S4 Gt-i9505 Wifi Açılmama Sorunu Çözüldü

Sponsorlu Bağlantılar

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
S4 Gt-i9505 Wifi Açılmama Sorunu Çözüldü
Arkdaşlar uygulanacak işlem çok basit telefonunuza cvm recovery yüklüyorsunuz ve aşağıdaki zip dosyasını recovery moddan telefona flashlıyorsunuz bu kadar

Not cihaz rootlu olması lazım gerekli olan root dosyası

Gerekli olan recovery dosyası

wifi düzeltme dosyası aşağıdan indirebilirsiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: dedebekri, onuc0bir, kaciker ve 15 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Emeğine sağlık kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Ferzan
esmeran3

esmeran3

Üye
birşey soracağım bu GALAXY S4 I-9505 İLE I-9500 arasında ne fark var

anchacker

Üye
tmm kardes allah razı olsunda valla nasıl yuklenecegı hakkında bır fıkrım yok recerve modda sd kartı yok foto felan paylassan nasıl yuklnecegı hakkında yada vıdeo felan cok makbule gecer 3 haftadır bu derdı cekıyorum sıkıntımı anlarsın ne kadar buyuk telefonu parcalamamak ıcın kendımı zor tutuyorum nasıl yuklenecegı hakkında daha ayrıntı paylasırsan cok mutlu olurum beklıyorumordamısın kardeslık

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardes allah razı olsunda valla nasıl yuklenecegı hakkında bır fıkrım yok recerve modda sd kartı yok foto felan paylassan nasıl yuklnecegı hakkında yada vıdeo felan cok makbule gecer 3 haftadır bu derdı cekıyorum sıkıntımı anlarsın ne kadar buyuk telefonu parcalamamak ıcın kendımı zor tutuyorum nasıl yuklenecegı hakkında daha ayrıntı paylasırsan cok mutlu olurum beklıyorumordamısın kardeslık
önce gerekli olan recovey dediğim linkten o dosyayı indir odin programı ile telefona yükle

anchacker

Üye
tmm dır halletım yav adamım dıbısnı dıbı baya dua kazandın cok tesekuller allah razı olsun

delo

Üye
arkadaşlar kaçak 9505 snapdragonlu modele rom atsam imei ve sebeke gitme sorunu yasarmıyım acil cevap teşekkürler.

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kaçak 9505 snapdragonlu modele rom atsam imei ve sebeke gitme sorunu yasarmıyım acil cevap teşekkürler.
benim 9505 ve her ne kadar rom yüklediysem imei sorunu yaşamadım

• Beğen
Tepkiler: delo

can7334

Üye
Arkdaşlar uygulanacak işlem çok basit telefonunuza cvm recovery yüklüyorsunuz ve aşağıdaki zip dosyasını recovery moddan telefona flashlıyorsunuz bu kadar

Gerekli olan recovery dosyası

wifi düzeltme dosyası da aşağıdaki ekten indirebilirsiniz
eline sağlıl ustam

naso1scht

Üye
FerzaN hocam ben bu konulara yabancıyım.Telefonumda Almanya sürümü 4.3 bulunmaktadır.Elimde 3.07 odin programı ve belirttiğin dosyalar var.Nasıl yapıcagım hakkında daha detaylı bir bilgi verebilirsen bu guzel kardeşini buyuk dertten kurtaracaksın.
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: sahan01
Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Özel mesaj attım beni ara yardımcı olurum

• Beğen
Tepkiler: Nextman

vesairee

Üye
bu işlemi yaparken telefona root atıyormuyuz direk odinle yüklersek çalışırmı ?

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Cvm yükleyin ve SD karttan flashlayın

• Beğen

ekberxs

Üye
ferzan hocam ben verdiğiniz linkten md5 dosyasını indirdim sonra odinle tele yukledım ama birsey olmadı acaba başka birsey de yapmam lazım bana yardımcı olursanız sevinirim şimididen cok tşk

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Telefon üzerinden destek verildi

• Beğen

bahtiyar57

Üye
FERZAN BEY EMEĞİNİZE SAĞLIK.TELEFON DESTEK SAYENİZDE SORUNUM ÇÖZÜLDÜ.

izm0

Üye
Bende samsung galaxy s4 i19505 kullanısıyım. İki gün önce güncelleme ekrana geldi mecburen güncellemek zorunda kaldım güncellemez olaydım. Daha sonra wifi açılmamaya başladı. Nette araştırma yaptım aynı durumla karşılaşan bir çok kişiyi gördüm. Daha sonra wipe cache yi sildim. Şimdi de wifi çok geç açılıyor ve daha önce bağlandığım wifi ağları için her seferinde şifre girmemi istiyor. Ben hangi programı yüklersem wifi sorununu tamamen çözebilirim. Bu işlerin acemisiyim kusura bakmayın adım adım sorunu çözmemde yardımcı olabilirseniz gerçekten çok mutlu olacağım..

• Beğen
Tepkiler: emsalsiz5644

carlito9310

Üye
Merhaba, ben bir çok şey denedim, fabrika ayarlarına çevirme, wifi fix dosyaları, root işlemleri, recovery işlemleri, ve sonuc olarak makina düzgün çalışmamaya başladı bende kies programı ile üretici yazılımının yükseltmesi ve başlatmasını kullanarak yine açabildim telefonu ama yine wifi sorunu devam ediyor. sitede anlatılanlarıda yaptım ama yine aynı. bu sorunu nasıl çözebilirim?

• Beğen
Tepkiler: emsalsiz5644

Üst Alt