S3'mu One X'mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
S3'mu One X'mi ?
Bu iki telefon arasında kaldım. Sızce hangisini almalıyım ? Tesekkurler

En basitinden yükseltilebilir hafıza ve çıkarılabilir batarya yönünden S3.

En basitinden yükseltilebilir hafıza ve çıkarılabilir batarya yönünden S3.

başka artısı ne ? one x in malzeme kalitesi yeter.

kardeşim bu konu forumda bol bol mevcut biraz araştır istersen one x al istersen s3 al

ben one x kullanıyom çokta beğeniyorum tavsiye ederim he bu arada s3 de alsan one x de alsan ikiside seni pişman etmez galaxy s3 1.400 one x 1.800 hatta vatan computerede hala 1.999 lira

neyse cok konustum bence one x al

Tepkiler: seytan_avcisi
Bu sana yardımcı olur kardeşim iki cihazın birbirine göre üstünlükleri..

2 Cihaz hemen hemen aynı özelliklerde..Hangisini daha çok içine sindiriyorsan onu al bence

İkiside güzel cihaz hangisini alırsan al sorun olmaz ama htc one x+ diye bir cihaz çıkardı istersen onu bekle

MrExpert

Üye
2 cihazda çok iyi ama donanım olarak onex daha güzel tegra3 1,5ghz quad core var ama s3 ün tasarımı çok güzel ama güzellik göreceli bi kavram karar senin...

acuxx

Üye
bence 1 ay falan bekle yeni amiraller çıkacak

one x bence gs3te çok güzel telefon ama ne biliyim tasarımı falan pek hoşuma gitmiyor

Placebo-

Üye
One x+ bekle. En azından S3'ten kat kat iyi...

2 cihazda çok iyi ama donanım olarak onex daha güzel tegra3 1,5ghz quad core var ama s3 ün tasarımı çok güzel ama güzellik göreceli bi kavram karar senin...

s3 ün tasarımı mı güzel

Tepkiler: seytan_avcisi ve hmgurbuz2
Bence de One X al pişman olmazsin.Sense arayüzü mükemmel bişey ya en azından touchwiz den çok daha iyi

Bence de One X al pişman olmazsin.Sense arayüzü mükemmel bişey ya en azından touchwiz den çok daha iyi

touchwizden iyi deme hepsinden iyi de öyle bi anket vardı sense arayuzu farkla kazanmıstı ayrıca forumda galaxy s3 e sense arayüzü yükleyebilirmiyim diye bi konu vardı )

- - - Eklendi - - -

Diyorumya göreceli bir kavram bana göre gayet güzel

sanırım one x görmedin

Tepkiler: hmgurbuz2

Mobilator

Emekli Yönetici
Bence en doğru karar One X+ almanız.
S3'ün One X'ten iyi olduğu konular batarya ve hafıza sorunuydu. One X+'da bunlar ortadan kalktı.
Şu an ram dışında donanımsal olarak en iyi cihaz One X+ diyebiliriz.

ikiside seni pişman etmez.. ikisinide kurcala en beğendiğini al derim ben.. ama şahsi görüşüm one x..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...