s3 nexus

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
s3 nexus
Arkadaşlar iddaa dan bir miktar para tutturdum. Ve telefon değiştirmeye karar verdim. Ama kafamda değer mi hacı diye bi sıkıntı var.
Şimdi s3 un ekran biraz daha parlak ve kamerasi daha iyi. Nexus daha akici ve az RAM kullaniyo. Şuan hic bir oyun bende FPS bile kaybetmiyo ama ilerde ne olur mali400 daha iyi diye düşünüyorum . sizce değer mi değiştirmeye?

ZaZuM

ZaZuM

Üye
bence gereksiz s3 varken daha ne ihtiyacın olur ki telefona başka şekilde değerlendir paranı

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
Nexus var bende

mcnpl4

mcnpl4

Üye
nexus iyi calisiyor ama kamera ekra ve tasarim icin degistireyim dersen olabilir ama bunlarin disinda cok artisi olmaz. ram sikintisi olmaz olursa da cm romlari cok iyi calisiyor. gpu s3'e gore iyi olmasa da oynatamadigi oyun yoktur degistirmeye degmez. degistirceksen kamera, tasarim ve ekran acisindan daha iyi bi cihaz dusun bence

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
şimdi benim nexus filmi filan açılmadı tasarımını seviyorum o konuda sıkıntı yok ama ekran parlaklığı s3 e göre dikkatli bakınca az

fk555897

fk555897

Üye
Bence S3 ü şimdilik değiştirmeye gerek yok. En az bir 2 sene idare eder.

prodetör64

Üye
Kardeş ben s3 ü değiştirme Nexus gibi bir cihazla değiştireceksen Nexus 4 le değiştir

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Samsung s3 yerine , Nexus 4 alabilirsin kardeş .
Nexus serileri gerçekten süper ve hızlı .
Ben de Galaxy Nexus vardı 2 gün önce Nexus 4 aldım onu verip .
Ve çok memnunum . :oke:

emrel156

Üye
galaxy nexus varsa s3 alma nexus 4 al yazılım desteği işlemci ve ram olarak s3den daha iyi ilerde nexustan oyun olarak kaybetmessin
örnek verim galaxy s de wild blood falan oynatılmıyor ama galaxy nexus da şimdi bile nerdeyse tüm oyunlar oynatılıyor diye biliyorum nexusu ve s3 öyle bi düşün :)

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4 le kafa kafaya takas ediyolar ama onunla takas ediceğime hiç telefonu değiştirmem note2 ucuzlamasını mı beklesem acaba ? nexus 4 ün ekran ve ses kalitesi pek iyi değil ama note2 den gözle görülür hızlı kafam çok karışık çok

MrExpert

MrExpert

Üye
N4 al Ne yapacaksın s3 ü s4 arefesinde ?

Byceom

Üye
nexus4 al s3 eskidi :) hem daha iyi performans olarak

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
i4s nasıl yani uzun süre kullanan var mı

MrExpert

MrExpert

Üye
tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
tek sıkıntı 3.5 olması zaten 1.15 birden küçülcek telefon

avcitalip

avcitalip

Üye
nexus şimdilik işini görüyorsa bence paranı cebine koy s4 ucuzladığında s4 alırsın :evet: s3'ler zaten acayip ucuzladı s4 geldiğinde 1.000 TL falan olur :(

- - - Eklendi - - -

iphone konusunda ise eğer ip5 almayacaksan iphone alma derim...

bence şu anda piyasada alınabilecek en güzel cep telefonu Note II dir,ta ki note 3 çıkana kadar...

herşey donanım değil görsellik ve özelliklerde bir okadar önemli bence,o yüzden nexus u boşver şu anda bu işin piiri samsung...

Byceom

Üye
Eğer şimdi alacaksan lg nexus4 al derim ama bencede beklemek daha iyi senin telefonun zaten seni idare etmesi lazım olmadı google ın yeni teli çıakcak onu alırsın :)

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
telefon fazlasıyla idare ediyoda sıkıldım işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...