rüyamda askere gittim o7

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
rüyamda askere gittim o7
baya gerçekçiydi. yatacağım yatağı seçiyorum. tanıdıklar filan vardı. nasıl geçecek 6 ay diye düşünüyordum. çok can sıkıcıydı.
bedelli mi yapsam :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

gonyalı

gonyalı

Üye
Ben de kararsızım acaba
bedelli mi yapsam diye
Gerçi ben her bişi de kararsızım da
Asıl benim halim nolcak bu kararsızlıkla bunun bi çözümü var mıdır ki

varmış kararsız kalmamak için
karar vermek :)
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Kararlarım kararsıza düşünce aslında bi karar olmaktan çıkmıyor di mi
Mesaj birleştirildi:

Karalarımda ikilemde hatta üçlemde kaldığımda bir karar vermem için üçünü de veya ikisini de beynimde tartıyorum ve bu en az 1 hafta en fazla da 3-4 yıl sürüyor. Sonra da unutuyorum.

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben de kararsızım acaba
bedelli mi yapsam diye
Gerçi ben her bişi de kararsızım da
Asıl benim halim nolcak bu kararsızlıkla bunun bi çözümü var mıdır ki

varmış kararsız kalmamak için
karar vermek :)
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Kararlarım kararsıza düşünce aslında bi karar olmaktan çıkmıyor di mi
Mesaj birleştirildi:

Karalarımda ikilemde hatta üçlemde kaldığımda bir karar vermem için üçünü de veya ikisini de beynimde tartıyorum ve bu en az 1 hafta en fazla da 3-4 yıl sürüyor. Sonra da unutuyorum.
başkası senin yerine karar verse olmuyor mu :aha:

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: Baydırman ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
  • Düşünceli
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yatak Şeçtiğin Bir Askeriye Varsa Konum Gönder Banada :op:

• Kahkaha
  • Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yine Şeçemezsin :lac: İlk İçeri Girişte Bölük Falan Koğuş Numarana Kadar Belli Olur. Sonrada Şu Yatak Derler Oraya Geçersin :)
bari eski sisteme benzer yapsalardı. :( 4 yıl üni okuyan yine rütbeli olsaydı ama herkes yine 6 ay yapsaydı. :oku klima falan olursa iyi. hiç çekilmez. bir de sauna falan :sirit:

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
  • Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Şaka maka klima olabilir o normal :ehe

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve gonyalı
Baydırman

Baydırman

Moderator
1 ay gidene kadar 6 ay gidin paranız da cebinizde kalsın hiç gidilmeyecek olsa neyse de madem düzeni bozdunuz batan balık yan gitsin (h)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1 ay gidene kadar 6 ay gidin paranız da cebinizde kalsın hiç gidilmeyecek olsa neyse de madem düzeni bozdunuz batan balık yan gitsin (h)
Eskiden 21 Gündü 19 Güne Düşüyordu Yol İle Beraber. Şu An 50 Milyara Yakın Galiba Sürede 1 Ay Olmuş
Mesaj birleştirildi:

Üst olursa yatamam derim
yükseklik korkum var benim
Askeriyede Mantık Aranmaz Yinede Yukarıda Yatabilirsin Belli Olmaz. Ben Kütahyaya Teslim Olmaya Gittiğimde Uzun Dönem Çavuşlar Paraşüt Aldınız Mı Akşam Uçaktan Paraşütle Atlayacaz Derdi :kop::kop::kop: NeyseKonumu O Değil :lac:

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318, gonyalı ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Bu arada hayırlı teskereler babayiğit (h) @Kavalcılı Köyün Faresi

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
gonyalı

gonyalı

Üye
Ne eskerliği yav
Suriye ye kaçıcam ben

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben bir sene yaptım hicbirsey olmadı. 6 ay dediğin 6 gün gibi gelecek. Ne olduğunu anlamadan bitecek zaten. Benim 6 sene oldu.

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman, gonyalı ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu arada hayırlı teskereler babayiğit (h) @Kavalcılı Köyün Faresi
rüyada da olsa gittik sonuçta :ehe
Eskiden 21 Gündü 19 Güne Düşüyordu Yol İle Beraber. Şu An 50 Milyara Yakın Galiba Sürede 1 Ay Olmuş
Mesaj birleştirildi:

Askeriyede Mantık Aranmaz Yinede Yukarıda Yatabilirsin Belli Olmaz. Ben Kütahyaya Teslim Olmaya Gittiğimde Uzun Dönem Çavuşlar Paraşüt Aldınız Mı Akşam Uçaktan Paraşütle Atlayacaz Derdi :kop::kop::kop: NeyseKonumu O Değil :lac:
ucuz olduğunda belki bedelli yapılırdı da şimdi çok pahalı. birkaç sene işte çalışıp parayı çıkarsak desek bu sefer de o kadar çalışma bedelliye gitmiş olacak. :( ayrıca mantık aranmaması da ayrı bir sorun. ama abartmazlar. ehliyeti olmayana araba kullandırmıyorlardır. :ehe @gonyalı
Ben bir sene yaptım hicbirsey olmadı. 6 ay dediğin 6 gün gibi gelecek. Ne olduğunu anlamadan bitecek zaten. Benim 6 sene oldu.
askerdeyken de öyle miydi :hmmm

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Kahkaha
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
rüyada da olsa gittik sonuçta :ehe

ucuz olduğunda belki bedelli yapılırdı da şimdi çok pahalı. birkaç sene işte çalışıp parayı çıkarsak desek bu sefer de o kadar çalışma bedelliye gitmiş olacak. :( ayrıca mantık aranmaması da ayrı bir sorun. ama abartmazlar. ehliyeti olmayana araba kullandırmıyorlardır. :ehe @gonyalı

askerdeyken de öyle miydi :hmmm
Emin ol hiçbir şey hatırlamıyorsun bile. Ben yazicilik yaptım odam vardı odadan cikmiyordum. Aynı memur gibi askerlik yaptım. Üstelik sivil olarak yaptım. Askerlik kıyafeti sadece acemide giydim.

• Sevdim
  • Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Askerde tuvaletleri diş fırçasıyla temizlettiriyorlarmış bu doğru mu ve tabi acımasızca işkenceler ediyolarmış sırf bu yüzden bazı askerler intihar ediyormuş
Mesaj birleştirildi:

Asker Sonrası Evet 6 Gün 6 Ay Gibi Geçiyor
Yanlış olmuş
Asker sonrası 6 ay 6 gün gibi geçer

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Askerde tuvaletleri diş fırçasıyla temizlettiriyorlarmış bu doğru mu ve tabi acımasızca işkenceler ediyolarmış sırf bu yüzden bazı askerler intihar ediyormuş
Eskiden OlsA Neyse.Ha Söyle Birşeyde Var Bazıları Keyfi Olarak İntihar Girişiminde Bulunduğu Doğrudur.YOksa Oluşan Baskı vs den Dolayı Değil. 2019 da 2 Ay Acemilik Yaptım. Abartısız Söylüyorum 58 Günlük Acemiliğimin 58 Günüde Süründüm. Her Türlü Zorluğada Katlandık Ama İntihari Gerektirecek Birşey Yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve gonyalı

Üst Alt