rüyamda askere gittim o7

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eğer İntihar Girişiminde Bulunan Varsa ve Bu Huyundan Vazgeçmez ise O Zaman Tuvaleti Diş Fırçası yada Jilet ile Temizleyebilirsin. Diğer İhtimal Çok Yırtık Dondan Çıkıyorsundur Oradakı Personel yada Çavuş Sana İdari Resmi Ceza Yerine Böyle Fiili Ceza Verebilir Ama Hİç Duymadım Denk Gelmedim Bu Tarz Şeylere. Genelde Rdm ye Yani Piskolojik Desteğe Gidiyorsun

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Askerde tuvaletleri diş fırçasıyla temizlettiriyorlarmış bu doğru mu ve tabi acımasızca işkenceler ediyolarmış sırf bu yüzden bazı askerler intihar ediyormuş
Mesaj birleştirildi:

Yanlış olmuş
Asker sonrası 6 ay 6 gün gibi geçer
tuvaletleri diş fırçasıyla ceza alırsan temizletirler en kötü :kop: bi akrabama ceza aldığı için kürekle hendek kazdırmışlar. tam hatırlamıyorum ama komutana diklenmiş sanırım. :sirit:
işkence olayını bilmem ama senden önce gelen erler abilik taslayabiliyor diye biliyorum.
ama askere giden arkadaşlarım instada foto paylaşıyo araları iyi takılıyorlar. takıldıkları kendi dönemindekiler mi bilemem.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ne eskerliği yav
Suriye ye kaçıcam ben
Orda kimse kalmadı diye oraya desteğe giden koca yürekli gonyalı :ehe
rüyada da olsa gittik sonuçta :ehe

ucuz olduğunda belki bedelli yapılırdı da şimdi çok pahalı. birkaç sene işte çalışıp parayı çıkarsak desek bu sefer de o kadar çalışma bedelliye gitmiş olacak. :( ayrıca mantık aranmaması da ayrı bir sorun. ama abartmazlar. ehliyeti olmayana araba kullandırmıyorlardır. :ehe @gonyalı

askerdeyken de öyle miydi :hmmm
Aslında her şeyin bir mantığı var senden önce bir sorun oluyor ve senin mantıksız diyeceğin bir şeyle önlem alınıyor
rüyada da olsa gittik sonuçta :ehe

ucuz olduğunda belki bedelli yapılırdı da şimdi çok pahalı. birkaç sene işte çalışıp parayı çıkarsak desek bu sefer de o kadar çalışma bedelliye gitmiş olacak. :( ayrıca mantık aranmaması da ayrı bir sorun. ama abartmazlar. ehliyeti olmayana araba kullandırmıyorlardır. :ehe @gonyalı

askerdeyken de öyle miydi :hmmm
Askerdeyken pek öyle değil açık konuşmak gerekirse
Askerde tuvaletleri diş fırçasıyla temizlettiriyorlarmış bu doğru mu ve tabi acımasızca işkenceler ediyolarmış sırf bu yüzden bazı askerler intihar ediyormuş
Mesaj birleştirildi:

Yanlış olmuş
Asker sonrası 6 ay 6 gün gibi geçer
Olmaz öyle saçma şey

• Beğen
Tepkiler: gonyalı