F/P ve ucuz fiyat isteyenlere

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ugur1000

ugur1000

Üye
    Konu Sahibi
F/P ve ucuz fiyat isteyenlere
arkadaşlar telefon alacağım 2-3 aydır araştırıyorum ve Samsung Galaxy Mini 2 adlı bi telefon buldum iş burada gelişiyor haftaya alıyorum bu teli ama uzun araştırmalarım sonucunda f/p olduguna karar verdim ! bu telefonu birçok kişi kullanmadığı için yaygın değil ama tel 500 TL !!! 550 tl lik ace 1 in 2 katı neredeyse benchmarklarda istiyorsanız bu sayfadan benchmarklara bakın farkı anladınızmı ???? Aslında bu telefon 500 tl çok ucuz gibi bişey çünkü çoğu tek çekirdekli telefona rakip hatta 3d performansınnın antutu benchmarkı xperia arc s in 100-200 puanla gerisinde kalıyor ki arc s in fiyatı iki katı yani düşünün ayrıca işlemcisi 1000 mhz ama samsung bunu 800 e düşürmüş bu işlemci çoğu telde 1 ghz kullanılıyor işlemcisi ise msm 7227 a dır ;) adreno 200 de gpu su vardır ama shadow gibi birsürü 3d oyunu youtube den baktıgınızda rahatça açmaktadır :) isteyenlere duyurulur türkcelldede satılıyor ama 500 gibi bi bütçesi olana tavsiye ederim kesinlikle

AYRICA BU TELEFON JELLY BEAN 4.1 DE ALACAK !!!!! bu yüzden almanızıda tavsiye ederim gayet güzel bi tel 512 mb ramide var alın pişman olmassınız

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
adreno 200=pişmanlık

caglar b

caglar b

Üye
adreno 200 yüzünden en baştan kaybetti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt