s3 nexus

• 22 Mart 2013
  • 872 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar iddaa dan bir miktar para tutturdum. Ve telefon değiştirmeye karar verdim. Ama kafamda değer mi hacı diye bi sıkıntı var.
    Şimdi s3 un ekran biraz daha parlak ve kamerasi daha iyi. Nexus daha akici ve az RAM kullaniyo. Şuan hic bir oyun bende FPS bile kaybetmiyo ama ilerde ne olur mali400 daha iyi diye düşünüyorum . sizce değer mi değiştirmeye?

Yazan: tapatalk
  2. bence gereksiz s3 varken daha ne ihtiyacın olur ki telefona başka şekilde değerlendir paranı

3. Nexus var bende

4. nexus iyi calisiyor ama kamera ekra ve tasarim icin degistireyim dersen olabilir ama bunlarin disinda cok artisi olmaz. ram sikintisi olmaz olursa da cm romlari cok iyi calisiyor. gpu s3'e gore iyi olmasa da oynatamadigi oyun yoktur degistirmeye degmez. degistirceksen kamera, tasarim ve ekran acisindan daha iyi bi cihaz dusun bence

5. şimdi benim nexus filmi filan açılmadı tasarımını seviyorum o konuda sıkıntı yok ama ekran parlaklığı s3 e göre dikkatli bakınca az

6. Bence S3 ü şimdilik değiştirmeye gerek yok. En az bir 2 sene idare eder.

7. Nexus var demiştim

8. Kardeş ben s3 ü değiştirme Nexus gibi bir cihazla değiştireceksen Nexus 4 le değiştir

9. Samsung s3 yerine , Nexus 4 alabilirsin kardeş .
    Nexus serileri gerçekten süper ve hızlı .
    Ben de Galaxy Nexus vardı 2 gün önce Nexus 4 aldım onu verip .
    Ve çok memnunum . :oke:

10. galaxy nexus varsa s3 alma nexus 4 al yazılım desteği işlemci ve ram olarak s3den daha iyi ilerde nexustan oyun olarak kaybetmessin
    örnek verim galaxy s de wild blood falan oynatılmıyor ama galaxy nexus da şimdi bile nerdeyse tüm oyunlar oynatılıyor diye biliyorum nexusu ve s3 öyle bi düşün :)

11. iphone 4 le kafa kafaya takas ediyolar ama onunla takas ediceğime hiç telefonu değiştirmem note2 ucuzlamasını mı beklesem acaba ? nexus 4 ün ekran ve ses kalitesi pek iyi değil ama note2 den gözle görülür hızlı kafam çok karışık çok

12. N4 al Ne yapacaksın s3 ü s4 arefesinde ?

13. nexus4 al s3 eskidi :) hem daha iyi performans olarak

14. i4s nasıl yani uzun süre kullanan var mı

15. Abimde var gerçekten güzel bir cihaz eğer 3,5 bana yeter diyorsan seni fazlasıyla tatmin eder ve 2 yıl daha güncelleme alıcak... :)

16. tek sıkıntı 3.5 olması zaten 1.15 birden küçülcek telefon

17. 3,5 te fazla sıkıntı yaşıyacağını sanmam :hmmm

18. nexus şimdilik işini görüyorsa bence paranı cebine koy s4 ucuzladığında s4 alırsın :evet: s3'ler zaten acayip ucuzladı s4 geldiğinde 1.000 TL falan olur :(

- - - Eklendi - - -

iphone konusunda ise eğer ip5 almayacaksan iphone alma derim...

bence şu anda piyasada alınabilecek en güzel cep telefonu Note II dir,ta ki note 3 çıkana kadar...

herşey donanım değil görsellik ve özelliklerde bir okadar önemli bence,o yüzden nexus u boşver şu anda bu işin piiri samsung...

19. Eğer şimdi alacaksan lg nexus4 al derim ama bencede beklemek daha iyi senin telefonun zaten seni idare etmesi lazım olmadı google ın yeni teli çıakcak onu alırsın :)

20. telefon fazlasıyla idare ediyoda sıkıldım işte

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 06:57