İpucu S3mini sebeke sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
Bana gore en iyi çekimi olan eskı nokıalar

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
hangı hat kullanıyorsun
hacı hattım turkcell samsung s3 kullanıyorum 2g ile internete baglanıyorum 3g cekmiyor zaten 96 kpbs internetim var bide sebeke sorunu ile ugrasıyorum

phasan

phasan

Üye
Vodafonu tavsıye ederım bıraz uzak oldugu için ve kapalı alan sorunu oldugu için avea gecmenı tavsıye etmem araban varsa pocell tavsıye ederım araba yoksa gecme pocell

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Vodafonu tavsıye ederım bıraz uzak oldugu için ve kapalı alan sorunu oldugu için avea gecmenı tavsıye etmem araban varsa pocell tavsıye ederım araba yoksa gecme pocell
sınırsız internet paketi var turkcell de fiyatıda uygun vodafonda oyle kampanya yokki

phasan

phasan

Üye
sınırsız internet paketi var turkcell de fiyatıda uygun vodafonda oyle kampanya yokki
Oyle dıyorsunda cok iskence oluyor 96 kbs 3g olmadan aveada 2 gb 500 dk 5000 sms var yakınınızda baz istasyonu var mı

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Oyle dıyorsunda cok iskence oluyor 96 kbs 3g olmadan aveada 2 gb 500 dk 5000 sms var yakınınızda baz istasyonu var mı
baz istasyonu hakkında bilgim yokta 2 gb interneti ben 3 gunde bitiriyorum turkcell de mesela 1 gb dan sonrası hızı dusuk ama sınırsız akıllı telefon kota somuruyor

phasan

phasan

Üye
baz istasyonu hakkında bilgim yokta 2 gb interneti ben 3 gunde bitiriyorum turkcell de mesela 1 gb dan sonrası hızı dusuk ama sınırsız akıllı telefon kota somuruyor
Arkadasım yanlış hatırlamıyorsam avea da olan 2 gb sınırsız

phasan

phasan

Üye
Baz istasyonu yakında ise tavsıye ederım avea yı

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
avea ya hattimi tasimayi dusunutorum desteklermisinsinitsiz tarifede var

phasan

phasan

Üye
Şimdi nedesem iyi olmaz

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
var

phasan

phasan

Üye
Tamam bir onlara sor cekım nasıl problem yaşıyorlar mı malum avea 3 dış cekıme dusunce nete gırmesı zorlanıyor ben pttcell sınırsız kullanıyorum 250 mb bitti hızım 128 dustu sadece turkcell de net mı kullanıyorsun ve fiyatı kac tl

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
hacı 25 tl oduyorum 1 gb a kadar 7 mgbit sonra 96 kbps hız dusumu ama sınırsız

Watermelons

Üye
Bir yardim edin s3 minim var az cekiyo hic cogalmiyo

Üst Alt