[ROM] CM 10.2, Android 4.3 Motorola Atrix (önizlemesürümü)

Sponsorlu Bağlantılar

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
[ROM] CM 10.2, Android 4.3 Motorola Atrix (önizlemesürümü)
Sayın Maxicep ailesi, Android 4.3'ü duyunca fazla heyecanlanmayın lütfen bu sürüm çok hata bulunduran önizleme sürümüdür.

Paylaşmamın amacı ise kendini geliştirici hissedenlerin ve ne olursa olsun bakmak istiyorum diyenlerin bu rom için daha hızlı çalışmasını sağlamak.

*ÖNEMLİ UYARI:Bu rom günlük kullanılmaya değmez bir romdur, lütfen kurmadan önce recovery ile yedek almayı unutmayınız.

Paylaşım amacımı ise belirttim zaten. Rom'u denedim fakat uzun sürmedi Nottachtrix ile devam ediyorum şuan.

Arkadaşlar baya bir zamandır Maxicep ile paylaşım yapamıyordum, öğrenciyiz sonuçta sadece inceliyebiliyordum. Motorola Atrix ile ilgili paylaşım yapan arkadaşlara gerçekten teşekkür ediyorum ihtiyacımız var onlara.

Öncelikle bu rom 3.1.10 kernelini kullanıyor. ( Ayrıntı: )

CM 10.2, Android 4.3 Motorola Atrix Rom (09.08.2013'e güncellendi) :

(Wipe data gerekiyor)

GAPPS (09.08.2013'e güncellendi) :

İncelemeniz gereken Gapps içeriği:
Car Home
Chrome Bookmarks Sync
Google Backup Transport
Google Calendar Sync
Google Contacts Sync
Google Login Service
Google Services
Media Uploader
Network Location
Phonesky
Setup Wizard

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Bunu paylaşmak için erken :) yinede teşekkürler

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Yeni sürüm çıktı bu arada :)

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm konuya eklendi, teşekkür ederim :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Rica ederim :)

Sarangni

Sarangni

Üye
Birini düzgün çalıştırmadan diğerine geçiyorlar.

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef dediğiniz gibi tam anlamıyla önem veren yok, mesela cm10 falan tam anlamıyla yapılsa bunlar olmasa da olur fakat benim elimden gelen bir şey yok :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Millette bi en yeni takıntısı var :D

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
Motorola ICS güncellemesi yayınlasa hiç uğraşmam sadece root ile kullanırım ama işte yapmıyor :D

Sarangni

Sarangni

Üye
Millette bi en yeni takıntısı var :D

En güncel kullanmakta diye biliriz. Yüzdüler kuyruğuna geldiler ama hala neyi bekliyorlar anlamıyorum.

Millet resmen cihazdan soğudu. Sorunu olan çoğu kişi cihazı servise gönderip para iadesi alırım diye umutlanıyor.

DH söylenti ise elde yedek parça kalmadığı icin Teleservice para iadesine yaptığı. Hatta bir kaç kişi almış.

Ben de ölü piksel var pek önemsemedim ama dokunmatik resmen çıldırmış gibi davranıyor sürekli kendi kendine basıyor. Pazartesi servise göndereceğim.

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
Teşekkürler

g0khan1985

Üye
En güncel kullanmakta diye biliriz. Yüzdüler kuyruğuna geldiler ama hala neyi bekliyorlar anlamıyorum.

Millet resmen cihazdan soğudu. Sorunu olan çoğu kişi cihazı servise gönderip para iadesi alırım diye umutlanıyor.

DH söylenti ise elde yedek parça kalmadığı icin Teleservice para iadesine yaptığı. Hatta bir kaç kişi almış.

Ben de ölü piksel var pek önemsemedim ama dokunmatik resmen çıldırmış gibi davranıyor sürekli kendi kendine basıyor. Pazartesi servise göndereceğim.

telefon ıslanınca bu sorun oluyor. parmak okuyucunun olduğu tuşa basıp ekranı silip açınca düzeliyor. elin terliyse yine aynı sekilde oluyor