Galaxy W i8150 Wonder [ROM][LP][5.0.2][LRX22G] CyanogenMod 12.0 (20150523-UNOFFICIAL) [Final]

Sponsorlu Bağlantılar

spazmol

spazmol

Üye
Telefonu kullanamadığın için iyi gidiyor :D

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka ve ONUR5544

T.serdar

Üye
Arkadaslar adim atlamadim neden boyle oldu biliyorum galiba android 4.0 dan gectigim icin olmus olabilir android 4.4 kurup daha sonra wipe data wipe cache yaptiktan sonra format atmadan cm12 5.0.1 kurmak gerekiyor sonrasinda bu hatayi vermiyor

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Hocam bende ilk basta kurarken takili kaliyordu. Yani indirdiginiz dosyadanda olabilir belki eksik inmistir.

T.serdar

Üye
WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
new build ( Resurrection Remix LP v5.4.2)

ghost37

Üye
ya arkadaşlar bu el fenerini düzeltmek bu kadar mı zor sirmorred bilmem ne kadar zaman önce çözdüm dedi hala niye eklemezler ki... yada tuş kilidindeyken tuşa basılı tutularak açılan bildiğiniz el feneri uygulaması var mı.

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Yeni surum nasil hocam hala kasmalar devam ediyor mu?

ghost37

Üye
Biri aradiginda ekraj 5 saniyede falan aciliyor el feneri uygulamasi bozuk
Gapps yuklemeden kurmak daha iyi sonra gapps yuklerseniz iyi oluyor cunku acilista hem hizli oluyor hemde ilk kurulum insani cileden cikariyor gapps i yuklemeden kurarsaniz ingilizce olarak kuruluyor ayarlardan dili turkce yapiyosun bitiyor

spazmol

spazmol

Üye
Arkadaşlar artık ayrılma vakti geldi :D
yeni cihaz geldi kendinize iyi bakın Allaha Emanet :)

haydelanduka

haydelanduka

Üye
  • Beğen
Tepkiler: spazmol

L3q3nD7

Üye
arkadaşlar romu flashlıyorum sonra telefon açılırken android update yazıyor sonra bi yazı çıkıyor

Encryption unsuccessful

Encryption was interrupted and cant be completed. As a result,the data on your phone is no longer accessible

To resume using your phone, you need to perform a factory reset. when you set up your phone after the reset,you'll have an opportunity to restore any data that was backed up to your Google Account.

Altındada reset phone çıkıyor ve tıklayınca recovery moda yönlendiriyo ne yapıcamı bilemedim bi yardımcı olurmusunuz cwm 6.0.5.1 yüklü şuan
---
Factory reset yapıp yeniden başlatıncada samsung yazısı geliyor sonra siyah ekran sürekli tel kendine reset atarmış samsung yazısı geliyor 6 7 dk de bir.

Konu içindeki cwm yide denedim hala aynı sorunla karşı karşıyayım bi yardım edebilecek yokmu
sorunu hallettim konudaki cwm yüklenmiyomuş ilk başta şuan romu kurdum fakat inanılmaz derecede kasıyor bi tuşa tıklıyorum 15 20saniye sonra algılıyor sebebini bilen?

met2534

Üye
arkadaşlar romu flashlıyorum sonra telefon açılırken android update yazıyor sonra bi yazı çıkıyor

Encryption unsuccessful

Encryption was interrupted and cant be completed. As a result,the data on your phone is no longer accessible

To resume using your phone, you need to perform a factory reset. when you set up your phone after the reset,you'll have an opportunity to restore any data that was backed up to your Google Account.

Altındada reset phone çıkıyor ve tıklayınca recovery moda yönlendiriyo ne yapıcamı bilemedim bi yardımcı olurmusunuz cwm 6.0.5.1 yüklü şuan
---
Factory reset yapıp yeniden başlatıncada samsung yazısı geliyor sonra siyah ekran sürekli tel kendine reset atarmış samsung yazısı geliyor 6 7 dk de bir.

Konu içindeki cwm yide denedim hala aynı sorunla karşı karşıyayım bi yardım edebilecek yokmu
sorunu hallettim konudaki cwm yüklenmiyomuş ilk başta şuan romu kurdum fakat inanılmaz derecede kasıyor bi tuşa tıklıyorum 15 20saniye sonra algılıyor sebebini bilen?
cwm 6.0.5.1 dosyasını başka bir siteden yükle , sd1 kartın ana dizinine at yeniden , cwm yi yükle. Bende de aynı sorun olmuştu bu şekilde düzelttim.

blackcat67

blackcat67

Üye
şu telefona samsung güncelleme vermedi ya :D

L3q3nD7

Üye
cwm yi yükledim romuda yükledim fakat aşırı kasma var buda çok can sıkıcı

spazmol

spazmol

Üye
galax w için en iyi rom 10.1+ şu anda (bence)

• Beğen
Tepkiler: isoy
WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
Lollipop 5.1.1(RR LP 30/04/15)

aryscat

aryscat

Üye
Arco 5.1 romu geliştirmeye devam edecek mi? bilginiz var mı acaba

( Telefonumla 3 sene ve 23 gün )

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
new build
[ROM][LP][5.0.2][LRX22G] CyanogenMod 12.0 (20150501-UNOFFICIAL)

Üst Alt