Uygulama Rom Gitti :( (ALLAH Rızası İçin Yardım Çok Acil)

Sponsorlu Bağlantılar

raconx

Üye
    Konu Sahibi
Rom Gitti :( (ALLAH Rızası İçin Yardım Çok Acil)
Merhaba arkadaşlar. 1. Kalite replika cihazım vardı. Bir ara Luncher'i silmiştim.(Yanlışlıkla) Ve telefoncu yeni rom atmıştı. Sorunsuz çalışıyordu telefon.. Ama yeni pil aldım. Taktım S. Luncher kendini tekrar silmiş. Telefonu açtım kapattım bu sefer samsung yazısında takılı kaldı. Başka bir telefondan arayınca kabul ediyor ve görüşme bitince siyah ekran geliyor. Yukarıdaki çubuğu çekip ayarlara Vs. Girebiliyorum (Uygulamalarda dahil). Telefoncuya götürdüm tamam rom atarız dedi. Bugün gittim Telefoncu telefonu pc görmüyor dedi. Bugün biraz daha uğraşayım belki yapabilirim, yaparsam sadece ben yaparım zaten vs. dedi. Lütfen yardım.. :(
Telefon Bilgileri ; MTK6572 540x960 4.2.2
Model : GT-9500(ja3gxx)
Kernel Version 3.4.5(eng.liuxiyun.1382175678)
Ana bant sürümü I9500XXUAMDK
Çekirdek Sürümü : 3.4.5-526212 se.infa@SEP-111#1 Tue Apr23 23:0057 KST 2013

Derleme Sürümü JDQ39.I9500XXUAMDK
.

Yardım edenlerden ve etmeye çalışanlardan şimdiden Allah Razı olsun.CWM Back Up'a Rom'u yükleyip Romu Telefona kursak olurmu?

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga

nimeemin

Üye
CWM'den olur büyük ihtimalle.. Ama tam emin değilim :/

uyduturk

uyduturk

Üye
Telefonda root varsa uygun launcheri nette bul,x-plore benzer bi dosya yoneticisi ile system.app icine kopyala,yada next launcher kur her iki yontemle menu gelir..

vaterfa

vaterfa

Üye
cwm varsa cwm den herhangi bi launcheri flash la

GökhanERMCLR

GökhanERMCLR

Üye
Alttaki lnkteki launcheri indir.. Telefonu pc görmüyorsa hafıza kartına at aparat yardımı ile ardından recorveryden telefona flash la... Recorvery modda açabiliyormsun telefonu ??

vaterfa

vaterfa

Üye
aklima yeni bi fikir geldi telefonu acabiliyordunuz dimi. bilgisayara moborobo yukleyin sonra telefonu bilgisayara baglayin moborobo uzerinden bi launcher yuklemeyi deneyin

raconx

Üye
    Konu Sahibi
aklima yeni bi fikir geldi telefonu acabiliyordunuz dimi. bilgisayara moborobo yukleyin sonra telefonu bilgisayara baglayin moborobo uzerinden bi launcher yuklemeyi deneyin
Tamam dediğin gibi hallettim çok sağol :) Allah Razı olsun :)

vaterfa

vaterfa

Üye
duzelmesine sevindim :)

apmoondin

Üye
Herkese Merhaba USA çıkışlı Galaxy S 4 aldim.Cihazda Türkçe dil seçeneği bulunmamakta. Türkçe Dil seçeneği nasıl ekleyebilirim? Rom yüklemem mi gerekiyor nasıl yükleyebilirim? Lutfen yardim edin ... :(

ceyhungur

ceyhungur

Üye
Herkese Merhaba USA çıkışlı Galaxy S 4 aldim.Cihazda Türkçe dil seçeneği bulunmamakta. Türkçe Dil seçeneği nasıl ekleyebilirim? Rom yüklemem mi gerekiyor nasıl yükleyebilirim? Lutfen yardim edin ... :(

Öncelikle telefonun pasaporta kayıtlı değilse yedeğini al mutlaka. sonra şu konudaki roomu indir. '' Galaxy S4 i9500 - -- Son Çıkan Gt-9500 Türkiye Için Odin Romlar -- [11-11-2013] - MaxiCep '' . sonra burdan odini indir '' '' Telefonu Pc ye bağla driverların yüklü olduğundan emin ol. Eğer yüklü ise telefonu kapa.
1- Odin programını aç - Re-Partition bölümü işaretliOLMASIN!!!
2- PDA yazısına tıkla ve indirdiğin yazılımın tar uzantılı dosyasını seç.
3- Telefonunu Ses kısma + Home + Power tuşuna aynı anda basarak download moduna al ve usb kablo ile bilgisayara bağla ve ses arttırma tuşuna bas.
4- ID:COM ’un altındaki kısım renk olunca START butonuna bas.
Yanlız sorumluluk bana ait değildir bildirmek isterim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Read more:

Son düzenleme:

apmoondin

Üye
Android Version : 4.2.2
Model Number : SCH - I545
Kernel Version : 3.4.0
Base Band Version : I545VRUDMI1
Çekirdek Sürümü : 3.4.0-1392595 se.infa@R0302-18#1 Wed Sep25 21:31:25 KST 2013
Build Number : JDQ39.I545VRUDMI1

Yardim icin simdiden tesekkurler...

• Beğen
Tepkiler: ceyhungur
GökhanERMCLR

GökhanERMCLR

Üye
Android Version : 4.2.2
Model Number : SCH - I545
Kernel Version : 3.4.0
Base Band Version : I545VRUDMI1
Çekirdek Sürümü : 3.4.0-1392595 se.infa@R0302-18#1 Wed Sep25 21:31:25 KST 2013
Build Number : JDQ39.I545VRUDMI1

Yardim icin simdiden tesekkurler...

Senin telefonun normal s4 değil bu romlarla sorun yaşayabilirsin.. Telefonun modeline göre rom yüklemelisin VERİZON S4 seninki..

theeternal

theeternal

Üye
launcher ındır onu cwm den flaşla

apmoondin

Üye
Evet cihazim verizon S4. Neyi hangi romu yuklemeliyim nasil yukleyebilirim?
Yardimlariniz icin tesekkurler...

GökhanERMCLR

GökhanERMCLR

Üye
Evet cihazim verizon S4. Neyi hangi romu yuklemeliyim nasil yukleyebilirim?
Yardimlariniz icin tesekkurler...

Dil sorunun için roma gerek yok gibi Morelocale 2 diye bi uygulama ile çözülebiliyormuş..

apmoondin

Üye
Onlari Denedim ama olmadi...

kfahaa

kfahaa

Üye
Konu çözülmüştür kilit @anılbaran

Üst Alt