S3 Neo ile ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
S3 Neo ile ilgili
Öncelikle selamun aleyküm uzun zamandır giremiyordum forum neyse soruma gelicek olursak ben normal s3 i9300 kullanıyordum bi takım sebeplerden dolayı satıp bi süre galaxy ace kullandım sonra ailem benden habersiz bana tekrar s3 neo almış i9301q diye geçiyor içinde kitkat falan yüklü ama ben genel olarak samsung görünümünü falan sevmediğim için bu cihaza custom rom aramaya başladım ama bırak custom rom u ne cyanogen nede root la ilgili bişey bulabildim bu cihaz için rom vs varmıdır arkadaşlar ? :)

furkankaya559758

Üye
Telefon yaygın olan bir telefon olmadığından rom bulman çok zor.

• Beğen
Tepkiler: Siycey
Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim valla senden başka cevap yazan eden olmadı

tdd46

tdd46

Üye
s3 romu atsan sorun olur mu ki acaba? ram hariş aynı donanım

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Ram 1.5 gb değil miydi Neo'nun ?

Rootla gitsin :)

Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
Valla bunun teknik özellikleri değişik nasıl desem gpu adreno 305 , işlemci cortex a7 qualcomm msm8226 ram ,2gb

killer53

killer53

Üye
bendede aynı cihaz var suan rootlu ama cwm ve rom suan için yok geliştiricilerin insafına kalmış artık :/

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
donanım tamamen farklı. ismi ve tasarımı dışında benzerliği yok. o yüzden s3'ün romları olmaz.

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
yine bulursun ilerde. s3 kadar olmaz ama

smh60

smh60

Üye
Rootlanır fakat s3 romları çok yüksek ihtimal olmaz

Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
S3 romunun olma ihtimali yok zaten ben buna ait rom gören eden olmuştur belki diye açmıştım konuyu neyse artık root atıp kendime göre editlerim romu

smh60

smh60

Üye
Kolay gelsin bir baktım internete cidden ROM felan hiç yok :)

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: smh60
killer53

killer53

Üye
sadece root var rom ya da cwm yapan pek yok gıbı buyuk sıkıntı arkadas :D ileriki zamanlarda değişicem telefonu desire 816 alıcagım gıbı :)

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Belanı buldun CJ :ehe

• Beğen
The Pierre

The Pierre

Üye
Öncelikle selamun aleyküm uzun zamandır giremiyordum forum neyse soruma gelicek olursak ben normal s3 i9300 kullanıyordum bi takım sebeplerden dolayı satıp bi süre galaxy ace kullandım sonra ailem benden habersiz bana tekrar s3 neo almış i9301q diye geçiyor içinde kitkat falan yüklü ama ben genel olarak samsung görünümünü falan sevmediğim için bu cihaza custom rom aramaya başladım ama bırak custom rom u ne cyanogen nede root la ilgili bişey bulabildim bu cihaz için rom vs varmıdır arkadaşlar ? :)

Ooo üstat hoşgeldin. Öncelikle cihaz s3 ün kitkat almış ve hafif yüksek donanımlı cihazı piyasaya bu yıl yakın zamanda suruldu rom bulmak zor olabilir ama illaki o cihaz için hazırlanmış romları kullanmak zorunda değilsin s3 romlarını kullanmanı tavsiye ederim

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
Ooo üstat hoşgeldin. Öncelikle cihaz s3 ün kitkat almış ve hafif yüksek donanımlı cihazı piyasaya bu yıl yakın zamanda suruldu rom bulmak zor olabilir ama illaki o cihaz için hazırlanmış romları kullanmak zorunda değilsin s3 romlarını kullanmanı tavsiye ederim
Hacım S3 le donanım olarak çok farklı arka kamerası bile değişik s3 mali-400mp kullanıyor bu adreno 305 Normal s3 de arm cortex a9 işlemci var benimki a7 baya değişik hız bakımından şikayetim yok fakat touchwiz illetinden bıktım

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
La heç sorma nalet olsun böyle telefona ön kamera 640x480 çekiyor selfie kalitelerim bile düştü :ehe
Nihahahah :ehe Şaka maka ace 2 yi rafa kaldırıyorum tekrar perşembe garantiye verecem s3 ü geri dönüyorum :ehe
S3 romlarını kullanamaz ki donanım çok farklı brick olur :D İsmi s3 neo sadece bi de tasarımı benziyor yoksa s3 le alakası yok biliyorum aynı cihaz arkadaşımda da var :)
Hacım S3 le donanım olarak çok farklı arka kamerası bile değişik s3 mali-400mp kullanıyor bu adreno 305 Normal s3 de arm cortex a9 işlemci var benimki a7 baya değişik hız bakımından şikayetim yok fakat touchwiz illetinden bıktım
İçim dışım aosp oldu lan benimde :ehe

• Beğen

Üst Alt