S4 Gt-i9505 Wifi Açılmama Sorunu Çözüldü

Sponsorlu Bağlantılar

emsalsiz5644

Üye
abi şunu resimli anlatır mısınız Allah razı olsun.. size zahmet..burada biraz acemiyiz.burda çoğu arkadaş benim gibi mağdur.yardımcı olursanız çok sevinirim.

ekberxs

Üye
ferzan hocam bize resimli bir şekilde yada tam acıklayıcı birsekılde anlatabilirmisiniz hepimiz cok memnun oluruz

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gerekli root dosyasınıda ekledim site içine bakın arama yapın root nasıl yüklenir cvm nasıl yüklenir recovery modundan zip nasıl flashlanır hepsi var

• Beğen
Tepkiler: Nextman

emsalsiz5644

Üye
wi fi düzeltme ekini nereye yükleyeceğiz veya kopyalacağız.Allah razı olsun

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
wi fi düzeltme ekini nereye yükleyeceğiz veya kopyalacağız.Allah razı olsun
Hafıza kartı veya telefon hafızası farketmez recovery modundan kopyaladığın yere gelip dosyayı seçip yükleyeceksin

• Beğen

naso1scht

Üye
Ferzan hocam saygılar en son güncellemenizden sonra wifi sorununu Allah razı olsun hallettim.Fakat daha önce belirtmediğim daha ciddi bir sorunum var 3G yani H+ bağlantısı kuramıyorum.Eşimin S4 (I9500) 3g yan H+ bağlantısı kurarken benim I9505 Edge hızının ötesine geçemiyor.Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum tşk...( Hatların ikiside avea )

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Ferzan hocam saygılar en son güncellemenizden sonra wifi sorununu Allah razı olsun hallettim.Fakat daha önce belirtmediğim daha ciddi bir sorunum var 3G yani H+ bağlantısı kuramıyorum.Eşimin S4 (I9500) 3g yan H+ bağlantısı kurarken benim I9505 Edge hızının ötesine geçemiyor.Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum tşk...( Hatların ikiside avea )
bu konu hakkında bilgim yok malesef ama wipe işlemlerini yapmayı deneyebilirsin

• Beğen

msconfig_021

Üye
Ustam ellerine sağlık valla ne kadar dua etsem azdır sana ;)

facesss

Üye
çok sağol biraz uğraştım ama becerdim telefoncuya verdim beceremedi allah senden razı olsun

yilanoglu

Üye
senin varya senin allahına kurban kardeş. yaptım oldu allah razı olsun

• Beğen
Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın

• Beğen

emsalsiz5644

Üye
abi ben şimdi bu dosyayı odin ile telefonuma yükledim fakat wifi düzeltme dosyasını nasıl yükleyeceğimi anlamadım.bu işlerde acemiyim.Seni uğraştırıyorum usta hakkını helal et.Allah razı olsun.

carlito9310

Üye
Yapmadığım işlem kalmadı telefona ve nihayet sonunda oldu ve wifi yeniden çalıştı. Sanırım bir program yada güncelleme efs klasörünü disable haline getiriyor. Çözümü şöyle buldum. Anlatılan işlemlerin hepsini uyguladıktan sonra hala düzelmediyse, recovery dosyasını flash ladıktan sonra telefonu recovery modunda açın ve mount storage bölümüne gelin ve mount efs tıklayın reboot edin telefonu ve wifi güle güle kullanın.

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Yapmadığım işlem kalmadı telefona ve nihayet sonunda oldu ve wifi yeniden çalıştı. Sanırım bir program yada güncelleme efs klasörünü disable haline getiriyor. Çözümü şöyle buldum. Anlatılan işlemlerin hepsini uyguladıktan sonra hala düzelmediyse, recovery dosyasını flash ladıktan sonra telefonu recovery modunda açın ve mount storage bölümüne gelin ve mount efs tıklayın reboot edin telefonu ve wifi güle güle kullanın.
bu yöntemi de denemek lazım

yuppoyuppo

Üye
hocam çok tesekkur ederim gercekten sıkıntı olmustu bu wifi sorunu umarım diğer sıkıntı çekenlerde faydalanır bu bilgiden zor ulaşılıyor kesin ve doğru çözüme

• Beğen
Tepkiler: Ferzan
Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
hocam çok tesekkur ederim gercekten sıkıntı olmustu bu wifi sorunu umarım diğer sıkıntı çekenlerde faydalanır bu bilgiden zor ulaşılıyor kesin ve doğru çözüme
güle güle kullanın

naso1scht

Üye
Hocam I9505XXUAMDF (4.2.2) firmwire yukleyebılıyorum fakat wifi ayarları eskide kalıyo bu konuda bılgın varmı ?

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

carlito9310

Üye
Yine olmadı bir müddet çalıştı ama yine wifi ve bloetooth kapandı. S4 android 4.3 türkiye romu yokmu? Ben bu romları yukledim şimdiye kadar, (DBT-I9505XXUBMEA) - (EPL-I9505XXUEMJ7) - (DBT-I9505XXUEMJ5) ve bunlarda wifi ve bluetooth çalışmadı. Acaba yanlış rom mu yukluyorum? Hangi romu yuklemem lazım? link atarsanız sevinirim. Birde yükleme yaparken şöyle yapıyorum. telefonun usb hata ayıklama modunu açıyorum sonra root atıyorum ve cwm kurup recovery modda fac/reset - wipe cache - dalvik cache - format cache - format data ve format sistem yapıp sonra download moda gelip romu kuruyorum. Varmı bir yanlışlık sıralamam doğrumu?

huseyindemir

Üye
Ferzan kaç haftadır uğraşıyorum sonunda wifi düzeldi çok teşekkürler allah razı olsun kardeşim ...

Üst Alt