[ROM][KERNEL][4.2.2][Miui v5 4.8.8][CyanogenMod10.1.3]

• 16 Ağustos 2014
  • 6268 Okunma
  • 37 Cevap

1. Xiomi mi3 deki arayuze sahip olmak isterseniz bu rom tam size gore.ayni zamanda overclock destegi var.

İndirmeler
    Rom MIUI_V5_4.8.8_I8160
    Overclock kernel Dev-Host - miui_oc-kernel.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Kurulum
    Recovery modu acin
    Wipe data ve wipe cache yapin
    Romu flaslayin
    Reboot system now yapin rom hazir

Eger isterseniz overclock kerneli flaslayin(overclock kerneli yuklemek zorunda degilsiniz)

Ekran goruntulerini
    [ROM][4.2.2]MIUI v5 4.8.8[11/08/2014] | Samsung Galaxy Ace S5830, S5830i, Ace II | XDA Forum
    Bu sayfadan bulabilirsiniz

Not
    Romu kurduğunuzda root yetkisi kapalı oluyor araclar isimli uygulamayı açıp izinlere girin ordan root yetkisini açın
    Antutu skorunuzu yoruma ekleyin ve oyun yuklerseniz bilgi verin

İyi gunler

Yazan: ByBlaCk4
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 29 Ağustos 2014
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  2. Türkçe dil desteği varmı acaba

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Var ama cm kadar iyi degil

Samsung ile gönderdi
  4. Bence cm kadar iyi turkce dil destegi var ancak performans olarak cm daha iyi bu romun arayuzu cm den daha iyi daha hos ama cm daha hızlı

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Dayanamadim ve kurdum gorsellik guzel gecisler vs hizli gercekten d:cool:

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Gorsellik konusunda hemfikiriz :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Miui nin gorselleri harika ya cok begeniyorumm :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    ByBlaCk4 bunu beğendi.
  8. şuan kullanıyomusun ?

9. Evet şuan kurulu

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. şarj stabillik falan nasıl

11. Daha bugün kurdum şarj iyi gibi gözüküyo en azindan günü kurtarir diye düşünüyorum, geçişler falan gayet iyi görsellik şahsen benim hoşuma gidiyo miui oyun vs denemedim henüz

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Asphalt 8 az kasma ile oynanıyo fifa 14 kasmadan oynanıyo dead trigger kasmadan oynanıyo
    Baska oyun test etmedim ama test edersem yazarım
    ---
    Miui gorsellik uzerinde duran bi rom cok guzel :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Ben şimdi kurucam miui bi zmnlar ezberden yapardım bu işleride recovery falan nasıl yapıyorduk @The Shadow unuttum ben yav :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  14. :ah Chrono kernel kur önce stock jb üstüne yüksek sürüm cwm gerektirir bu rom büyük ihtimal :hmmm

ByBlaCk4 bunu beğendi.
  15. Chrono kernel kurmasında fayda var size katılyorum cünkü stock recovery ile kurmayı denemedim stock jb üzerine cwm flaslayıp kurmak iyi olur :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  16. Hocam bi sorum olacak romla alakali yaklasik bir hafta dir kullaniyorum gayet iyi ancak superuser yok romda ease backup adli programla aldigim uygulama verilerinin yedegini yuklemiyor kök dizine erisilemedi diyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Eğer sürekli kitkat romlarını kullanıyorsan sırayla değiştiriyorsan aralarında twrp içeren chrono kernellerden birini kur twrp den backup bölümüne girip sadece data bölümünün yedeğini al. Başka bir kitkat romuna geçtiğinde aynı kerneli kurup twrp den restore edersin ve tüm uyg. ve verilerin geri yüklenir daha kolay bir şekilde :good:

18. Romu kurduğunuzda root yetkisi kapalı oluyor araclar isimli uygulamayı açıp izinlere girin ordan root yetkisini açın

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Tamam dir teşekkürler rom harika bu arada :cool:

Mobil cihaz ile gönderdi
    ByBlaCk4 bunu beğendi.
  20. Bisey deil. Size katılıyorum :)

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/10/2018 - 18:25