Yardım iPhone 7 şarj problemi

Sponsorlu Bağlantılar

dogyo

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 7 şarj problemi
Herkes iyi forumlar;
Arkadaşlar 3 ay öncesi sıfır bir iphone 7 aldım cihaz aldığımdan 1 ay sonrasında şarjı aşırı fazla tükenmeye başladı ya da ben öyle hissediyorum.
Mesela sabah 07:30'dan yine sabah 09:30'a kadar 15 dk aralıklarla alarm kurdum. Şarjı gece %82'de bıraktım 2 saat sonra uyandığımda şarj %52 idi. Wifi ve hücresel veri açık ama sabah kalktığımda hiçbir bildirim gözükmüyor yani işlem yapmıyor diye düşünüyorum. Pil detaylarında pil sağlığı %98 gözüküyor ve en çok güç tüketen uygulamalarda malesef alarm gözükmüyor. Diğerlerinde de en fazla harcama yapan facetime olarak gözüküyor. Apple Care'i aradığımda ise bir problem gözükmüyor cihazda diyor
Sizce bu değer normal mi? %30 kadar bir kayıp söz konusu.

ANIL

ANIL

Admin
Normal değil. Pili tamamen biritip tekrar tam şarj edin. Arka planda çalışan servisleri kapatınca durum aynı mı?

• Beğen
Tepkiler: dogyo, -Andromeda- ve TheNightMare.

dogyo

Üye
    Konu Sahibi
Dediğinizi bu konuyu açmadan yapmıştım fakat sorun aynı.
En büyük endişem de daha DOA sürecindeki ürün yani ilk 6 ayında ve bildiğim kadarıyla apple pil problemlerini cihaz ayıbı olarak değerlendirmiyor.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Dediğinizi bu konuyu açmadan yapmıştım fakat sorun aynı.
En büyük endişem de daha DOA sürecindeki ürün yani ilk 6 ayında ve bildiğim kadarıyla apple pil problemlerini cihaz ayıbı olarak değerlendirmiyor.
Öyleyse bile doğru çünkü pil direk olarak kullanıma bağlı. Apple a gönderin ücretsiz batarya değişimi yapacaklardır

ArMaGeDdOn_87

Üye
Bende 5 yada 6 saat ekran süresi alıyorum,12-13 saat bekleme alıyorum,ilk telefonu aldığımda(ekim 2017)ortalama 8 saat alıyodum,beklemede ise 40-42 saat kalıyodu

Üst Alt