardakilerden hangisi bana yeter nedeniyle birlikte yazarsaniz sevinirim

TeknolojiCep

TeknolojiCep

Üye
LG Optimus G Al Memnun Kalırsın.

Kerim.

Kerim.

Üye
N4.

Neagf

Üye
Nexus 4.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
Nedeniyle birlikte soylerseniz sevinirim
Bu arada n4 cabuk ısınıyomus

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ben sadece telefonla oyun oynicam dungeon hunter, bad piggies ve virtua tennis i fln kaldirsin yeter bide hemen eskimiycek sorunu fln olmiycak bi tel lazim yukardakilerden hangisi bana yeter nedeniyle birlikte yazarsaniz sevinirim

S4 mini oyun performansi guzel ve ornek olarak most wanted oynaeken ekran ates gibi oluyor ve bu tür oyunlarda sarj su gibi gidiyor yani yaninda sarj aleti tasimiyorsan oyun oynamak sıkıntılı iş :)

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini oyun performansi guzel ve ornek olarak most wanted oynaeken ekran ates gibi oluyor ve bu tür oyunlarda sarj su gibi gidiyor yani yaninda sarj aleti tasimiyorsan oyun oynamak sıkıntılı iş :)
Yani N4 al mi diyosun

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Yani N4 mu diyosun

Valla o cihazi bilmiyorum dostum ama oyun performansi s4 minide iyi ve telefonlar boyutu daraldikca ve performansi arttikca isinmasi kacinilmaz yani oyun oynarken telefonum isinmiyor diyen yalan soyler :)

Gorsel olarak ve performans olarak ben memnunum yinede karar senin ben kullanici olarak tavsiye edebilirim s4 mini yı :)

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
Tam aklim n4 e yatmisken simdi yine kararsiz kaldim :D

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
S4 1.7 ghz cift cekirdek Adreno
305GPU 1.5gb ram
N4 1.5ghz 4 cekirdek Krait
CPU’lu qualcomm snapdragon 2gb ram
Hangisi ???

TeknolojiCep

TeknolojiCep

Üye
S4 Mini alma N4 Al

fk555897

fk555897

Üye
Bence LG Nexus 4 al.

ygtarsln

ygtarsln

Üye
n4

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34
enesrsln

enesrsln

Üye
Kesinlikle LG Optimus G almalısın. Hiçbir oyunda kasma,donma,takılma vs. yok. Şarjı da iyi gidiyor (oyun oynamama rağmen). Nexusta çok fazla ısınma sorunu var. Oyun oynarken aşırı ısınıyor. Optimus G'de 30 dk. Most Wanted oynuyorum ısınma çok hafif oluyor. Ama hiç rahatsız olmuyorum. Yüksek grafikli oyunlarda uzun süre oynayınca ısınma oluyor. 1 Saat MC4 oynarsan tabi ki ısınıyor. Çok fazla oyun yükleyeceksen Nexus yerine Optimus G al. Arada 100 TL fiyat farkı var. Bu arada Optimus G'nin hafızası 32 GB Nexus 16 GB. Ve Kamera ve ses olarak da Optimus G üstün. Nexusdaki bir başka sorun da navigasyon tuşlarının ekranda olması ve oyun oynarken elin o tuşlara değince oyundan çıkıyor ve çok can sıkıcı oluyor. Ama iki telefonu da incelemeden alma.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
Kararim n4 sanirim bu arada 16 gb yeter di mi

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
Sony ve htc nin telefonlarini bilmiyorum acaba n4 un fiyatinda n4 den daha iyi bi tel var mi

enesrsln

enesrsln

Üye
Sony ve htc nin telefonlarini bilmiyorum acaba n4 un fiyatinda n4 den daha iyi bi tel var mi
Bence 100 TL fazla ver Optimus G al. Nexus'tan çok daha iyi.Ha bu arada yeni gördüm. Optimus G kliksa'da 1149 TL.

Üst Alt