S3 Mini Şarj Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
S3 Mini Şarj Problemi
Arkadaşlar eğer konu daha önce açıldıysa kusuruma bakmayın.Ama acil yardımlarınıza ihtiyacım var. S3 mini yi daha yeni aldım 4 gün olmadı telefonun şarjı tuş kilitliyken bile takır takır düşüyor. Bütün açık uygulamaları durduruyorum ekstra olanları dün uyumadan önce %56 idi sabah kalktığımda % 18 e kadar düşmüştü.Sıkıntı nedir acaba yardımlarınızı bekliyorum...

szqn55

szqn55

Üye
facebook ve canlı duvar kagıdı gibi sürekli çalışan uygulamalarddandır wifiyi bluettootu sync gps filan herşeyi kapat birde oyle dene duvar kagıdı da sade resim yap

veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
Vala telefon uygulama açlığından kırılıyor resmen :) Yani açık hiçbir uygulama yokken böyle yapıyor. Bazı arkadaşlar kullandıkça şarj oturuyor diyor. Zamanla kalibre olur diyorlar böyle bir şey doğrumu acaba.?

szqn55

szqn55

Üye
yok kardeş telefonu yeni almışşsın batarya arızalı değiştirsinler garanti kpsamındaysa yeni bataryayla alakası yok oturup oturmamasınıno da düzelmezse fabrika ayarlarına çevir teli sonra hiçbişe yapmadan dene

• Beğen
Tepkiler: veli-_-802
veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
Bugün 1 kez daha deneyeceğim olmazsa sıfırlayacağım sonucu yazarım tşk.

0MG90

0MG90

Üye
Telefonu ilk aldıgında sarjladın mı yoksa direk mi kullandın?
İlk şarj çok önemli cünkü

veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
şarj yapmadan biraz kullandım içerisinde %27 vardı yanlış hatırlamıyorsam. % 18 de taktım ilk şarjı mı .Şu anda pilin durumu: 38%- Boşaltılıyor 22s 21d 30 s Pil
Android OS: %31
Ekran: %18
Telefon: %16
Android Sistemi: %10
Cihaz Boşta: %5
Hücre Askıda: %5
Facebook: %3
Chrome: %3
Ortam Sunucusu: %2
Görev Yöneticisi: %2
Sizce Nasıl Veriler ? Sıkıntı Nerde ? telefon kendi kendine şarj yiyor.Uygulamaları kapatıyorum.Bazıları tekrar otomatik başlıyor. Bir çözüm bulamazsam gerçekten yazık edeceğim telefona. Bi el atın arkadaşlar şu işe...

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
Bende de aynı dert var

veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
Ben boştayken şarj yemesini çözdüm gibi. Uygulama yöneticisinden gereksiz uygulamaları durdurunca belli bir süre sonra tekrar çalışıp telefonu yoruyor sistem. Ama Uygulama Yöneticisi - Hepsi başlığı altındaki uygulamaların üzerine gelerek gereksiz yere çalışanları devre dışı bırakınca boşta şarj yeme olayı bitiyor. Kesinlikle ! Ben bu şekilde kurtuldum o dertten. Ama hala çok çabuk şarjı bitiyor. Bakalım bazı arkadaşlar kullandıkça bataryanın performansı yükseliyor diyorlar. İnşallah öyle olur.

azizerkan07

Üye
Ben boştayken şarj yemesini çözdüm gibi. Uygulama yöneticisinden gereksiz uygulamaları durdurunca belli bir süre sonra tekrar çalışıp telefonu yoruyor sistem. Ama Uygulama Yöneticisi - Hepsi başlığı altındaki uygulamaların üzerine gelerek gereksiz yere çalışanları devre dışı bırakınca boşta şarj yeme olayı bitiyor. Kesinlikle ! Ben bu şekilde kurtuldum o dertten. Ama hala çok çabuk şarjı bitiyor. Bakalım bazı arkadaşlar kullandıkça bataryanın performansı yükseliyor diyorlar. İnşallah öyle olur.
Hocam cihazda şarj süresi 5-6 tam şarjdan sonra oturuyor. Benim cihaz 3 saat ekran 3g açık olarak günü 17 saat civarı dayanıyor. İlk aldığımda 7-8 saatte bitiyordu.

• Beğen
Tepkiler: veli-_-802
veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu ilk aldığınızda ne kadar böyle devam etti acaba sorun ? Bu arada cevabınız için teşekkürler.

Benim cihaz ayara geldi gibi sanki maşallah...

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
3 gun daha ne istiyorsun 1 hafta gitmesinimi :) abimde ayni telefon var 3g senkronizasyon falan aciken sarji iciyor gercekten tas catlasa 1.5 gun dayaniyor ama gun boyu ekran acik

Üst Alt