Rf 13'te Yapılabilecek Değişiklikler

Sponsorlu Bağlantılar

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Alp haklısın.Benim dediğim özellikler büyük ihtimal iphone ve android'de olur..Oyun bu ay çıkar ama bana geliyorki oyun grafiklerinde, modlarında ve kadrolarda önemli değişiklikler yapmışlar..İnşallah öyledir .

adler03

Üye
    Konu Sahibi
aLp!! 12:24:58 25.08.2012
Aralık için çıkacak
versiyonu İphone ve
Android içindir.. Java için
10-15 gün içerisinde çıkar..
Çok fazla da değişiklik
olmaz gibime geliyor..

Oyunun gelecek hafta sonunda çıkacağını sanıyorum. Değişiklikler beklentileri karşılamasa bile takımların yeni kadroları önemli.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Nedense oyun bana çok kolay geliyor en son seviyeyi seçmeme rağmen rakip oyuncular kalemin dibine gelip boş kaleye atamıyorlar bu olay anlamsız ben yenilmek istiyorum(h)

- - - Eklendi - - -

Bence oyunda zorluğu biraz daha fazla yapsınlar ve transferler güncelleşmiş kadrolarda oyuncuların üzerinde güçlerinin indirilip azaltılması lazım birde oyun modlarına biraz daha önem verseler daha nediyeyim pes ve fifalan kafa kafaya gider..

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Hell seviyesinde orta düzeydeki takımlarla maç almak zor oluyor.Yani bence oyunun güçlük ayarları normal.Oyunu kazanmanın en iyi yolu orta sahanın taç çizgisi kenarından topu kaleye çekmek.Bu tip vuruşlarda kaleci çaresiz kalabiliyor.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Kendi kanaatimce söyledim çünkü dediğin gibi taç çizgisinin yanından vurunca nerdeyse hep gol oluyor onu bırak ben m.city rakip takım barçayı alıyorum adamlar güzel pas yapıyorlar topla kalemin dibine geliyorlar seyircilere doğru atıyorlar madem o kadar geldiler atsınlar golü en azından bir tane daha zorluk dercesi eklemesinler ama şu mallıklarıda kaldırsınlar..

danqerpeach

danqerpeach

Üye
ve hell sevyede top srmek ck zor hemen topu alyolar paslar ksa dsyor bunlarn dzeltlmesi gerekr

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Boşuna hell dememişler bence bırak zor olmasını çok kolay benim dedğim özellikler gerçekleşşse iyi olur..

adler03

Üye
    Konu Sahibi
fifa oyununda olduğu gibi maçın sonunda gol tekrarlarını toplu olarak verseler harika olurdu.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Evet öyle bir yenilik yapmaları güzel olur ama bi 5 yıl daha beklemek gerekir..

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Rf leage modunu kaldırıp böyle bir uygulama getirebilirler aslında.Yani bana göre gereksiz bir özellik.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Bencede oyunda Rf ligi çok anlamsız yere yapılmış onu kaldırıp yerine daha iyi şeyler yapabilirler..

mert0320

Üye
REAL FOOTBALL 2013 3D yapılmalı Seyirci tezhüratı devamlı olmalı Champions League vs Uefa Europa League Eklenmeli Harika bir oyun olmalı bütün teller için....

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
REAL FOOTBALL 2013 3D yapılmalı Seyirci tezhüratı devamlı olmalı Champions League vs Uefa Europa League Eklenmeli Harika bir oyun olmalı bütün teller için....

Dediklerinin olması Rf18 i bulur:)

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Bencede.

Pegasus090

Üye
oyundaki bazi takimlarin logolari degisik orjinal logo yapilmali rf ligi onemsiz onun yerine uefa avrupa ve champion league yapilmali stadlar guzel olmali

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Arkadaşlar rf13'de şampiyonlar ligi ve avrupa ligi lisanslı olmaz çünkü lisans peste..

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Lig modunda seçilen kulüp takımının oyuncularının club masterdaki gibi performans tablosu verilse güzel olurdu(asist,gol,maç puanı,kart durumu gibi...).

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Oyun ne zaman çıkacak yaa.. Oyun içinden bir resim bile yok.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
Arkadaşlar ben real football 2013'den umudumu kestim.

Üst Alt