[ROM] [4.4.4] Moto G - Nexus 5 Experience R8.5 (Dual-Sim)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
ROM CM11[4.4.4] altyapısını kullanmaktadır. Nexus 5 arayüzü, geliştirmeleri ve yazılımları ile keyifli bir deneyim sunmaktadır.
TAVSİYE EDERİM KULLANIYORUM :D
Orjinal Geliştirici Sitesi :

Gerekli Dosyalar

ROM İndirme Linki : - MD5: ce53daf0fd977f3f0f6b3127c87ca31f

GAPPS İndirme Linki : - MD5: d141b009ff6f560fae53bc567331ae0c​

Son düzenleme:
ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Oh be sonunda bi yardim eden çıktı :D

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

Motorola53

Üye
Şu anda kullandığım rom.herşeyi çok güzel fakat bozuklukları var.Mesela biri sizi arayınca ekrana gelmiyor bildirim çubuğunu indirip yanıtla diyorum.Ama ilk yüklediğimde çalışıyordu güzel romdur.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt