LG G3 [ROM][Tem 05] -=- CloudyG3 2.5 -=- 5.0.x Lollipop-=- [Tüm Modeller] + [APP] XCam LG v6.2.4 [G3]

Sponsorlu Bağlantılar

aşikar53

aşikar53

Üye
Lg g3 at&t modeli var 4.4.2 kurulu bu rom kurabilirmiyim lütfen cevap verin

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
paylaşım için teşekkürler yükleme esnasında 4 ad bir menü çıkıyor sadece en üsten romu mu kuruyoruz arkadaşlar diğerleri nedir anlamadım

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 at&t modeli var 4.4.2 kurulu bu rom kurabilirmiyim lütfen cevap verin

kurabilirsiniz (kurulumdan önce 4.4.2 rom yedeğini alınız)

paylaşım için teşekkürler yükleme esnasında 4 ad bir menü çıkıyor sadece en üsten romu mu kuruyoruz arkadaşlar diğerleri nedir anlamadım

kurulum işlemini bu videoyu izleyerek tamamlayabilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
teşekkürler doğru kurmuşum :) şimdilik güzel sorun yok bazı gereksiz uygulamalar kaldırılmış iyi olmuş

vegatablo

vegatablo

Üye
Manual kamera modu ve duvar kağıdına göre widget renkleri değişiyormu

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi

Rockbarist

Üye
cloudy 2.5 rom'a xcam ve settings kurdum fakat ayarlarında stabil görüntüyü yakalayamadım, g3 için xcam settings ayarlarını verebilecek arkadaş varmı aranızda
cloudy 2.5 rom'a xcam ve settings kurdum fakat ayarlarında stabil görüntüyü yakalayamadım, g3 için xcam settings ayarlarını verebilecek arkadaş varmı aranızda
Koca formda yokmu xcam kullanan:bilmem:

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye

Koca formda yokmu xcam kullanan:bilmem:
XCam LG Settings google play da ücretli bir uygulama ben ilaçlı olan son versiyonu bulamadım bunun için ücret de ödemek istemediğim için pek ilgilenmedim sizde ücretsiz olan varsa paylaşın da bir el atalım belki bir şeyler buluruz

turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar bu romda mircastı kullanamıyorum, bağlantı hatası veriyor akıllı tv, lütfen biri yardım etsin, sürekli kullanıyorum miracastı, bunun için fix varmı, olmazsa biriniz bana titaniumbackup ile miracastın yedeğini alıp bana verebilirmi acaba :) çok şey istiyorum ama bu romu uzun zamandır kullanıyorum tek eksiği bu, bana format atın demeyin.

Re13eL

Re13eL

Üye
Yükleme esnasında bi sharpen ayarı var, o nedir acaba?

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
Görüntü Keskinlik ayarıdır.Default olarak ayarlayabilirsiniz.

Re13eL

Re13eL

Üye
Görüntü Keskinlik ayarıdır.Default olarak ayarlayabilirsiniz.
Onu anladım da, mesela ben onu yüksek yaparsam dpi artar mı? Yoksa azaltırsam mı artar dpi?

Bu arada Romun 2.5 sürümünde kamerada manuel mod yok. Yükleyecek olanların bilgisine.

vegatablo

vegatablo

Üye
Beyler romla alakalı değilde orjinal türkiye romunu kullanıyorum lollipop yotube uygulaması üzerinden canlı yayın izleyemiyorum oynatma sırasında hata oluştu diyor ama google chromeden youtune a girip izliyebiliyorum aynı sorunu yaşayan varmı şimdiden teşekkürler

EwreBulut

EwreBulut

Üye
bu rom lg e975 cihazına yüklenirmi

emrekomurkentli

Üye
Bu room turkçe dil deskekli mi?
Rootlu G3Beat

zeki gönül

Üye
Arkadaşlar isinma durumu nasil Android 5.0 sürümünde isinma vardi bunun sürümü kac lolipop mu bu

turancen

turancen

Üye
Romun v2.5 dürümünü 2 aya yakındır kullanıyorum, çok memnunum ama şu ekran süresi 3 buçuk saati geçmiyor, kitkat da bu 5 saati buluyordu, birde buna çözüm bulsalardı iyiydi, yeni sürümünü çıkarmadılar yada uğraşmak istemediler, olmazsa android 5.1.1 yada m sürümüne kadar kullanmaya devam.

Son düzenleme:

zeki gönül

Üye
Hocam ısınıyor mu telefon 5.0 orjinal güncellemesinde isiniyordu sarji gunde 2 defa takiyodum bunda da oylemi

Üst Alt