Takımlar, McLaren'in Motor Avantajı Olduğuna İnanıyorlar..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye


Alman dergisi Auto Motor und Sport'a göre McLaren'in 2008 aracı Mercedes-Benz motoruyla birlikte üstün performans sağlıyor.

Habere göre Honda ve BMW'nin Macaristan'da yaptığı burun kanatçıklarını da içeren, son şasi gelişimleri, aracın hava akımından verimli bir şekilde yararlanarak daha iyi bir performans sağlamasına izin veriyor.

Rakip takımlar Mercedes'in V8 motorunun diğer 2.4 litrelik motorlara göre fazladan 25 beygirlik güç ürettiğine inanıyorlar.

BMW Sauber Teknik Şefi Willy Rampf, "Eğer bu rakamlar doğruysa, 25 beygir güçlük bir avantaj aynı hava direnci ile tur başına 0.4 zaman kazandırır." diyor.

McLaren'in MP4-23 aracı son üç yarışı kazanmıştı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt