resmi bada 2.0 wave 8500 için

Sponsorlu Bağlantılar

anselmo

Üye
    Konu Sahibi
resmi bada 2.0 wave 8500 için
işte bada 2.0 çıktı deniyor

deneyen olursa bi görüşlerini alalım

gizli99

Üye
indiriyorum ben ama 45 dk var diyor daha...
indiren yükleyen yok mu gençler??

bbounce

bbounce

Üye
hadi bakalım wave 2 kullanıcısı olarak, hayırlı olsun wave 2 yede gelsin merak ediyorum.Dostum gelişmeleri yazarsın...

anselmo

Üye
    Konu Sahibi
bende wave 2 için bakıyorum ama bulamadım daha

bbounce

bbounce

Üye
Samfirmware gt-s8530 için aynı şekilde bugun yayınlayacağız yazıyor,dostum sabret bakalım biraz,ve official bada 2.0 da facebook ve twitter yokmuş bilginiz olsun...

homutsa

Üye
Bu wave için olanı ama değil halen

bbounce

bbounce

Üye
s8500 için dostum...

Lynchey

Üye
Dostum birsey soracagim eger final surumse neden kiesde yok? onu anlamadim :S

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Arkadaşlar almanya için yayınlanan sürüm bu ilk almanyada kies üzerinden verdiler şu an almanya kies güncellemesi mevcut türkiye hala belirsizligini koruyor diğer avru ülkeleri için net tarih verildi ama türkiye için net tarih yok

bbounce

bbounce

Üye
kies üzerinden vermeseler bıle bugun 8530 cıkıyor samfırmware acıklaması

mehca33

mehca33

Üye
Samfirmware gt-s8530 için aynı şekilde bugun yayınlayacağız yazıyor,dostum sabret bakalım biraz,ve official bada 2.0 da facebook ve twitter yokmuş bilginiz olsun...

nasıl yani facebook ve twiter yok :D olmaz olurmu ya ole bıse tarihte varmı :D

bbounce

bbounce

Üye
Downloaded.... flashed! Super Duper fast rom. The notification bar lags a bit. But other than that, this seriously is faster than Android & is at par with Dual Core processors. Everything is working super smooth. Theres no facebook & twitter app. The Gtalk is changed to Samsung Gtalk. Youtube works flawlessly. New keyboard is ever so buttery smooth. All in all, bada is here to compete with Android. Just a few more apps needed. demekki varmış sammobile alıntıdır...

guro123456

Üye
simdi nasil oluyor turkce mealli soyle bir toparlayan yokmu ?

soru- turkcemi ? yukleme sekli nasil aynimi ? degisiklik varmi artisi eksisi vs, ? daha once yukledigimiz uygulamar ne olacak ? bilenler cevaplarsa sevinirim

bbounce

bbounce

Üye
Dostu bizde sabırsızlıkla beklemedeyiz elbet vardır artı ve eksılerı bakacaz artık... hele bı cıksın

----------Eklendi @ 16:26:26 ---------- Yazıldı @ 16:01:16 ----------

s8500 için s8530 için özellikler daha belli değil...
FOTA available (after flash direclty update to XXKKV
Samsung Apps 1.1.8 installed like on Wave 3
Good Performance and Multitasking
875mhz tact in standby
keyboard dark again
no FB and twitter integrated
more ram available ( from 68 to 75 mb)
chaton between android and bada
arkadaşlar dediğim gibi facebook ve twitter yoook :D samsung bada olarak samsung apps ten bizlere yerleştirecekler :D

gizli99

Üye
ben yükledim, güzel görünüyor.
yalnız bu sefer live wallpaper ları göremedim samsung apps a bağlanınca. ben de kies de daha önceden kayıtlıydı, oradan girdim yükledim. çalışıyor...

bbounce

bbounce

Üye
Merak ettiğim konu kieste güncelleme alanında ne yazıyor ? bu en son çıkan üretici yazılımıdır diye bi ibare varmı ?

kizmayantepe

Üye
adobe flash ve sesli komut çalışıyormu

gizli99

Üye
youtube dan video izledim gayet iyi
sesli komut olayına tam bakmadım dil olarak türkçe yoktu, ingilizce ve başka bazı diller vardı.

sitesinde orjinal final sürüm olmadığı, bunun da beta olduğu yazıyor, bilginize..
yani final sürüm diyor ama resmi sürüm değil diyor. ben de emin değilim bunun ne olduğuna.

blackdroid live temayı yükledim, çalışıyor.

bbounce

bbounce

Üye
youtube taki videoyu nerden izledin hocam 40 snye eğer başka varsa link koy bizde bakalım,ve şöle bişey var benim şahsi görüşüm bence bu final version neden diceksin, ml de flashladıktan sonra kendisi update yapıyor,sam mobile forumda böyle yazıyor...ama hayırlısı bakalım ne olacak

gizli99

Üye
youtube taki videoyu nerden izledin hocam 40 snye eğer başka varsa link koy bizde bakalım,ve şöle bişey var benim şahsi görüşüm bence bu final version neden diceksin, ml de flashladıktan sonra kendisi update yapıyor,sam mobile forumda böyle yazıyor...ama hayırlısı bakalım ne olacak

pardon ya.. youtube un kendi sitesine girince videoyu yükle diyorum bekliyor bekliyor yüklenmiyor. siyah ekranı kalıyor videonun.
ben menüdeki youtube kısayolu ile girmiştim. oradan medya oynatıcısını açıyor ve çok güzel oynatıyor videoyu.
yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın..

Üst Alt