Galaxy W i8150 Wonder [ROM][KK][4.4.4][KTU84Q] CyanogenMod 11.0 (20141223-UNOFFICIAL)

Sponsorlu Bağlantılar

sir mordred

sir mordred

Üye
Sirmordred hocam omninin devamı gelecek mi

Şuan başka projelerle meşgulum fakat omniyi geliştirmeye devam edicem muhtemelenGapps'ı deneyeniniz yokmu arkadaşlar?
Şuan elimde olsa ben deneyecem fakat tel batarya değişiminde deneyemiyorum

bayfeat

bayfeat

Üye
arkadaşlar sadece playstore içeren gapps yapmıştım önceden hatırlarsınız ona rehber senkronizasyonu eklemeye çalışıyorum
şöyle bir paket yaptım deneyip bilgi verirmisiniz
download:

en son cm11'i kurun daha sonrada bu gapps'ı flaşlayın

playstore'dan uygulama indirin ve bakın çalışıyormu diye
playstore hesabınızı girdikten sonra rehberinizdeki kişiler geri gelmişmi onada bakın

yardım edicek olanlara şimdiden teşekkür ederim
ben kuruyorum üstad haber vericem. rom bakıyorum şimdi :)

hocam kurdum rehber geldi uygulamada iniyor :) temiz kurlum ile son versiyon cm11 i kurdum :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sir mordred

cm10q

Üye
cm11 de telefonun sesi sanki az geliyor diğer sürümlere göre bu sesi nasıl arttırabilirim ses yöneticisinden bas ayarları yaptım ama fazla fark etmedi nasıl yükseltirim?

• Beğen
Tepkiler: bayfeat
bayfeat

bayfeat

Üye
cm11 de telefonun sesi sanki az geliyor diğer sürümlere göre bu sesi nasıl arttırabilirim ses yöneticisinden bas ayarları yaptım ama fazla fark etmedi nasıl yükseltirim?
aynen cm 11 serisinde bu sıkınrı var ya kulaklıkdan bile adam akıllı çıkmıyor :)

ONUR5544

ONUR5544

Üye
aynen cm 11 serisinde bu sıkınrı var ya kulaklıkdan bile adam akıllı çıkmıyor :)
Bence ses gayet iyi. Kulakliktan kaynaklaniyor olabilirmi ? Ayrica bas ayari sesi yükseltmez, sadece düsük frekanstaki sesleri arttirir. Hatta sesi 13 den yukari dinlemek cok sağlam kulak gerektiriyor kanımca. Ama stok roma gore daha az olduguna katiliyorum, sadece cm11 de degil tüm standart romlarda boyle. Saygilar.

sir mordred

sir mordred

Üye
ben kuruyorum üstad haber vericem. rom bakıyorum şimdi :)

hocam kurdum rehber geldi uygulamada iniyor :) temiz kurlum ile son versiyon cm11 i kurdum :)

Teşekkürler kardeşim yardım için

25 mb'lık gapps iyi oldu. Bakalım boyutunu daha ne kadar düşürebiliriz :)

scope_123

Üye
Bence ses gayet iyi. Kulakliktan kaynaklaniyor olabilirmi ? Ayrica bas ayari sesi yükseltmez, sadece düsük frekanstaki sesleri arttirir. Hatta sesi 13 den yukari dinlemek cok sağlam kulak gerektiriyor kanımca. Ama stok roma gore daha az olduguna katiliyorum, sadece cm11 de degil tüm standart romlarda boyle. Saygilar.
Paketi yükledim. Rehber senkr. oldu. Yalnız bazı uygulamalar sürümle uyumlu değil diyor. Örneğin foursaquare...

• Beğen
Tepkiler: sir mordred
sir mordred

sir mordred

Üye
bayfeat

bayfeat

Üye
Teşekkürler kardeşim yardım için

25 mb'lık gapps iyi oldu. Bakalım boyutunu daha ne kadar düşürebiliriz :)
ne demek hocam sen bizim için saatlerce günlerce çalışıyorsun denemeyimi yapmayacağız ayıp ozaman bize :) hocam şöyle bir sıkıntı buldum sizde oluyormu bilmiyorum statüs barda sahibi diye bir kısım var foto ekliyoruz ya orada fotografımı ekleyeyim dedim ama bir türlü eklemedi rehberime girdim var olan profil resmini değiştireyim dedim oda olmadı sizdede böyle bir sıkıntı varmı rehberdeki kişiyede fotograf yükleyemedim. sonra mokee roma geçirdim telefonu ondan eklendi arkadaş onun yanında gaps vermişti onu kurdum seninkini değil ustad ondan herhangibi bir sıkıntı yaşamadım fotograf felan belirttiğim tüm sorunlar mokee romda olmadı :) belki kurulumdanda kaynaklanmış olabilir bilginiz olsun :) ya hocam bu mokee romdaki özelliklikler çok güzel ve çok akıcı neden olabilir ? :)
Hocam kulaklık PHILIPS SHQ 4000 bunu kullanıyorum ve basdan kastım normalinde dahi hissettirmiyor telefon efeleri geçtim :) ama ipod'da dinlediğim zaman bir dj açayım duramıyorum yerimde inanmiyacaksın ama içimi titretiyor o derece :) önceki sürmlerinde ses dahada yüksekti bu c11 sürümlerinde baha daha kısık gibi geldi yada artık kulaklık yüksek sese alıştı, düşük gelince ses böyle kısık hissetmiş olabilirim.

