RotateME V 2.0(beta değil!) ve V2.10 Beta1 (06Şubat2008)

Sponsorlu Bağlantılar

meymeyto

Üye
Sagol eine saglık

--------------- Ekleme ---------------

Sagollasın kardeş

hasanhasan123

Üye
ellerine saglık kardesim

by_modifiyeci

Üye
yha arkadaslar bızım bı arkadasda rotate me herhalde telefonu sola cevırdımı fotolar gelıo nasıl olacak hangı program

humsalafi

humsalafi

Üye
tskler deneyelım

qirve

Üye
Bi Singed yapamadım ki çalışıyor mu baksam

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
DHaNGs... süper bişi ilk dosyayı yüklediğimde oto olarak zaten var dedi vay beee,, 2.yi imzaladm hemen, kaçar mı beaa :)) lovely you 95&8gb

olivetti

olivetti

Üye
artık telefonu n73den yükseltirsem yüklerim yinede sağol

selo01

Üye
sertifikayi nerden buluyoruz acaba??

psikolaz

psikolaz

Üye
n 95 8gb de ekranı bu programı kurmadan da otomatık dondurmeye ayarlayabılosunuz telefonun ozellıklerı arasında var

maki20

maki20

Üye
hiç birisi olmuyor bunların progmı sertifikalayıp koyun buraya

herkesi oyalamayın

herkes girip girip çıkıyor

handsomeismail1982

handsomeismail1982

Üye
tesekkürler.

bambam61

Üye
Accelerometerprogramını yükledigim halde çalışmadı telefonum n95 8gb sertfika falan bahsediyo neden acaba ?

noname2040

Üye
N80 de çalışanı yokmu ?

karizmatech

karizmatech

Üye
Rotateme 2.0 telefonunuzun ekranı hiçbir tuşa basmadan yatay ve dikey olarak çevirmenize yarayan bir program.
Bu sürümü beta değil ve 6 şubat 2008 de çıkmış son sürümdür.
Sertifika işlemi uygulamanız gerekmekte

1-Önce: N95AccelerometerPlugin.sis kurun ( N95AccelerometerPlugin.sis bu programa sertifika işlemi gerekmiyor)
2-Sonra: rotateMe_2_0.sis programını sertifikalayarak yükleyin.

kullanımı ile ilgili video:

Kullanabileceğiniz Cihazlar : N95, N95 8gb, N82
(diğer telefonlarda çalışmaz !!!)

-------------------------------------------YENİ BETA---------------------------------------------------

RotateME V2.10 Beta 1 bu sürüm yukarda bahsettiğim sürümün 2 yeni özellik eklenerek teste sunulan Beta 1 sürümüdür. bazı aksaklıkların olma olasılığı yüksek, dileyen bu sürümü kurabilir.
  1. N95 te müzik tuşları kaydırarak açtığınızda ekran yatay konuma geçiyordu, RotateME V2.10 Beta 1 çalışıyorsa ekran yatay konuma geçmiyor ! siz telefonun konumu değiştirerek yatay konuma geçmesini sağlıyorsunuz.
  2. Bildiğiniz üzere rotateMe nin bütün sürümlerinde ekran sadece sola dönüyordu. RotateME V2.10 Beta 1 yüklerseniz ekran sağ tarafa da (180 derece) ekran dönebiliyor.
RotateME V2.10 Beta 1 te buglar mevcut hemen 3 tane bug söyleyeyim:
  1. Ekran 180 derece döndüğünde tema uyumlu değilse altta ve üste bazı yerler gözükmüyor (orjinal temalarda sorun yok). operatör isminin yer aldığı kısım sapıtıyor.
  2. diğer bug ise kayan kapağı aşağıya çekip müzik butonlarını açtığınızda müzik tuşlarının ışığı yanmıyor (slide disabled modu Slide disabled ise)
  3. Son bug ise N82 de ekran 180 derece dönmüyor!
Kullanabileceğiniz Cihazlar : N95, N95 8gb, N82
(diğer telefonlarda çalışmaz !!!)
bu özellik zaten telefonların kendisin de var.

happymedal

Üye
abilerim ben n95 8gb yeni aldım araçlar-kişileştirme-ekran özelliklerinde ekranı döndür seçeneği yoq hiçbir şekilde dönmüyor ekran otomatik olarak ne yapmam gerek yukardaki programı yaptım olmadı 2 tane yükleme dosyası war alttakini yüklüyo m üsteki yüklenmiyo bide tlfn hafızasınamı yüklicez ne olur yardımcı olursanız sewinirim

asim57

Üye
abi bende bir n95 var o program olmuyor yuklemiyor

dnz66

dnz66

Üye
saolasın kardes

mehmet_c0300

Üye
Ya arkadaşlar ben indirdim fakat serfitika işlemini yapamadım acilen bana nereden yapabileceyimi birisi açıklayabilirmi tşk

tolgahan1994

tolgahan1994

Üye
arkadaşlar n95 ve n95 8gb vb kullananlar bu programa hiç gerek yok telefonun kendi özelliği var zaten ayarladan ekran ayarlarında ekranı döndür seçeneğinde otomatiğe geçirn ve görün telin ekranı aynı iphone deki gibi oluyor.Ben şahsen kendi telefonum n95 8gb de deedim oluyor.

berber_54

Üye
usta boyle biproya gerek yok yani n95 in kendinde var bu özellik ekran ayarlarından ekranı dondur secenegine girip otomatik modunu secince zaten oluyo bu yani muzik tuslarını acınca ekran donmuyo telefonu yan cevirince o donuyo zaten

Üst Alt