S^3 seçenekler menüsü portlama

• 5 Mayıs 2011
  • 2214 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bildiğiniz gibi s^3'ün seçenekler menüsü güzel görünüyor.Bu portlama işi visual(görünüm) olduğu için orjinal portun dll kitaplıkları düzenlenerek başarılı olunacaktır.Bunu 3-4 gündür araştırıyorum..Lakin şimdi yapacak kadar vaktim yok..Malum lise insanı bitiriyo :( ama fırsat buldukça dll kitaplıklarını kurcalayıp burdan paylaşacağım :D

Yazan: ModderFurkan
  2. ne farkı var S^3 un secenek menusunun ?

3. her seçeneğin arası biraz daha geniş oluyor + aralarında _______ oluyor:ehe kısacası orjinalinden daha güzel:)

bu arada tebrikler nihayet Türklerden biri portlama işlerine başladı buda birşey sayılır:ehe

4. şu arama ekranı nı da bi yan dördürse biri keşke bu kadar ilerledikse bunu da bi yapan olur diye düşünüyorum ekran yan iken orta aramaya basınca ekran dik oluyor keşke bunu da yan yapabilseniz . haa bi ara şu da vardı 5800 ın menüsünde seçenekler ve çıkış ı alta alabilmek

5. Yaş 22 ve halen lise mi okuyorsun?

İz[Mir]Kan ve ThE_kOnT bunu beğendi.
  6. guzel nokdaya bannah basmissin dangerousyaso dostum.

7. ya peki symbıanın dll dosyaları hangi programlarla portlanıyoki bilsem bende uğraşacam ama programları bilmiyorum.

8. Yaşımı biraz büyük gösterdim :ehe (15) :)

----------Eklendi @ 12:27:49 ---------- Yazıldı @ 12:26:52 ----------

Yaşımı biraz büyük gösterdim :ehe (15) :)

9. Peki neden? Şimdi kim inanacak senin dll modlayacağına?

10. Yaşımın 15 olduğundan dolayı böyle diyosan yanılıyorsun

11. ister 15 olsun ister 20 ne fark eder bilginin paylaşımın yaşı olmaz bravo kardeşim devam et sen portçular lazım bize :oke:

12. Teşekkürler kardeşim :evet:

13. Bununla ne alakası var? Dediğim, yalan yanlış bilgi vererek insanları yanıltıyorsan senin yapacağın ya da yaptığın şeylere kim güvenebilir?

14. Geçicen bu ayakları bizde lise okuduk vs.madem başladın bitir ondan sonra konu aç şimdi bu konuyu açmandaki amaç ne anlamadım

15. yha kapışmaya gerek yok ama tahminmce s^3 menü modunu yapmak için ev ekranına ihtiyaç olabilir ama die düşünüyom

16. 2-3 ay içinde hepsine kavuşacağız inşallah sabretmek lazım o yüzden 1 yıl daha telefonu kullanacak sırf şu N8 deki bazı özelliklerin port edilmesi yüzünden..

17. Tabi Sabretmek Lazım Nasıl Olsa Yabancı Sitelerde ( O Malum Siteler) Yapılır.
    Hemen Ardından Kopyala/Yapıştır. Hatta ....... Farkıyla Diyerek Yayınlamayı da Sakın İhmal Etmeyin.

dangerousyaso, emr-erock ve ThE_kOnT bunu beğendi.
  18. +1 ?

19. :oke:

20. Neyse ki bir çoğu "küstü" de gittiler. Sorsan, kadir kıymet bilmeyen insanlar küstürmüştür onları. Yemişim çalıp çırpmaya gösterilen hürmeti.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 22:48