Galaxy S3 i9300 [ROM][6.0.1_r10][i9300]RESSURRECTION REMIX M [UBER-GCC 4.9][CM13]

Sponsorlu Bağlantılar

meyrock

meyrock

Üye
    Konu Sahibi
kamera hatası alıyorum nasıl halledicem bi çözüm var mı
Yeniden

Wipe system,
wipe data,
Wipe cache,
Wipe dalvik yapın.

- romu flashlayın
- sonra gapps flashlayin
- Wipe cache
- Wipe dalvik cache yapın sorun düzelecektir.

Kurulum yaparken Mega wipe yapmayın...

meyrock

meyrock

Üye
    Konu Sahibi
5.5.8 çıktı.
Linklerde sorun olduğu için henüz linki veremiyorum. İlerleyen saatlerde eklenecektir...

emrahbirben123

Üye
Yeniden

Wipe system,
wipe data,
Wipe cache,
Wipe dalvik yapın.

- romu flashlayın
- sonra gapps flashlayin
- Wipe cache
- Wipe dalvik cache yapın sorun düzelecektir.

Kurulum yaparken Mega wipe yapmayın...

hep böyle yapıyorum değişen bişi yok. kamera çalışıyor bi zaman sonra hata veriyor rest attınca duzeliyor sonra yine aynısı. ilgin için teşekkür ederim.

meyrock

meyrock

Üye
    Konu Sahibi
hep böyle yapıyorum değişen bişi yok. kamera çalışıyor bi zaman sonra hata veriyor rest attınca duzeliyor sonra yine aynısı. ilgin için teşekkür ederim.
justarchi diye bir kamera fix vardı. onu bulursan flashla. 4.4.2 ve 4.4.4 de denedim başarılı sonuç aldim. bi araştır. ben bulursam haber veririm sana...

meyrock

meyrock

Üye
    Konu Sahibi
bahsettigim fix lollipop lara olmayabilir.
alternatif olarak camera mx var google play den indirebilirsin.
veya google camera,
360 camera... gibi...

emrahbirben123

Üye
justarchi diye bir kamera fix vardı. onu bulursan flashla. 4.4.2 ve 4.4.4 de denedim başarılı sonuç aldim. bi araştır. ben bulursam haber veririm sana...
cm 12.1 sürümünü kullanıyorum şuan bi kaç tane denedim öyle sıkıntı cıktı.

bahsettigim fix lollipop lara olmayabilir.
alternatif olarak camera mx var google play den indirebilirsin.
veya google camera,
360 camera... gibi...
google kamera var suan zaten değişen bişi yok senin dediklerinide denicem şimdi.

meyrock

meyrock

Üye
    Konu Sahibi
cm 12.1 sürümünü kullanıyorum şuan bi kaç tane denedim öyle sıkıntı cıktı.

google kamera var suan zaten değişen bişi yok senin dediklerinide denicem şimdi.
resurrection un kamera fix dosyası buyrun

• Beğen
Tepkiler: emrahbirben123

korays3

Üye
beyler ben telefonu sessize almak icin profile scheduler kullaniyordum, ama suanda lollipop la uyumsuz olduğunu gordum. 1_2 uygulama daha denedim ama yine uyumsuz. oneriniz var midir? ses acma kapama tusu dışında

meyrock

meyrock

Üye
    Konu Sahibi
beyler ben telefonu sessize almak icin profile scheduler kullaniyordum, ama suanda lollipop la uyumsuz olduğunu gordum. 1_2 uygulama daha denedim ama yine uyumsuz. oneriniz var midir? ses acma kapama tusu dışında

BUnları deneyiniz...

korays3

Üye
ilginçtir slider widgeti yükledim, profile scheduler da çalışmaya başladı şimdi. Sizlere de tavsiye ederim iyi programdır. ses parlaklık vs duzeylerini bir trigger la ayarlayabiliyorsunuz ve takvime koyuyorsunuz. Bu arada resurrection remix ten memnunum her güncellemede gapps kurmak dışında bi sıkıntı görmedim, stabilligi onceki kullandığım romdan daha iyi. ne dersiniz marshmallow lu s3 umuz olur mu?

Mahmutylmz00

Mahmutylmz00

Üye
Mobil veriden whatsapp gibi uygulamari kullanamiyoruz interneti calismiyo yardimci olur musunuz

Mahmutylmz00

Mahmutylmz00

Üye
Ne yapmam lazim

emrahbirben123

Üye
ilginçtir slider widgeti yükledim, profile scheduler da çalışmaya başladı şimdi. Sizlere de tavsiye ederim iyi programdır. ses parlaklık vs duzeylerini bir trigger la ayarlayabiliyorsunuz ve takvime koyuyorsunuz. Bu arada resurrection remix ten memnunum her güncellemede gapps kurmak dışında bi sıkıntı görmedim, stabilligi onceki kullandığım romdan daha iyi. ne dersiniz marshmallow lu s3 umuz olur mu?

habib_723

habib_723

Üye
ben bi deniyim hele nasılmış diye.... gapps olarak eski sürümü kullansam yüklenirmi

cunior_19

cunior_19

Üye
camera fix süper oldu teşekkürler.ben gapps lerde sorun yaaşadım en son wipelediğimde yüklemedim onlarsız iyi gibi
teşekkür

• Beğen
Tepkiler: emrahbirben123

Üst Alt