Galaxy W i8150 Wonder [ROM][KK][4.4.4][KTU84Q] CyanogenMod 11.0 ( 2014 12 10 - UNOFFICIAL & GAPPS )

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: MeeksTR

sir mordred

sir mordred

Üye
konu için teşekkürler fakat yeni konu açmak yerine pazartesi günü açtığın konuyu güncelleyemezmiydin? :)
şuan galaxy w cm11 romu için nerdeyse aynı 9 konu var

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41, eren2934, bayfeat ve 4 diğerleri
dagaoglu31

dagaoglu31

Üye
android L nezaman çkcak ? :D

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
konu için teşekkürler fakat yeni konu açmak yerine pazartesi günü açtığın konuyu güncelleyemezmiydin? :)
şuan galaxy w cm11 romu için nerdeyse aynı 9 konu var
Haklısın kardeşim :) konuyu silebilme imkanımız var ise önceki başlığa taşıyayım @ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Konuları birleştirdim, ilk mesajı düzenleyebilirsin. :oke:

• Beğen
Tepkiler: -Oruc ve MeeksTR
clgnkral

clgnkral

Üye
Güncellemede hangi sorunlar giderilmiş yada hangi yenilikler gelmiş?

• Beğen
Tepkiler: -Oruc
sir mordred

sir mordred

Üye
yeni takımım nasıl? :)

TeamHackDroid...:)

• Beğen
Tepkiler: -Oruc, kosovali41, bayfeat ve 3 diğerleri
MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
yeni takımım nasıl? :)

TeamHackDroid...:)

:thumbup::locked2: Dilerim Allah en kısa zamanda emeğenin karşılığını verir. Hayırlısı ile sonuçlanır inşallah

• Beğen
Tepkiler: kosovali41, hasaneness ve sir mordred

getget

Üye
selamlar arkadaşlar;
rom çok guzel şimdi kullanıyorum ama kamerada zoom yapamıyorum iki parmagımla yakınlaştırma yapıyorum sanki 3.x filan geliyor ama parmagımı bıraktıgımda herhangi bişey olmuyor yakınlaştırma olmuyor.

hasaneness

hasaneness

Üye
selamlar arkadaşlar;
rom çok guzel şimdi kullanıyorum ama kamerada zoom yapamıyorum iki parmagımla yakınlaştırma yapıyorum sanki 3.x filan geliyor ama parmagımı bıraktıgımda herhangi bişey olmuyor yakınlaştırma olmuyor.
Kamera ayarlarindan çözünürlüğü dusururseniz zoom yapabilirsiniz

aryscat

aryscat

Üye
Arkadaşlar Art kullanan varmı. Tavsiye edermisiniz.

ONUR5544

ONUR5544

Üye
Arkadaşlar Art kullanan varmı. Tavsiye edermisiniz.
İlk acilis baya zahmetli oluyor. 15-20 dk ugrasiyor uygulamalari art a cevirmek icin. İlk gün biraz takilabiliyor kullanima gore ama ram kullanimi gercekten dusuk. Yanliz henüz tam olarak tamamlanmis bir "çalısma zamanı " değil, ama pil kullanimi dalvikten biraz daha iyi. Ama karar senin her kullanicida farkli sonuc verebilir. Kullanimlarimiz farkli sonucta ama ben uyumluluktan yana dalvikteyim hala. Saygilar. Deneyip gormeniz lazim

-Oruc

-Oruc

Üye
artik iyi bir yol katettiler ustalarimiz hakketten iyi bir is cikariorlar wonder sarj konusunda asagidayken bu surumle sarji iyi bir olasilikla cozuldu bnm gorusm TESEKKURLER HER EMEGI GECENE :tşk::turkiye:

sir mordred

sir mordred

Üye
artik iyi bir yol katettiler ustalarimiz hakketten iyi bir is cikariorlar wonder sarj konusunda asagidayken bu surumle sarji iyi bir olasilikla cozuldu bnm gorusm TESEKKURLER HER EMEGI GECENE :tşk::turkiye:

evet bu sürümle şarj iyileştirildi

• Beğen
Tepkiler: -Oruc, hasaneness ve ONUR5544

proxima171

Üye
Clash of Clans yüklenme ekranında donma sorunu var mı romda?