Dosya Yöneticiler ZArchiver Pro v0.9.5 build 9556 [Final] [Paid]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi

ZArchiver Donate - a special version of ZArchiver for donating to project. Advantages of Pro version: - Light and dark theme; - Password storage; - Image preview in archive; - Editing the files in the archive (see notes); ZArchiver - is a program for archive management. It has a simple and...
play.google.com


ZArchiver Pro, Arşiv içerisinde olan dosyalarınızı yönetmeye veya yeni arşivler oluşturabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

What's New:
0.9.5
- expanded support of Android 11;
- fixed preview issue;
- clearing the temporary folder when exiting through the menu;
- updated 7zip to 19.00;
- updated unrar to 6.0.3;
- minor fixes.

Package Info:
  1. Languages: Full Multi Languages;
  2. CPUs: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
  3. Screen DPIs: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
  4. Untouched [Paid] apk with Original Hash Signature, no [Mod] or changes was applied;
  5. Certificate MD5 digest: 65cc810efcb20f17e5ae98727b2fb804

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt