Galaxy W i8150 Wonder [ROM][LP][5.0.2][LRX22G] CyanogenMod 12.0 (20150523-UNOFFICIAL) [Final]

Sponsorlu Bağlantılar

artistsefa

artistsefa

Üye
Arkadaşlar ben en son sürümü yükledim google play açılmıyor ne yapmam gerekiyor daha önce cm11 yüklüydü

crekerrr

crekerrr

Üye
cm12 03.04.2015 ( 2015 nisan 3) unde yayımlananı xda'da yukledım kurdum yalnız ıkı sorunum var birinci sorunum çok onemli nolur yardımcı olun ıkıncı sorunuma bı yol varsa yapsak da olur yapmasak da olur.
1.sorun: telefonla konuşurken karşımdakının sesi çok az gelıyor napmalıyım (stocktayken confıg dosyası atıp cozmustum) ama bunda arastırdım bulamadım hıc bır yol. (nolur yardımcı olun eger bu sorunu halledemezsem boylesıne hos akıcı ve stabil bır rom'Dan stoğa donmek sorunda klıcam.)
2.sorunum: goruntulu arama yapamıoruz bir yolunu bılen var mı saygılar.

edit: telefonum s3 yardımcı olacak varsa dıe buraya da yazdım

Son düzenleme:
bayfeat

bayfeat

Üye
cm 12.1 çıkmıs arakdaşlar bilginiz varmı ? ve cm 12 de güncellenmiş

haydelanduka

haydelanduka

Üye
  • Beğen
Tepkiler: bayfeat
eren2934

eren2934

Üye
0603 surumude var ekleyebilirsiniz final duzeltmesi

• Beğen
Tepkiler: bayfeat
by_sen

by_sen

Üye
arkadaşlar CM9 a geçmeye karar verdim. Lakinbir sorum olacak. CWM versiyonunu indirgemem gerekiyor mu? Gerekiyorsa nasıl yapabilirim birde link olursa süper olur :)

T.serdar

Üye
arkadaşlar CM9 a geçmeye karar verdim. Lakinbir sorum olacak. CWM versiyonunu indirgemem gerekiyor mu? Gerekiyorsa nasıl yapabilirim birde link olursa süper olur :)
Cwm 6.0.5.0 kullaniyorsan indirmeden direk flashlarsin ama 6.0.5.1 kullaniyorsan 6.0.5.0 a indirceksin bunu bir dosyayla cwm uzerinden flashlayarak yapabilirsin.

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Philzz touch recovery oneririm.

by_sen

by_sen

Üye
Cwm 6.0.5.0 kullaniyorsan indirmeden direk flashlarsin ama 6.0.5.1 kullaniyorsan 6.0.5.0 a indirceksin bunu bir dosyayla cwm uzerinden flashlayarak yapabilirsin.
CWM ile flashlayacağım 6.0.5.0 dosyası var mı?

haydelanduka

haydelanduka

Üye
buyrun tepe tepe kullanın. :D

Üst Alt