Rpm Edition v4 (C6 v42.0.004) [Nokia 5800, RM-356 v60.0.003]

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
Beyler nasıl flash lancak prd.rofs2.V02 dosyası yok :(
Yada bilen birisi anlatabilrmi :)

İndirme Linkleri
Rpm Edition v4 (Menü Düzeni 3x4)
• Rpm Edition v4 İndirmek için Tıkla
• Flash Dosyalarını İndirmek için Tıkla

bu bölümü komple indirceksin birleştir jafla qitsin kardeş :oke:

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Beyler nasıl flash lancak prd.rofs2.V02 dosyası yok :(
Yada bilen birisi anlatabilrmi :)

Arkadaş Yardımcı Olmuş Sağolsun. :)

İndirme Linkleri
Rpm Edition v4 (Menü Düzeni 3x4)
• Rpm Edition v4 İndirmek için Tıkla
• Flash Dosyalarını İndirmek için Tıkla

bu bölümü komple indirceksin birleştir jafla qitsin kardeş :oke:

İlgilendiğiniz için Çok Teşekkür Ederim. :)

x-scarface

x-scarface

Üye
ne demek kardeşim her zaman :oke:

• Beğen

agun35

Üye
Elinize sağlık ses komutları ve arayanın ismini söylemesini kaldırdığınız için tercih etmedim ama bidahaki sürümde eklerseniz denemek istiyorum Teşekkürler.

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Elinize sağlık ses komutları ve arayanın ismini söylemesini kaldırdığınız için tercih etmedim ama bidahaki sürümde eklerseniz denemek istiyorum Teşekkürler.

Teşekkür Ederim. Ancak Söylediğin Uygulamalar Telefonda Bulunmakta, Kaldırmadım.

agun35

Üye
süper ozaman indirip deniyorum hemen ben yanlış mı gördüm ama baktım şimdi birinci sayfaya mesaj okuyucu kaldırılanların arasında(bu benim istediklerimi etkilemiyo sanırım:hmmm)

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
süper ozaman indirip deniyorum hemen ben yanlış mı gördüm ama baktım şimdi birinci sayfaya mesaj okuyucu kaldırılanların arasında(bu benim istediklerimi etkilemiyo sanırım:hmmm)

Evet, O Ayrı Bir Uygulama. Ses Komutları ile Alakası Yok ve İlk Başlarda Baya Popülerdi Kullanılmadığı Halde. Bana Göre Gereksiz Bir Uygulama Haline Geldi Artık. Sadece Mesajları Okumasıyla Alakalı Yani. Ama Kimisi için Telefonda Durması Sorun Olmayabilir Tabi. Simgeyi Menüden Gizledikten Sonra Sadece Mesajlarda ki Seçenekler Menüsünde Gözüküyor. Uzun Lafın Kısası Senin İsteklerin ile Alakası Yok. :)

agun35

Üye
Sağolasın Arkadaşım cfw ve açıklamaların için

• Beğen
muxo

muxo

Üye
Çok Teşekkür Ederim. Beğendiğinize Sevindim.

"Rpm Edition v4 - Extra" Olarak Düzenlediğim Cfw Siteye Yüklendi. Senin İstediğin Özellikler İçerisinde. Eğer Yüklersen ve Düzenlediğim "Müzik Çalar ve Video & Tv" Menüsünde Bir Sorun Görmezsen Bu Menülerden 2 Fotoğraf Yüklemeni Rica Ediyorum.

Rpm Edition v4 - Extra (Menü Düzeni 3x4)

Yapılan Düzenlemeler:

Müzik Çalar Menüsünde: "Nokia İnternet Radyo, TT Pod"
Video & Tv Menüsünde: "UC Player, YouTube"
Nokia İnternet Radyo, UC Player, YouTube ve TT Pod Uygulamalarının Simgeleri Menüden Gizlendi.

