s3 mu ,s4 mini mi yoksa htc one mini mi almaliyim ??

Sponsorlu Bağlantılar

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
s3 mu ,s4 mini mi yoksa htc one mini mi almaliyim ??
ESKİ TELEFONUM GMD İLE YASADİGİM SORUN NEDENİYLE GMD Yİ VE ESKİ TELEFONUMU SATTİM. BİR MİKTARDA PARA KOYUP BU MODELLERİ DUSUNUYORUM.

ASLİNDA ONE MİNİ DUSUNUYORDUM AMA SD KART DESTEGİ YOK. S4 MİNİ PERFORMANS OLARAK S3 TEN DUSUK AMA S3 TE COK BUYUK.

İSTEDİGİM OYUN PERFORMANSİ,KAMERA VE RENKLERİN UYUMU.

(Bir yandanda one mini de beats audio var yaa..Ben cok muzik dinlerim. Oyunu ac arkada muzik calsin hesabi :)

Lutfen yardimci olun. Artik ileridede kullanabilecegim bir model lazim.

ANIL

ANIL

Admin
S4 mini oyun konusunda hiç fena değil. oyun incelemelerini izleyebilirsin.

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini oyun konusunda hiç fena değil. oyun incelemelerini izleyebilirsin.

Bu konu aklimi celiyor. Oyun performansi gordugum kadariyla super. Peki ses nasil ? Ben cok muzik severim. Yuksek sed ve yogun bass. Gerci poweramp falan bayagi iyilestiriyor ama kararsiz kaldim.

ANIL

ANIL

Admin
Bu konu aklimi celiyor. Oyun performansi gordugum kadariyla super. Peki ses nasil ? Ben cok muzik severim. Yuksek sed ve yogun bass. Gerci poweramp falan bayagi iyilestiriyor ama kararsiz kaldim.

One kadar yüksek olmayabilir ama kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Kutudan çıkan en iyi kulaklıklardan biri mevcut. Kulaklığın yapısı ve performansı oldukça iyi değiştirmeye hiç gerek yok.

smh60

smh60

Üye
Htc one mini yi ele
Ben s3 derim fakat s4 minide gayet güzel cihaz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bence s4 mini ve s3 üzerinde yoğunlaş one miniyi ele derim. S4 miniden sonra tanıtılmasına rağmen samsungun daha çok sattığını bilmelerine rağmen çok daha kötü bir cihaz yaptılar. Kamerası daha kötü, sd kart desteği yok ram 1 gb. Batarya süresi daha düşük cpu hızı daha düşük ama fiyat aynı tek artısı daha sağlam.

fk555897

fk555897

Üye

Oyun konusunda S4 mini ile One Mini benzer performans verecektir. Ayrıca One mini'nin hoparlörleri S4 mini ve S3'den çok daha iyi. HTC'nin Sense 5 arayüzü zaten oldukça stabil çalışıyor. Bence iki telefonu da incele ama One Mini'yi daha çok seveceğini düşünüyorum.

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi

One kadar yüksek olmayabilir ama kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Kutudan çıkan en iyi kulaklıklardan biri mevcut. Kulaklığın yapısı ve performansı oldukça iyi değiştirmeye hiç gerek yok.

Yok beats pro var zaten. Dediklerinize gore one miniyi eledim.

- - - Eklendi - - -

Oyun konusunda S4 mini ile One Mini benzer performans verecektir. Ayrıca One mini'nin hoparlörleri S4 mini ve S3'den çok daha iyi. HTC'nin Sense 5 arayüzü zaten oldukça stabil çalışıyor. Bence iki telefonu da incele ama One Mini'yi daha çok seveceğini düşünüyorum.

Daha cok celiskide kaldim simdi.

ANIL

ANIL

Admin
Bir telefonda aradığın tek şey ses mi? Sonuç olarak telefonları incelemeden almanı tavsiye etmem. Senin değerlendirmen daha doğru olur.

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
Bir telefonda aradığın tek şey ses mi? Sonuç olarak telefonları incelemeden almanı tavsiye etmem. Senin değerlendirmen daha doğru olur.

Yok sadece ses degil. Sadece birbirine gore kiyasliyorum. Hani kotu olmasin yeter. Yok herseyiyle inceleyecegim. Fakat birbirleriyle arasinda cok mu fark var. Hangisi ne konuda memnun etmez bilmiyorum. Cunku gecen.gmd almayin diyenleri dinlemedim pisman oldum.

ANIL

ANIL

Admin
Yok sadece ses degil. Sadece birbirine gore kiyasliyorum. Hani kotu olmasin yeter. Yok herseyiyle inceleyecegim. Fakat birbirleriyle arasinda cok mu fark var. Hangisi ne konuda memnun etmez bilmiyorum. Cunku gecen.gmd almayin diyenleri dinlemedim pisman oldum.

Kesinlikle kabul edilebilir bir ses düzeyine sahip olduğunu söyleyebilirim. Elbet farkları vardır. Bir yandan S4 mini işlemci ve ram konusunda öne çıkıyor. Her telefonda belirli sıkıntılar olabilir yada kullanıcının sorun şeklinde belirttiği sebepler...