[ROM]İşte beklenen an Galaxy Ace 5830i Rom (AceCream)

Sponsorlu Bağlantılar

djmedcezir

djmedcezir

Üye
    Konu Sahibi
[ROM]İşte beklenen an Galaxy Ace 5830i Rom (AceCream)
Beyler uzun zamandan beridir rom ariyor ve bu işten anlamiyordum. Bu işi arkadaşlarim biraz araştirdiktan sonra anlayacaklardir. Cok basit bir yöntemi var.

Romumuza gelecek olursak kardeşlerim ;

Resimdeki gibi bir tasarimi olmuş olsada çok süper bir rom olmuş. Bundan iyisinide bulamadim beyler.

Özellik olarak fazla kasmiyor.
Eklentiler yapılmış.
Gereksiz şeyler kaldirilmiş.
Galaxy'i ayri bir yüz tanımış.
Vb.

Ve son olarakda Rom Türkçe olarak ayarlayacaktir kendisini.
Süper olarak tasarlanmis bu romu çok seveceksiniz =) size kolay gelsin keyfini cikarim =)

• Beğen
Tepkiler: bymen07 ve kartal076

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
Kardeşim kullandım yaptım ve super. ellerına saglık. ama bı sorun var. Sımdekı rehberı nasıl telefonda acıcam gozukmuyor :D

pele34

Üye
Samsung Galaxy Ace S5830i için

rom yükledim ama tel kendi kendine açılıyor

Samsung Galaxy Ace S5830i yazısı gelip kalıyor burda sonra açılmıyor teli nasıl açabilirim odin den yükleme yaparım ama görmüyor bot modu açılmıyor

djmedcezir

djmedcezir

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim ilk başta bende zorluk çekmiştim. bende bu romu kullanıyorum ve gerçekten süper bir rom. Rehber sıkıntısı var sanırım.Rom atmam sonucunda sim rehberimedee giremiyorum. Bulabilirsem en kısa zamanda yardım edeceğim kardeşim =)

- - - Eklendi - - -

Samsung Galaxy Ace S5830i için

rom yükledim ama tel kendi kendine açılıyor

Samsung Galaxy Ace S5830i yazısı gelip kalıyor burda sonra açılmıyor teli nasıl açabilirim odin den yükleme yaparım ama görmüyor bot modu açılmıyor

Kardeşim. senin açtığın konuyu gördüm. Sanırım sen başka bir rom kullanıyorsun. Bu rom özel olarak yapılmış bir rom. Diğerlerinden kesinlikle kaliteli.
Bu rom senin yazılımının üzerine kuruyor. Ve sen başka bir rom kullanırken üzerine yüklersen sistem bozuluyor. Aynısı dün bende olmuştu ve önceden telefonum çöktüğünden dosyalarımı vardı. Orjinal sürümü yükledikten sonra çalışacaktır. İstediğin romu yükleyebilirsin. =)

pele34

Üye
kardeş yedek romum var tel açılış ekranın da takılı kalıyor teli açabilsem odin yada normal yoldan rom yüklerim ama teli açamıyorum sorun o nasıl teli açarım sordugum bu bende farkındayım telin çöktügünün nasıl normale donerim soru buu_?????????????

- - - Eklendi - - -

rehber sorununu çözdüm orda sorun yok yedek rehberi yüklüledim önceki rom da sorun teli nasıl açarım

pele34

Üye
sorunumu hallettim kardeş
ses açma kapama tuşu teli açma tuşlarına beraber basıp teli açtım

orjinal yazılımını yükledim elimdeki yedeklerden rehberide çözdüm

şunu söyleye bilirdin en azından bana bu kadar ugraşmazdım teli açana kadar

ses açma kapama tuşu teli açma tuşlarına beraber açılıyo diye

birde yukarda ki resim de gözüken rem olmuyo 136 tel boşta iken orasını anlamadım nadıl oluyoda 88 rem oluyo

emirhan245

Üye
arkadaşım kusura bakma ama bu pek rom değilde sanki launcher telefona enjekte edilmiş gibi görünüyor

batumokar

Üye
evet banada oyle geldi

muhittin20

Üye
Arkadaslar bu romu yüıkledikten sonra. Telefonum acıldıgında Galaxy 5830i erkanı donup kaldı napmam gerekiyor acil yardım edin allah aşkına :(

