Yardım Format atmadan önceki gmail adresim


polat271

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar merhaba, babam general mobile 16 gb kullanıyor. 2 sene önce abim kendisine telefonu verdiğinde yeni bi gmail açmış, telefonu kullanıyordu. Fakat hafıza sorunu yüzünden format atmak zorunda kaldım telefona. gmail hesabını bir yere yazmayı unuttum. Gmail adresinin adınıda şifresini de bilmiyorum. Telefon sıfırlandı tabi format atınca. İnternette araştırma yaptığımda ise hep samsungların gmail senkronizasyon sorunu falan çıkıyor, veya verilen yöntemlerle de hesabı kurtaramadım. Gmail hesabı önemli çünkü rehber orada kayıtlı. bir program falan var mıdır, telefona kursak daha önceki girilen gmail hesabını falan görebiliyor muyuz. veya geçmiş dosyalardan falan ulaşabilir miyiz.
 
Son düzenleme:
cskn_09

cskn_09

Üye
kardeşim üzelerek söylüyorum ki malesef gmail görme gibi bir şansın yok format attıysan
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt