replika s4 aldım bi kaç sorum varda cevaplarsanır sevinirim

Sponsorlu Bağlantılar

Megandroid

Megandroid

Üye
bir mağdur kullanıcı daha

Malesef :( Ya forumda o kadar oneride bulunuyoruz replica almayin diye ama kimse dinlemiyor. Sahsen arkadasim s4 aldiginda suna su oyunu atsana dediginde ilk isim telefonu biraz kurcaliyorum. Nasil diye :) Yani er ya da gec cevresindekiler anlar zaten. Insanlarda hep hava atma basladi. Boyle olunca da sahtekarlar cogaldi. Milleti boyle ozendirip kazikliyorlar.

ozakin70

ozakin70

Üye
Faturasız kaçaklarıda o fiyata orjinal kaçak ama replika değil ama onlarada rom yüklenmiyor imei sorunu olur

mesutcinik

mesutcinik

Üye
replikalar para tuzağı...

ismailozcn

ismailozcn

Üye
Keşke 500 tlye 2.el temiz s3 mini yada gmd alsaydın.Geçmiş olsun.

LimePie

LimePie

Üye
yazık paraya yazık onun yerine 100 tl daha koyup gmd alabilirdin antutudan 13000 puan alıyor. geçmiş olsun

senkimsinya

senkimsinya

Üye
replika s4 aldım 500 tl ye. gerçekle hiç bir farkı yoktur görünümde. antutu benhmark la test ettiğimde 3.700 küsür puan çıkıyor. 500 tl liğe göre nasıl bi telefon karlımıyım zararlı mı ? bide bu telefonda 4.2.2 android işletim sistemi var. buna hangi rom atarsam hızı artar ? sürüm düşürürsem mi aynı kalırsamı daha hızlıdır?

Kardeş rom sürümün en yüksek sürümdür. Telefonuna rom atılması mümkündür. ama diger romlarda bazı hatalar var dikkat et. romun telefonuna uyumluluğunu iyi araştır. Telefonun MKT serisini araştır. Replika S4 eger 1. sınıf ise iyi telefon almışsın kardeş. sorunsuz hatasız bir telefon. Güle Güle kullan. Araştırman için alsana bir site googleye cepnoloji yaz gir araştır. Replika telefon sitesi formu. hadi kolay gele.

Asi_Boyz

Üye
Herkes bilip bilmeden sallıyor replika cihazlar hakkında. Replika cihazlara ROM da yüklenir sıkıntıda olmaz. GMD dediğiniz telefon da MediaTek işlemci kullanıyor replika cihazlarda. Kırın artık şu önyargıları. Milyarlar vermeyin telefonlara.

avcitalip

avcitalip

Üye
Herkes bilip bilmeden sallıyor replika cihazlar hakkında. Replika cihazlara ROM da yüklenir sıkıntıda olmaz. GMD dediğiniz telefon da MediaTek işlemci kullanıyor replika cihazlarda. Kırın artık şu önyargıları. Milyarlar vermeyin telefonlara.

ağır konuşacağım ama olmayacak yani :hmmm kendinizi zeki mi zannediyorsunuz ? tamam rom yüklenebilir ama bir yere kadar...

senkimsinya

senkimsinya

Üye

ağır konuşacağım ama olmayacak yani :hmmm kendinizi zeki mi zannediyorsunuz ? tamam rom yüklenebilir ama bir yere kadar...

Vallaha kardeş. Suanda Replika s4 kullanıyorum 4 çekirdeki telefon. suana kadar yükledigim hiç bir oyunda yada uygulamada hiç lag almadım. Telefon Tamamiyle orjinal gibi ve room root olaylarıda çok basit ve aşırı şekilde güncelleniyor.

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
bende alacam güzel cihazlar ama ben 500 tl vermem versem oturur aglarım çakma telefona 500 tl verilir mi bana denk gelirse birebir kasa android yüklü 4s alırım ama en baba verecegim para 120 tldir şimdilik 200 tl ye satılıyor bulursam 120 tlye kadar alırım bulamazsam paran cebimde kalır :)

s3man

Üye
arkadaş ah vah vay öyle vay böyle yapmanın vakti geçmis. ben de aldım s4 replika ve memnunum.marketi ,ivir ziviri wifisi ,android olması güzel bir ekran kullanılması, bana yetiyor.2000 tl ye yakın parayı orjinalin nesine verecegim anlamadım.güle güle kullan telefonunu sevmeye bak :)

.caner.

.caner.

Üye
Geçmiş olsun. Benim bir arkadaşım da almış geldi bana kanka s4 aldım dedi birebir ayni dedi aldim telefonu elime telefon 4.7 inc. Bu sahte dedim. Gerçekten cok fark var. Antutu testi yaptim be 14.000 skor aldı. Arkadasimdan ss sini alacağım.

mazlumcuk

Üye
15 gundur replika s4 kullaniyorum kore mali kopyasi orjinaldinden tek farki gelen mesaj rengi daha acik renk
Telde nokta sikinti yok ozellikle performans konusunda..450 ye aldim ve cook memnun

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
çakma telefona o kadar para verilmez şahsen ben o fiyata almam aldırmam !!!

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Geçmiş olsun. Benim bir arkadaşım da almış geldi bana kanka s4 aldım dedi birebir ayni dedi aldim telefonu elime telefon 4.7 inc. Bu sahte dedim. Gerçekten cok fark var. Antutu testi yaptim be 14.000 skor aldı. Arkadasimdan ss sini alacağım.

14 bin iyi bir puan

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
arkadaşlar banada dayım replika s4 getırecek 350 tlye acaba en ıyı replıka hangısıdır bu butçeye gore

- - - Eklendi - - -

mesala bu nasıldır? Ya da onerdıgınız başka site

- - - Eklendi - - -

galaxys4seninle.com/

nokia_belle

nokia_belle

Üye
replikaya bulaşmayın başınız çok ağrır

ozkan1987

Üye
Bende kullanıyorum gayet iyi

mehmettech

mehmettech

Üye
Bu konuları bilerekmi hortlatıyorsunuz ?

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt