Renault 2008 Lastiklerinin Sırrını Buldu..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Renault, Bridgestone'un 2008'de kullandığı değişkenlik gösteren lastiklerinin gizli sırrını tesadüfen bulmuş olabilir.Son birkaç yarışta rekabetçi performansının geliştiği gözlenen Renault hakkında Alman Auto Motor und Sport dergisi Fransız takımın sırları bildiğine inandığına yer verdi.

Budapeşte'de cumartesi sabahı gerçekleştirilen antremanlar boyunca Fernando Alonso ve Nelson Piquet'in tek turdaki performanslarında harikalar yarattığı gözlendi.

Sezonun açılış bölümünde R28 tam hızına ulaşmadan önce birkaç tur boyunca epeyce yavaş kalıyordu.

Auto Motor und Sport lastiklerin start-stop hazırlıklarının pilotlara yarış boyunca istikrar ve dayanıklılık verdiğini iddia etti.

BMW Sauber teknik patronu Will Rampf konuyu doğrular nitelikte " Lastiklerin hafızası var." şekliden konuştu.

İlginç bir şekilde BMW pazar günü Macaristan'da zayıf bir performans sergilemiş ve pilotlar Bridgestone lastiklerinin büyük derecede tutunma kaybı yaşamasından şikayet etmişlerdi.

Bu haftasonu Valencia'da gerçekleştirilecek olan yarış Renault'un lastik hazırlamadaki tekniği tekrar edip edemyeceğini gösterecek.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt