Rom Yükledikten Sonra Telefonunun Açılmaması Sorununa Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

• 2 Kasım 2011
  • 39673 Okunma
  • 12 Cevap

1. 2 Kasım 2011 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Telefonun bataryasını çıkarın 10 dk bekleyin daha sonra bataryayı yerleştirin ve ses kısma+orta tuş+güç düğmesine basarak download modua alın yazıyı görünce hemen usb ile pc ye bağlayın telefonu odin programını açın eğer odin telefonu gördüyse sorun yoktur hemen telefonunuza uygun telefonu yükleyin rom yükledikten sonra üçgen işareti veya açılış ekranının ilerlemediğini görürseniz bataryayı çıkarın biraz bekleyip bataryayı telefona yerleştirin ve orta tuş+güç düğmesine basarak telefonu recovery modu alın bu menüde dokunmatik işlemiyor işlemi ses tuşları ve işlemi yaparak halledeceğiz ve daha sonra

Karşınızda gelen ekranda Wipe Data/Factory Reset seçeneğinden içine girip Yes Delete All User Data seçeneğine işlem bittikten sonra Recovery Ekranına dönüyor.
    Wipre Cache Partition diyoruz burada Wipe Cache tıklıyorsunuz biraz bekleyince tekrar Recovery Ekranına dönüyor
    Son olarak Reboot System Now diyorsunuz ve telefon açılıp kapandıktan sonra telefonumuz eski haline gelecektir.

Yazan: Round-Saturn

Sponsorlu Bağlantılar
    seryak bunu beğendi.
  2. 18 Ocak 2012 #2

legolas29

legolas29

......

Cihanî Sultan ve aviotor1 bunu beğendi.
  3. 18 Mayıs 2012 #3

serozil

serozil
    Galaxy Gio'ma rom atarken, odin de bağlantı koptu yazdı ve COM7 bağlantı noktasının yanında COM11 bağlantı noktası oluştu. Telefonumun kablosunu çektim ve açmaya çalıştım fakat değil açılmak ekranda bir parlama bile olmadı. Daha sonra yeni çıkan bağlantı noktasına rom atmayı denedim. Bağlantı kurulamadı hatası aldım. İşe yarayacağını düşünerek yazdıklarınızı denedim fakat bunlar da işe yaramadı. Bildiğiniz bir çözüm yolu var mı?

4. 18 Mayıs 2012 #4

klongs

klongs
  5. 29 Ekim 2012 #5

mehmetulu4444

mehmetulu4444
    eyvallah kardesım kurtardım galaxy s3 ümü çok saol

6. 23 Ağustos 2013 #6

onur50

onur50
    rom atmak icin download moduna aldım teli elektirikler gitti bende telefonun bataryasını cıkarttım bidaha acamadım telefonu hic bir şekilde elektrik felan gelmiyor baska batarya denedim şarja taktım hic bir şekilde cözemedim lütfen yardım edin...

7. 9 Eylül 2013 #7

yavuz14

yavuz14
    en son çare ya servis yada telefoncuya para bayılacaksın.

8. 17 Eylül 2013 #8

Andrey.

Andrey.
    Son düzenleme: 17 Eylül 2013
  9. 12 Kasım 2013 #9

razorback123

razorback123
    Canını yerim oldu muhterem.

10. 23 Ağustos 2014 #10

iamberat

iamberat
    Her açtığımda recovery modda

11. 25 Eylül 2014 #11

medret

medret
    Ses kısma (-) + Power tuşu + home tuşlarına birlikte basılı tut...
    karşına Dowloand modu gelecek üçken uyarı levhası onu görünce Ses açma ( + ) tuşuna bas ...
    dowloand moduna tam girecek ara kablosunu bağla odin aç gerekli rom rodları yükle açılır.. bn az önce öyle yapıp açtım .. şimdi şebekesi yok onuda yukliyecem ... Biliyorum ...

12. 11 Ocak 2015 #12

81murat

81murat
    Stock rom yükledikten sonra telefon samsung yazısında kalıyor ses açma tuşu çalışmadığından cwm ye giremiyorum yardım eddin :(

13. 6 Nisan 2018 #13

vedat021250

vedat021250
    Benim telefon '' gm discovery 2 '' bataryası gömülü çıkartamıyorum
    başka bir çözümü var mı

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/07/2019 - 17:23