samet kardeşim sen müthiş bir adamsın. sana ne kadar teşekkür etsem azdır. :alkis
alkışlanacak bir cfw yapmıssın. ve bence bu iste son noktayı koymussun. Rpm Edition v4 - Extra yı indirdim ve kurdum. yaklaşık 12 saattir kullanıyorum ve tam anlamıyla kusursuz. Gerçekte abartmıyorum . maxicepteki tüm cfwleri kurdum. hepsini denedim. O da yetmedi dailymobile deki cfwleride denedim fakat şuan en son seninkini yükledim. tek kelimeyle muhtesem.:alkis .Diger cfw yapımcıları kusura bakmasın ama bundan sonra güncelleme cıkmadıkca başka cfwye gerek yok. nokia bu cfwyi görse bu işi bırakır. :D
öncelikle şunları söyleyim : telefonda hiç kasma yok. hız süper ve gayet stabil çalısıyor.resim galerisi anormal derecede hızlı. ve dokunmatik biraz daha hassas gelmeye başladı. batarya iyi gidecek gibi cünkü cfwyi attıgımda 3 diş sarj vardı. ve hala 3 diş duruyor. sayende telefonumu daha çok sevmeye başladım. ve bence Rpm Edition v4 - Extra yı da ayrı bir konu olarak açmalısın. arada kaybolmasın.çünkü bu kadar harika bir sey arada kaybolmamalı .Ayrı bir başlık altında görünmeli. varol sagol samet. eline emegine saglık.:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
samet kardeşim sen müthiş bir adamsın. sana ne kadar teşekkür etsem azdır. :alkis
alkışlanacak bir cfw yapmıssın. ve bence bu iste son noktayı koymussun. Rpm Edition v4 - Extra yı indirdim ve kurdum. yaklaşık 12 saattir kullanıyorum ve tam anlamıyla kusursuz. Gerçekte abartmıyorum . maxicepteki tüm cfwleri kurdum. hepsini denedim. O da yetmedi dailymobile deki cfwleride denedim fakat şuan en son seninkini yükledim. tek kelimeyle muhtesem.:alkis .Diger cfw yapımcıları kusura bakmasın ama bundan sonra güncelleme cıkmadıkca başka cfwye gerek yok. nokia bu cfwyi görse bu işi bırakır. :D
öncelikle şunları söyleyim : telefonda hiç kasma yok. hız süper ve gayet stabil çalısıyor.resim galerisi anormal derecede hızlı. ve dokunmatik biraz daha hassas gelmeye başladı. batarya iyi gidecek gibi cünkü cfwyi attıgımda 3 diş sarj vardı. ve hala 3 diş duruyor. sayende telefonumu daha çok sevmeye başladım. ve bence Rpm Edition v4 - Extra yı da ayrı bir konu olarak açmalısın. arada kaybolmasın.çünkü bu kadar harika bir sey arada kaybolmamalı .Ayrı bir başlık altında görünmeli. varol sagol samet. eline emegine saglık.:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

Bu Güzel Düşüncelerin ve Değerlendirmelerin için Teşekkür Ederim. :)

- "Müzik ve Video & Tv" Menüsünde Sorun Olmadığını Öğrenince Bağlantıları Ana Konuya Ekledim. Pek Farklı Düzenleme Olmadığı için Yeni Konu Açmayalım. :)

muxo

muxo

Üye

Resim ekleyim bu güzellige herkes Şahit olsun :D

• Beğen
Aws- Me.

Aws- Me.

Üye
4*4 menü de olsaydı .s

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Resim ekleyim bu güzellige herkes Şahit olsun :D

Görseller için Çok Teşekkür Ederim. Konuya Ekliyeyim. :)

- Küçük Bir Ayrıntı Dahada Sevindirdi Beni :)

4*4 menü de olsaydı .s

Aslında Belle Bar ve 4x4 Menü Seçenekleri de Ekleyecektim ama Hızlı Davranmak Gerekiyordu. Telefon Görüşmelerinde ki Kasma Sorununun Giderilmesi için. Bir Daha ki Sürüm için Çalışmaya Başlayacağım. Performans Açısından Daha İyi şeyler Olacak Kısmetse. Video & Tv Menüsüne de Tv Kanalları Eklemeye Çalışıyorum ama Kanalların Sis Dosyaları Olmadığı için UID Kodu Belirleyemiyorum. Buda Ekleme Çalışmamı Engelliyor. Bir Daha ki Sürümde Çoklu Seçenekler Olacak inş.

• Beğen
Tepkiler: Aws- Me.

lewis

Üye
kardeşim eline koluna sağlık indirdim ama daha kurmadım şimdi hemen kuruyorum paylaşımlarının devamını diliyorum hakkını helal et

---------- Eklendi @ 20:36:30 ---------- Yazıldı @ 19:14:37 ----------

haritalara ülke eklenmiyo onu nasıl yapabiliriz

• Beğen
Aws- Me.

Aws- Me.

Üye
Ben şuan telefonumda Rpm c6v41 kullanıyorum . Onu bu sürümle değiştiricektim ama yeni sürüm demişsiniz o sürüm nzaman hazır olcak? Eğer yakınsa şimdiden telefonun düzenini bozmak istemiyorum. Çıkartıcağınız en yeni sürümü beklemek daha mantıklı olur die düşünüyorum.. İnşallah anlatabilmişimdir :)

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim eline koluna sağlık indirdim ama daha kurmadım şimdi hemen kuruyorum paylaşımlarının devamını diliyorum hakkını helal et

---------- Eklendi @ 20:36:30 ---------- Yazıldı @ 19:14:37 ----------

haritalara ülke eklenmiyo onu nasıl yapabiliriz

Çok Teşekkür Ederim. Helal Olsun Tabi :)

- Nasıl Eklenmiyor? Ben Biraz Denedim Sorun Çıkmadı. Güncelleme Yapmış mıydınız acaba? Telefonda Yüklü Olarak Gelen 3.04 Sürümü. Güncelleme ile 3.06 Yapabilirsiniz. Yapmadıysanız bir deneyin, yaptıysanız da biraz daha ayrıntılı söyleyebilirseniz elimden geldiğince yardımcı olayım.

Ben şuan telefonumda Rpm c6v41 kullanıyorum . Onu bu sürümle değiştiricektim ama yeni sürüm demişsiniz o sürüm nzaman hazır olcak? Eğer yakınsa şimdiden telefonun düzenini bozmak istemiyorum. Çıkartıcağınız en yeni sürümü beklemek daha mantıklı olur die düşünüyorum.. İnşallah anlatabilmişimdir :)

Açıkçası net bir şey söyleyemiyorum. Çünkü bazı yenilikler var Belle Top Bar gibi. Bunları denemek istiyorum. Yani sıradanlıktan çıkartacak farklı bir şeyler denemek, telefonu daha keyif alınabilir hale getirmek istiyorum. Çünkü aslına bakarsanız ne kadar cfw düzenlersek düzenleyelim neredeyse hep aynı şeyler bir farklılık yok bir yenilik yok ben bu durumdan sıkılıyorum gün geçtikçe. Yeni farklı şeyler yapmak istiyorum. Bakalım elimizden geldiğince deneyeceğiz artık. Mesela Şu sıra aklımda 2. ev ekranına nasıl widget ekleyebileceğim var. Kimisi İmkansız diyor ama deneyeceğim. Bazı Fikirler var denemekten bir zarar çıkmaz nasıl olsa :) Uzun lafın kısası net bir tarih yok şuan için eğer dediğim gibi yapar da yeni şeyler denersem (ki büyük ihtimal öyle olacak) biraz uzun sürecektir. (LYS Sınavı hazırlıkları da var bu yüzden bütün vaktimi de ayıramıyorum.)

x-scarface

x-scarface

Üye
kardesim müzikçalarda sil deyince hoop ev ekranına :) cözümü nedir yada eski sürüm varsa elinde onu versen bunu ayıklayıp rofsa onu qömsek ne yapsak bilemedim :hmmm

• Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Müzik çaları güncelle, sorun çözülüyor :oke:

• Beğen

lewis

Üye
telefonu pc ye bağladım güncellemeleri ordan yaptım şimdilik sorun yok
web browserdeki yazı fontu anlaşılmıyo onu nasıl düzeltebiliriz