Galaxy S3 i9300 S3 4.3 Türkiye Romu Kurulumu (En Kapsamlısı Resimli Anlatım!) Linkler Güncellendi (09-02-2015)

Sponsorlu Bağlantılar

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
onur video izlemek ekran suresini arttirir,normal kullanim daki,yani internet face twitter kullanimi ve 3g hatta internnet acikken birde olcum yap istersen
wifide face twitter kullanimi 5 saat.

• Beğen
Tepkiler: kartal2378

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
orjinal pil mi onur,bendeki orjinal ve 1 yillik pil,4 bucuk saat aliyorum, ama 5 bucuk 6 yi falan hic goremedim
ben hertürlü 5 saat alıyordum. ha benim pilde cok iyi degil yani 2014 ekimden beri iste.

sudanbilisim

sudanbilisim

Üye
acıl yardım bu ekranı geçemiyorum tuşlarda normalde sorun yok ama bu ekranda çalışmıyor

sudanbilisim

sudanbilisim

Üye
Ekrani gecemiyorum derken resimde download modundasin sorun nedir tam olarak?
sorun download moda girdigim zaman ses tuşları çalışmıyordu en son ana kartı söküp başka s3 e taktım oldu o şekil formatladım ama hala sefe mod yani güvenli moddan çıkmadı :bangin:ne yaparsam yapayım cıkmıyor ama diger kasada takılı iken ilk açılmada güvenli modda degildi

uzman47

uzman47

Üye
sorun download moda girdigim zaman ses tuşları çalışmıyordu en son ana kartı söküp başka s3 e taktım oldu o şekil formatladım ama hala sefe mod yani güvenli moddan çıkmadı :bangin:ne yaparsam yapayım cıkmıyor ama diger kasada takılı iken ilk açılmada güvenli modda degildi
Kardes telefonu kapat bataryayi cikar biraz bekle telefonu normal olarak ac telefon acilirken samsung yazisindayken ses acma ve kisma tusuna ayni anda basili tut 3-5 saniye sonra birak telefon acilsin ...

sudanbilisim

sudanbilisim

Üye
Kardes telefonu kapat bataryayi cikar biraz bekle telefonu normal olarak ac telefon acilirken samsung yazisindayken ses acma ve kisma tusuna ayni anda basili tut 3-5 saniye sonra birak telefon acilsin ...
yaptım olmadı bu telde teknik bir sıkıntı var galiba yazılımsal olarak bütün yolları denedim

lidermay

lidermay

Üye
kardeşim benim telefon klon ımeı yükleme yaptıktan sonra ımeı kesin olarak uçar mı. çünkü ımeı giderse kernel yükleyince düzelmiyor daha önce denedim

Baris_Aslantas

Baris_Aslantas

Üye
Ben Her Aşamayı Yaptım Telefonu Bilgisayara Bağladım Ve Odini Açtım Dosyayı seçtim Ve Odin Frimware Update Dedi Ardından Boot.img Geldi Ve orda Takıldı Halen İlerlemiyor Bu Normalde Böylemi Yoksa Bir Sorun mu Var ?

uzman47

uzman47

Üye
Telefonunu download moduna aldin mi?

Baris_Aslantas

Baris_Aslantas

Üye
Suan telefonunu kullanabiliyormusun hangi rom yuklu
Sorunu Hallettim Hata Varken Telde S3 Nordic Rom Kullanıyordum Kurulumda Bu Sayfa Vardı Bende Burdan Bakarak Yaptım
Şimdi Türkiye Romunu Kurdum Hiçbir Sorun Kalmadı sadece Ram Genelde 600-650'lerde Dolaşıyor Düşermenin Yolu Varmı

izzettin77

Üye
arkadaşlar s3 imei null nasıl yaparımmm

hamidabatli

Üye
Herşey 10 numara 10 yıldız tek sıkıntı şebeke kaydı istiyor onuda basit yöntemle hallede biliyorsun

şebeke sorunu devam edenlere ben yardımcı olmak için koydum admin ne yapacaksa ayarlasın

Son düzenleme:

ynsrwr

Üye
ben daha önce kullandığım bir romdan dolayı galiba telefonu bilgisayar hiçbir şekilde görmüyor orjinal şarj aleti olsun driverlar olsun vs usb hata ayıklama ayarları falan yaptım stock romları recoveryden yüklemenin bir yöntemi var mı veya recoverye uyumlu bir dosya yardımcı olursan sevinirim

uzman47

uzman47

Üye
ben daha önce kullandığım bir romdan dolayı galiba telefonu bilgisayar hiçbir şekilde görmüyor orjinal şarj aleti olsun driverlar olsun vs usb hata ayıklama ayarları falan yaptım stock romları recoveryden yüklemenin bir yöntemi var mı veya recoverye uyumlu bir dosya yardımcı olursan sevinirim
Telefonun s3 ise odinden stock rom yuklucen. En son verilen i9300ugnb6 (4.3) ssurumunu indir telefonu download moda alarak odin programi uzerinden flashla....

mcrsft

mcrsft

Üye
Üstad sayende root atmayı yedeklemeyi rom yüklemeyi en ayrıntılı şekilde öğrendim. Allah razı olsun senden. Klon imei ve şebeke sorunu olan telefona modem ve kernel yükledik mi sorun kalmıyor en azından bende sorun kalmadı. Lakin kafama takılan bir soru var sormak istediğim. Bu kernel ve modem S3 ün her rom her android sürümü için aynı mı. Yani S3 için Androidin hangi sürümü olursa olsun bu modem ve kernel işe yarar mı. Yoksa uyumlu olanı bulmak mı gerek.?

• Beğen
Tepkiler: cici60 ve veliahht01

Üst Alt