s4 mini 4.2.2 root atmak (GT-I9190 root anlatım konusu)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Sistem güvenlik uyarılarından kurtulmak için, Telefonunuzdan sistem/app klasörü içindeki aşağıdaki dosyaları silin

app klasörünü sildim telefon samsung işaretinde kalıyor.

Pardon ama system/app klasörünü niye sildin?
Konuda böyle bir şey yazmıyor.

Tekrar stock rom yükle

a.demirayak

Üye
Dostum emeğine sağlık. Start dan sonra yükleme uzun sürüyor mu? Baya bekledim bir değişiklik olmadı. Programda "all threads completed (succeed0/ failed0)" mesajı geliyor.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Dostum emeğine sağlık. Start dan sonra yükleme uzun sürüyor mu? Baya bekledim bir değişiklik olmadı. Programda "all threads completed (succeed0/ failed0)" mesajı geliyor.

Uzun sürmez bataryayı çıkarıp tak açılması lazım.

a.demirayak

Üye
Helal çabucak cvp yazdın.. recovery modda install zip çıkmıyor.. (AAcaba yükleme olmadığı için mi)) neyse ben rootkit dosyasını biryerden buldum.. Home a bastım.. Birkaç yükleme fln yaptı.. Bir degisiklik yok? Biyerde yanlış yaptım ama

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Helal çabucak cvp yazdın.. recovery modda install zip çıkmıyor.. (AAcaba yükleme olmadığı için mi)) neyse ben rootkit dosyasını biryerden buldum.. Home a bastım.. Birkaç yükleme fln yaptı.. Bir degisiklik yok? Biyerde yanlış yaptım ama

Hem tel hemde hafıza kartına at dosyayı ikisine de bak

a.demirayak

Üye
Ikisinde de var. Recovery de Tel hafızasına zaten bakamıyorum. Hafıza kartından buldum. Tekrar denedim de olmadı. Neyse dostum gecenin bu vakti ilgilendin çok saol. Vakit olunca ben yine denerim inşaallah

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
mesudinhu

mesudinhu

Üye
sabahtan beri yapmaya çalılyrm maxicep çatısı altındaki butun root tatkttikleri ve çeşitlerini neredeyse denedm şu odinin start tuşuna bastıktan sonra hiç bişi yapmamasına takldım hep nasıl yapacam

• Beğen
Tepkiler: Alparslan Tatlı

Alparslan Tatlı

Üye
Arkadaşlar root kurdum ben 7 ay falan oldu güzelde çalışıyor sıkıntı yok siteye teşekkür ederim bu konuda ama şimdi un root yapmak istiyorum nasıl yaparım lütfen yanıtlayın diğer birkaç siteye un root konusunda pek güvenmiyorum

Nasıl un root yaparım ??

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Arkadaşlar root kurdum ben 7 ay falan oldu güzelde çalışıyor sıkıntı yok siteye teşekkür ederim bu konuda ama şimdi un root yapmak istiyorum nasıl yaparım lütfen yanıtlayın diğer birkaç siteye un root konusunda pek güvenmiyorum

Nasıl un root yaparım ??

Stock romunu tekrar yüklersen sorun kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Alparslan Tatlı

Üye
İşte sorun orda kardes bunu nasıl yaparım

Alparslan Tatlı

Üye
Room un belli bi link varsa atarmısın bulamadım ben öyle bişey

Alparslan Tatlı

Üye
Bahadır şimdi bunu indircem download da duracak yukardaki işlemleri yapıp bu indirdiğimi seçip odinden kuracam
Ve o silmemizi önerdiğiniz 3 apk yıda titanyum backup tan geri yükleme yapacam sistem+veri diyerek

Doğrumu anlamışım? (Yani sadece aynı işlemle root kit yerine bunu seçip o kaldırdığımız tik işaretini kaldıramayacaz (odinde) sonra tel anadan doğma olacak)

Edit: şuanki ana kadar yaptığın yorumlara kadar teşekkür ederim bunuda yanıtlarsan memnn olurum kardes

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bahadır şimdi bunu indircem download da duracak yukardaki işlemleri yapıp bu indirdiğimi seçip odinden kuracam
Ve o silmemizi önerdiğiniz 3 apk yıda titanyum backup tan geri yükleme yapacam sistem+veri diyerek

Doğrumu anlamışım? (Yani sadece aynı işlemle root kit yerine bunu seçip o kaldırdığımız tik işaretini kaldıramayacaz (odinde) sonra tel anadan doğma olacak)

Edit: şuanki ana kadar yaptığın yorumlara kadar teşekkür ederim bunuda yanıtlarsan memnn olurum kardes

Romu PC ye indireceksin.
Odin ile yukleyeceksin.
Geri yükleme yada başka birşey yapmiyorsun.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

csfurkan2

Üye
teşekkür ettim :thumbup:

Yönetici tarafından düzenlendi:

LFGODRFGLKNSD

Üye
DOWLOAD MODU NEEEEEEEE
ZİPTEN NASIL ÇIKARACAM

turbobodrum

Üye
ya millet bu root işi ben beceremedim odini çalıştırıyorum, all threads completed suceed0/failed1 diyor napiyim?

Alparslan Tatlı

Üye
selamun aleyküm bunu pc üzerinden indirdim odin de indirdim ama gerisini çözemedim şimdi telefonu kapatıp o 3 tuşa basılı tutup bişeylermi yapacam bu telefona unroot yapmam lazım ..
bu indirdiği şey 1 gb yuh ne bu inen

Üst Alt