Samet.25

Arkadaslar bu romu yüıkledikten sonra. Telefonum acıldıgında Galaxy 5830i erkanı donup kaldı napmam gerekiyor acil yardım edin allah aşkına :(

Odin ile telefonun orjinal yazilimini yukle kardes.Ayrica romu paylasan kardesim cok tesekkur ederim ilk samsung tel kullanisin ilk rom yukleyisim bu rom la oldu cok guzel ben ilk yuklememe bu islere yabanci olmama rahmen yukledim ve sorunsuz kullaniyorum yorumlara baktim hepsi sacma yok launcher gibiymis yok rem orda farkliymis yukleyin adam akilli gorun oyle konusun diger romlarinda resimlerine baktim bunun gibisi yok

civandavut

civandavut

Üye
kardeş yedek romum var tel açılış ekranın da takılı kalıyor teli açabilsem odin yada normal yoldan rom yüklerim ama teli açamıyorum sorun o nasıl teli açarım sordugum bu bende farkındayım telin çöktügünün nasıl normale donerim soru buu_?????????????

- - - Eklendi - - -

rehber sorununu çözdüm orda sorun yok yedek rehberi yüklüledim önceki rom da sorun teli nasıl açarım

kardeş rehber sorununu nasıl çözdüğünü ayrıntılı olarak anlatabilir misin

asi_fenerli

asi_fenerli

Üye
Arkadaşım wipe yapmasıyla tel acilmaz

lord25turkey

Üye
hocam ben bunu yükledim bi sorun yok ingilizceydi ben tel türkçe oldu yanlız bu uygulamaları benim taktığım sd karta atsa onu nerden ansıl gösteriyoz

oli98

Üye
Birşey Sorucam Bunu Yükleyince Android Sürümü Kaç Oluyor ?

lord25turkey

Üye
benimki 2.6.7 oldu

ali.35

Üye
kardeşim allah binkere razi olsun senden beninasil bi dertten kurtardin anlatamam allah ne muradin varsa versin çok teşekkürler

ugur414141

Üye
arkadaşlar bu romu nasıl yükleyeceğim biraz açıklama yapabilir misiniz?

Leqendd

Leqendd

Üye
Beyler uzun zamandan beridir rom ariyor ve bu işten anlamiyordum. Bu işi arkadaşlarim biraz araştirdiktan sonra anlayacaklardir. Cok basit bir yöntemi var.

Romumuza gelecek olursak kardeşlerim ;

Resimdeki gibi bir tasarimi olmuş olsada çok süper bir rom olmuş. Bundan iyisinide bulamadim beyler.

Özellik olarak fazla kasmiyor.
Eklentiler yapılmış.
Gereksiz şeyler kaldirilmiş.
Galaxy'i ayri bir yüz tanımış.
Vb.

Ve son olarakda Rom Türkçe olarak ayarlayacaktir kendisini.
Süper olarak tasarlanmis bu romu çok seveceksiniz =) size kolay gelsin keyfini cikarim =)

Kardesim bu 5830 a olurmu? Normal ace e olurmu?

TheLeGeNDY

TheLeGeNDY

Üye
Arkadaşlar ilk defa böyle bir işe kalkışacağım. ROM gerçekten hoşuma gitti. Yardımcı olabilecek arkadaşlar konuma bakabilirler mi?

Galaxy Ace S5830i ROM Yükleme Yardım! [AceCream v1.4]

Birde Mesela bu AceCream'i yüklememin bana ne gibi bir faydası olur? Orjinal ROM'dan farklılıkları neler? Sadece görüntü farkımı var yoksa başka getirileride olurmu bana?

cabbar000

Üye
bunu odin ile bilgisayrdan mı yükleyecegiz

Üst Alt