Haber Galaxy Note 10 resmi basın görselleri sızdırıldı

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung'un 7 Ağustos tarihinde tanıtacağı Galaxy Note 10 akıllı telefonun resmi basın görselleri ortaya çıktı. Twitter üzerinden Galaxy Note 10 resmi basın görselleri paylaşıldı.

Karşınızda Galaxy Note 10;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Samsung Galaxy Note 10'un sızdırılan resmi basın görselleri telefonun oldukça ince çerçevelere sahip olacağını gösteriyor. Ön kamera merkeze konumlandırılmış ve arka tarafta üçlü kamera sistemi yer alıyor.

Galaxy Note 10 teknik özellikler tarafında 6.8-inç ve 6.4-inç ekran, Snapdragon 855 ve Exynos 9825, 12GB RAM ve 1TB hafıza gibi özellikler ile sunulması bekleniyor. Fiyat ve diğer tüm detayların netleşmesi için 7 Ağustos tarihini beklememiz gerekiyor.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt