Route 66 V8 Windows Mobile Omnia İçin..

Sponsorlu Bağlantılar

maxidunya

Üye
eline saglik dostum eyvallah paylasim icin saygilar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

KABABAB

Üye
Bu programda (route 66 v8 de) GPS alıcısını nasıl seçiyoruz? yani dahili GPS i ücretsiz olarak kullanmak için ayar seçeneği.Yardımcı olursanız sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

Merhaba ben toute 66 v8 gps programını telefonuma kurdum.Programın içinde bir ayar varmı yani dahili gps i kullanmak için yani ücretsiz kullanım için ne yapmalıyım.Benim tele kurdum şu an çalışıyor ama şu an dahiliyimi yoksa hattan mı bağlanıyor onu anlayamadım biliyorsanız yardım istiyorum kolay gelsin…Telefonum samsung gt-b7300 omnia lite.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bir ayar yok..ayarlardan harici gps yi etkinleştirin tamamdır..

isodemir2003

Üye
nadir arkadaşım öncelikle teşekkürler program için .eren7710 arkadaşımında dediği gibi programı kurdum ama outrun çalışmadı otomatik bende elle çalıştırdım cab8 gibi bi dosyayı kurdu başarıyla yüklendi dedi sonra çalışama başladı ki hata mesajı geldi telefonu hattıs kullanıyorum acaba ondan olma ihtimali varmı ...bi yardımcı olsan...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet hatsız çalışmıyor..

teomaster

Üye
Daha denemedim ama yine de teşekkür ederim, hem yazılım ve hem de açıklamalar için...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
birşey değil..

bigshark

bigshark

Üye
program için teşekkürler acaba b7300 e uyum sağlarmı ??

besikduzu

Üye
Çok teşekkürler. LG GM735 markalı arkadaşımın telefonuna kurdum. Harika çalışıyor. Kendi telefonumda garmin kullanıyorum fakat bu garminden çok daha hızlı. Emeğinize sağlık

Maxicep e teşekkürler...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

haribospor

Üye
tesekkurler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın.

onurksk

onurksk

Üye
Linkte sorun var İstediğiniz dosya bağlantısı geçerli değil diye uyarı veriyor

aylakbakkal

Üye
paylaşım için öncelikle teşekkür ederim. siteye yeni üye olduğum için soruyorum. eğer yanlışsam bağışlayın. star mobile tv var bende bu telefonda navigasyon olayı varmı? varsa hangi program uygun olur? şimdiden yardımlar için teşekkürler.

samet3474

Üye
Sanırım linkte sorun var... device dosyasını sildikten sonra kodları nereye yazacağız ?

baykeskin44

Üye
link mefta dostum zahmet olmazsa yenıden atarmısın yolunu kaybetmıs bır adamım ben ..........

ard5168

Üye
download linkini göremiyorum

roja

Üye
jjj

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yeni linkler eklendi..

Üst Alt