Rf 13'te Yapılabilecek Değişiklikler

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Rf 13'te Yapılabilecek Değişiklikler
Real football 2013'te yapılması muhtemel değişiklikleri burada paylaşalım.

danqerpeach

danqerpeach

Üye
görev modu eklenir die düşünüyom

- - - Eklendi - - -

ve 2012 transferleri mevcut olur süperligin 4 büyükleri eklenir

- - - Eklendi - - -

editör kaldırılabilir

- - - Eklendi - - -

oyun hilesi zaten var .d

- - - Eklendi - - -

daha gerçekçi grafikler olmalı

- - - Eklendi - - -

oyun sesleri değişebilir tezhürat filan arkada oley sesleri olsa güzel olur

- - - Eklendi - - -

oyuncuları antrenmana alma olsa güzel olur

- - - Eklendi - - -

alman ligi kadrolarnın düzeltilmesi gerek

- - - Eklendi - - -

yeni bir oyun modu eklenmş olabilir

- - - Eklendi - - -

takım kadrolarında fazlalık olmamalı

- - - Eklendi - - -

24lük kadro iyi . Benden bu kadar szde görüşlernzi yazın lütfen

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Editörün kaldırılması bence iyi olmaz.İsimler düzgün olsa bile transferler için editör gerekli olacak.

Yeni bir lig eklense çok iyi olur(Hollanda,Rusya gibi).2012'de eklenen liglerde takımlar ve oyuncular zayıftı.Bu kez özellikleri artırılarak daha güçlü bir hale getirilebilirler.

Küme düşen Glasgow Rangers yerine Beşiktaş eklenebilir.

Kapak için David Villa yerine Messi,C.Ronaldo,Falcao gibi yıldızlardan birinin resmi eklenebilir.

2014 World Cup,Euro 2012 modları eklenir.

Friendly modunda gizli takımlara İspanya takımı eklenebilir.

- - - Eklendi - - -

Katkıda bulunacaklara şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

burakilk

burakilk

Üye
Bizim ligimizden 3-4 takım olsa çok iyi olur. Ve symbian telefonlardaki gibi tezahürat olsa çok güzel bir oyun olur.

aLp!!

aLp!!

Üye
Oyun dışında pek bir yenilik olacağını sanmıyorum.. Menü düzeni ve dizaynı değişir.. Lisans sorunu devam eder.. Oynanışta yenilik olabilir.. Fakat oyun modlarında yenilik olmaz.. Ayrıca Euro 2012 modu da tarihe karışır. 2014 Dünya Kupası modu da ancak 2014'te olabilir.. Editor bölümünde nokta konamıyordu , ayrıca karakter sayısı azdı.. Belki bunu düzeltirler.. Türkiye açısından da 4 büyüklerin oyunda olması mümkün.. Ayrıca oyuna Çin , Hollanda ligleri gelebilir.. Ama oyun görevlilerinin daha oyun için çalışmaya başladığını söylemek bile mümkün değil.. Oyun için harcanan vakit tüm yıla aktarılsa , lisans sorunu çözülse daha iyi bir oyun olacak ama işte.. Oyunun durumu belli.. Büyük ihtimalle oyunu Ağustos sonu - Eylül başı görürüz.

• Beğen
Tepkiler: hamza cesc
danqerpeach

danqerpeach

Üye
Oyun dışında pek bir yenilik olacağını sanmıyorum.. Menü düzeni ve dizaynı değişir.. Lisans sorunu devam eder.. Oynanışta yenilik olabilir.. Fakat oyun modlarında yenilik olmaz.. Ayrıca Euro 2012 modu da tarihe karışır. 2014 Dünya Kupası modu da ancak 2014'te olabilir.. Editor bölümünde nokta konamıyordu , ayrıca karakter sayısı azdı.. Belki bunu düzeltirler.. Türkiye açısından da 4 büyüklerin oyunda olması mümkün.. Ayrıca oyuna Çin , Hollanda ligleri gelebilir.. Ama oyun görevlilerinin daha oyun için çalışmaya başladığını söylemek bile mümkün değil.. Oyun için harcanan vakit tüm yıla aktarılsa , lisans sorunu çözülse daha iyi bir oyun olacak ama işte.. Oyunun durumu belli.. Büyük ihtimalle oyunu Ağustos sonu - Eylül başı görürüz.

katılıyorum ama şampiyonlar ligi koyulabilir die düşünüyom

- - - Eklendi - - -

Bizim ligimizden 3-4 takım olsa çok iyi olur. Ve symbian telefonlardaki gibi tezahürat olsa çok güzel bir oyun olur.

4 takım yeter ama amblemler önemli

adler03

Üye
    Konu Sahibi
katılıyorum ama şampiyonlar
ligi koyulabilir die düşünüyom.

Şampiyonlar ligi zaten var.Hatta müziği de var.

danqerpeach

danqerpeach

Üye
hm .d bi anlık hata ve dikktsizlik

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Milli takımlarda eklemeler olabilir(Senegal,Mali, Zambiya gibi).

drasielll

Üye
Bence
Uefa şampiyonlar ve avrupa ligleri
lisans sorunu düzelse
güzel golleri kaydetme olsa(olmaz ama bir düşünce işte)
4 büyükler olsa
kamera açısı tamamen değişse çapraz açıyı ben sevmedim
oyun güzel ama bir sorunu beni deli ediyor hellde falan top sürmek zor geliyor nedense bana topu hızlı süremiyorum hemen topu rakip alıyor doğru düzgün oyun oynanamıyorum , özellikleri geçtim oyunun şu sorunu düzelse güzel olurdu

Mıstık0671

Üye
Peki ne zaman çıkacak r13? Haberiniz var mı?

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Yaklaşık İki hafta sonra.

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Rf 13'te gol tekrarının daha uzun olmasını bekliyorum.

- - - Eklendi - - -

Rf 13'te gol tekrarının daha uzun olmasını bekliyorum.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
evet ya güzel bir asistli gol atıyorum tekrarını izleyince sadece son 2-3 saniyesini gösteriyor

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Rf 13'te milli takımların kadrolarında önemli değişiklikler olacaktır.özellikle euro 2012 takımlarında değişiklikler yaşanacak.

aLp!!

aLp!!

Üye
Real Football 2013'ün ana karakteri Falcao olacak. Gameloft tarafından açıklandı..

hamza cesc

hamza cesc

Üye
beyler real football 2013 240*320 ekranı çıkcak mı?

çünkü sadece android ve iphone olarak çıkabilir diyorlar

- - - Eklendi - - -

yabancı bi sitede çevirdimde öyle anladım ama yanlış anlamış olabilirim

- - - Eklendi - - -

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Adı geçen oyunun 12 versiyonu sadece ve sadece 1.6 mb.
Bu kadar konusulcak ve beklentilerin olabilecegi bi oyun oldugunu düsünmüyorum sahsen.
Gelir güzeldir oynarsınız ama java oyunun yolunu gözlemek yenilik beklemek... ahh ah

Üst Alt