S4 Gt-i9505 Wifi Açılmama Sorunu Çözüldü

Sponsorlu Bağlantılar

dasznn

Üye
Hocam herşeyi yaptım ama halen wifi butonum aktif olmuyor... kafayı yiyeceğim. :(

• Beğen
Tepkiler: cahit kurullar

einstein2000

einstein2000

Üye
Ferzan USTA ellerine sağlık.

aeonilhan

aeonilhan

Üye
Telefon üzerinden destek verildi
FERZAN BEY EMEĞİNİZE SAĞLIK MÜMKÜNSE BENDE TELEFON DESTEK İSTİYORUM.ÇOK MAĞDURUM TEŞEKKÜRLERFERZAN HOCAM
zip dosyasını recovery moddan telefona flash NASIL YAPILIYOR AYRINTILI ANLATIRMISIN
TEŞEKKÜRLER.
Yapmadığım işlem kalmadı telefona ve nihayet sonunda oldu ve wifi yeniden çalıştı. Sanırım bir program yada güncelleme efs klasörünü disable haline getiriyor. Çözümü şöyle buldum. Anlatılan işlemlerin hepsini uyguladıktan sonra hala düzelmediyse, recovery dosyasını flash ladıktan sonra telefonu recovery modunda açın ve mount storage bölümüne gelin ve mount efs tıklayın reboot edin telefonu ve wifi güle güle kullanın.
usta ben hepsini denedim yine de çalışmıyor.bana bir yardımcı olun başka yöntem varmı?yoksa kırıcam bu teli...

centilmen1981

Üye
s.a usta dediginiz tüm dostyaları uyguladım ama wifi acmıyor nasıl bır yol cizeriz yardımcı olursanız sevınırım

okktay

Üye
eline yüreğine bilgine sağlık ustam.. buyuk bir dertten kurtardın beni.. ALLAH senden razı olsun..

ysn4546

Üye
Arkadaşlar lütfen zip dosyasını nasıl yükleyeceğimizi ayrıntılı anlatır mısını? Benim gibi acemi arkadaşlar şu an gercekten sıkıntı içinde yardımlarınızı bekliyorum.

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar recovery modda zip nasıl yüklenir diye arama yapın çok çabuk bulursunuz

aeonilhan

aeonilhan

Üye
Yapmadığım işlem kalmadı telefona ve nihayet sonunda oldu ve wifi yeniden çalıştı. Sanırım bir program yada güncelleme efs klasörünü disable haline getiriyor. Çözümü şöyle buldum. Anlatılan işlemlerin hepsini uyguladıktan sonra hala düzelmediyse, recovery dosyasını flash ladıktan sonra telefonu recovery modunda açın ve mount storage bölümüne gelin ve mount efs tıklayın reboot edin telefonu ve wifi güle güle kullanın.
SELAMLAR
BEN BU DEDİKLERİNİZİ DE YAPTIM ANCAK HALA ÇALIŞMIYOR.TELEFONU KULLANAMIYORUM.BİR YARDIM LÜTFEN...
bu yöntemi de denemek lazım
YAPTIM.HALA ÇALIŞMIYOR.

TheMadness

TheMadness

Üye
SELAMLAR
BEN BU DEDİKLERİNİZİ DE YAPTIM ANCAK HALA ÇALIŞMIYOR.TELEFONU KULLANAMIYORUM.BİR YARDIM LÜTFEN...
YAPTIM.HALA ÇALIŞMIYOR.
Telefonunuzun GT-I9505 olduğundan emin misiniz?

mks740

mks740

Üye
Yabancı ülkeden gelmiş bi s4 var tanıdığımın. Onda da bu wifi sorunu var. Imeinin falan zarar görmemesi için ne yapmam lazım bunları uygularken?

carlito9310

Üye
Malesef 3 gun calisti yine calismiyor. Telefoncuya verdim 50 lira istedi tamam dedim o da yapamadi nasil birsey bu. Anlasilan bu anlatilanlar herkesin telefnunda calismiyor.

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Nerede oturuyorsun

mks740

mks740

Üye
Yabancı ülkeden gelmiş bi s4 var tanıdığımın. Onda da bu wifi sorunu var. Imeinin falan zarar görmemesi için ne yapmam lazım bunları uygularken?
Yok mu cevap verecek?

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Senin değil ise uğraşma derim

• Beğen
Tepkiler: mks740

carlito9310

Üye
Peki o zaman sorun nedir anlayamadım. Defalarca farklı romlar atıp anlatılan işlemleri dikkatli bir şekilde yaptım çoğu sefer çalışmadı. Bir kez 4 saat kadar 1 kezde 4 gün kadar çalıştı ve yine kendi kendine kapandı. Daha başka ne yapılabilirki? Eğer yanlış yaptığım birşey varsa o zaman tamam derim ama herşey sırasına göre yaptım yine olmuyor!

ZulkarneynMS

Üye
Eyvallah teşekkür ederim.

Üst Alt