CM10 For Atrix

• 12 Mart 2013
  • 2643 Okunma
  • 7 Cevap

1. Jb romudur. Arayüz olarak oldukça başarılı ve keyifli bir rom fakat ufak buglar mevcut. Yinede arayüz için kullanmaya değer .. Parmak izi , video çalışmıyor .. Bir çok özellik mevcut. Rom ile gelen launcher ı kullanmayın kasıyor. Tavsiyem nova prime dır . türkçe desteği var

Rom (2013-02-20)
    Dev-Host - cm-10-20130220-UNOFFICIAL-epinter-olympus.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Tercihe bağlı kernel
    Kernel with 1.3ghz overclock support: Goo.im Downloads - Downloading kernel_oc1300-cm10-20121026_1456-epinter-olympus.zipBluesleep fix: Goo.im Downloads - Downloading bluesleep_fix.zip

Google Apps
    epinter gapps v5:
    Updated gapps (for 4.1.2).
    Goo.im Downloads - Downloading gapps-jb-20121019-olympus-signed.zip

< Resmi açmak için tıklayın >

Kurulum:

wipe data
    wipe cache
    wipe dalvik cache
    rom
    reboot
    gapps

Güncelleme yapacaklar romu wipe yapmadan kurabilir . Reboot yapın ve gapps kurun ..

Şarj süresi jb romları arasında en başarısız olanı .. Kendi kullanımımı baz alırsam 1 gün dayanmıyordu .

Yazan: HakanSeven12
  2. Büyük bugları yok yani önemsiz bugları var ben bunu yükledim ve kullanıyorum pili de 1 günden fazla dayanıyor.Tercihe bağlı kernel'ı yüklemeyin olur...

3. Yeni kernel cikinca guzel olacak

4. kurulumu yanliş anlatmişsın
    rom
    gapps
    kernel
    blue slepp

şeklinde olacak
    yanlış hatırlamıyor isem bu rom daha önce BatuhanOzalp77 kardeşimizin paylaştıogı
    Motorola Atrix Cm10 JB Rom (Tavisiye 10 numara) konusunda ki romun güncelleşmiş hali ve yine yanlış hatırlamıyorsam

Bu rom da video çekme işini videocamilizyone programı ile yapıyorsunuz kendi video programı çalişmıyor
    ayrıca romda ki güncelleştirmeleri almak istiyorsaniz rom da ki cwm güncelleştirmelerini günlük dahil kontrolet deyip yükleyebilirsiniz

ayrıca paylasım için teşekürler

5. Evet bekledim biri paylassin diye kimse paylasmadi ben paylastim

- - - Eklendi - - -

O digerimiydi aceba tam hatirlamiyorum

6. Digeri derken nedemek istedin anlamadim

7. Eger cm10.1 (4.2 ) 3.1 kernel siz hali ise epinterin sitesinde veya bizim forumda vardi galiba 4.2 rom diye

8. Bu surum paylasildimi bilmiyorum :bilmm

Yüklüyor...
22/09/2018 - 17:44