ONUR5544

ONUR5544

Üye
ne demek hocam sen bizim için saatlerce günlerce çalışıyorsun denemeyimi yapmayacağız ayıp ozaman bize :) hocam şöyle bir sıkıntı buldum sizde oluyormu bilmiyorum statüs barda sahibi diye bir kısım var foto ekliyoruz ya orada fotografımı ekleyeyim dedim ama bir türlü eklemedi rehberime girdim var olan profil resmini değiştireyim dedim oda olmadı sizdede böyle bir sıkıntı varmı rehberdeki kişiyede fotograf yükleyemedim. sonra mokee roma geçirdim telefonu ondan eklendi arkadaş onun yanında gaps vermişti onu kurdum seninkini değil ustad ondan herhangibi bir sıkıntı yaşamadım fotograf felan belirttiğim tüm sorunlar mokee romda olmadı :) belki kurulumdanda kaynaklanmış olabilir bilginiz olsun :) ya hocam bu mokee romdaki özelliklikler çok güzel ve çok akıcı neden olabilir ? :)
Hocam kulaklık PHILIPS SHQ 4000 bunu kullanıyorum ve basdan kastım normalinde dahi hissettirmiyor telefon efeleri geçtim :) ama ipod'da dinlediğim zaman bir dj açayım duramıyorum yerimde inanmiyacaksın ama içimi titretiyor o derece :) önceki sürmlerinde ses dahada yüksekti bu c11 sürümlerinde baha daha kısık gibi geldi yada artık kulaklık yüksek sese alıştı, düşük gelince ses böyle kısık hissetmiş olabilirim.
En son dediğiniz olabilir. İpoda göre ses çıkışı düşük olabilir :) Zaten ipodum olsa telefondan dinlemem yani :) Seninkide is :))
Ya da su olabilir, kulakligin ipoda göre tasarlanmistir...

• Beğen
bayfeat

bayfeat

Üye
En son dediğiniz olabilir. İpoda göre ses çıkışı düşük olabilir :) Zaten ipodum olsa telefondan dinlemem yani :) Seninkide is :))
Ya da su olabilir, kulakligin ipoda göre tasarlanmistir...
ya kardeşim şimdi ekstıra ağırlık olduğu için telefonla yetiniyorum. spora gittiğim zaman çantama atıyorum ipodu öyle dinliyorum telefonuda gündelik yanımda taşıdığım için müzik tercihi oluyor birde klipli olunca of deyme keyfine :D :D neyse artık allah "cm" nin devamını getirtsin ustalarımızada allah rahatlık versin diyeyim. yorumun için teşekkürler ellerine sağlık :)

• Beğen
Tepkiler: ONUR5544, Halilibrahım77 ve sir mordred
axpe

axpe

Üye
    Konu Sahibi
10.09.2014 tarihli sürüm eklenmiştir.

• Beğen

emrah166

Üye
Son surumu deneyen var mi

ONUR5544

ONUR5544

Üye
Son surumu deneyen var mi
Herhangi bir sorunu yok, gayet stabil. Ancak temiz kurulum yapmaniz sart. Cünkü eski sürümün üzerine kurulunca mp3 calmama, geri tusu calismamas ve hotspot calismamasi gibi hatalar ve nonstabil bir hal ortaya cikiyor. Saygilar.

sir mordred

sir mordred

Üye
kamera performansını iyileştirmeye uğraşıyorum ;)

• Beğen
Tepkiler: bayfeat, kosovali41 ve ONUR5544
ONUR5544

ONUR5544

Üye
kamera performansını iyileştirmeye uğraşıyorum ;)
Başarılı sonuçlarınızı bekliyoruz hocam. 720 p deki kare hızı sorunu az da olsa düzelse ve stok romdaki kadar çabuk deklanşöre tepki versin yeter. Gercekten baska bi sey istemiyorum. Özellikle deklanşör gecikmesi adamı çileden çıkariyor...
Saygılar.

• Beğen
MeeksTR

MeeksTR

Üye
kamera performansını iyileştirmeye uğraşıyorum
[Do Not Merge Yet] CameraHAL Updates by sirmordred · Pull Request #28 · arco/android_device_samsung_ancora · GitHub
Başarılı sonuçlarınızı bekliyoruz hocam. 720 p deki kare hızı sorunu az da olsa düzelse ve stok romdaki kadar çabuk deklanşöre tepki versin yeter. Gercekten baska bi sey istemiyorum. Özellikle deklanşör gecikmesi adamı çileden çıkariyor...
Saygılar.
Belki bu uygulama hızlı çekim konusunda yardımcı olur.

Son düzenleme:

T.serdar

Üye
Yeni surum geldi dun konuda guncel olsun sayilar :)