Yardım S4 Mini Android 5.0.1 Rom

Sponsorlu Bağlantılar

Berkay Bozkurt

Üye
    Konu Sahibi
Yardım S4 Mini Android 5.0.1 Rom
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı sizlere, bir Samsung S4 mini sahibiyim. Telefonu ilk aldığımda rootlamıştım daha sonra 2-3 ay kullandıktan sonra kapandığında geç açılıyordu bende telefoncuya sordum yeni rom atılması lazım dedi ve atmaya başladı fakat atarken hata vermişti sarı bir soru işareti geliyordu açılışta ve devamı gelmiyordu bende evde kendim stock rom atdım ve oldu. Ama İMEİ 0'dı sadece hattı kullanamıyordum. Wifi falan çalışıyordu neyse ertesi gün götürdüm yaptılar şuanlık sıkıntısı yok. Ama ben arkadaşta S4 var yeni güncelleme ile Android 5.0.1 güncellemesi gelmiş çok hoşuma gitti. bende aynısını yapmak istedim acaba nasıl yaparım hatta romu atsam bile yine İMEİ gitme olasılığı var mı? Bilgilendirirseniz çok memnun kalırım. Nerden başlamam lazım, adım adım söylerseniz.

İstediğim Rom ise şu ;

Bu rom s4 mini için var mı? Varsa nasıl yapabilirim? Şimdiden çok saolun. Birde umarım konu doğru yerdedir. (:

bu arada telefonum rootlu.

Son düzenleme:
maviada

maviada

Üye
rom atmakla imei sıfırlamaz stoc rom yüklersin düzelir vaya efs i yedeklersin sıfırlarsa efs geri yükleme yaparsın i9190a lolipop çıkmadı stock rom çıkmadı custom romu burada bulabilirsin