Uygulama reklam önleyici yada reklamsız internet tarayıcı

Sponsorlu Bağlantılar

bmw_m6

bmw_m6

Üye
arkadaşlar pc(Windows) ,mac (osx), android . ben bu uc isletimli tum cihazlarimda adguard kullanıyorum reklam denen illeti unutali çok oldu %100 engelemesede %90 engelliyor uygulama reklamlarida dahil. uygulama yukleyince ayarlardan flitreleri ayarlamak lazım. uygulamalarda bile aniden cikan reklamları engelliyor. dikkat edeceginiz şev uygulamanın güncel olmasi.

• Beğen
Tepkiler: AIS ve ibrahim ok

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Bi link verebilir misin peki hocam. En son güncel versiyon nedir, nerede temiz apk olarak bulunur?

• Beğen
Tepkiler: AIS
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Şunu bilin ne kadar program kullanırsanız kullanın o programı yazanların da reklama ihtiyacı var o yüzden bilerek bazı reklamları engellemezler şu anda hiçbir program yüzde yüz reklam engelleyemez.

• Beğen
bmw_m6

bmw_m6

Üye
Şunu bilin ne kadar program kullanırsanız kullanın o programı yazanların da reklama ihtiyacı var o yüzden bilerek bazı reklamları engellemezler şu anda hiçbir program yüzde yüz reklam engelleyemez.
adguard i denedinizmi . uygulama rootsuz ve adway dan daki enaz10kat daha iyi. uygulama markette yok. sanirim lisans senelik 9€ olamsi lazim. en basit söyle soyliyeyim clean master bu uygulamada ne kardar reklam var kulanan bilir suan bu uygulamadabile reklam yok.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
adguard i denedinizmi . uygulama rootsuz ve adway dan daki enaz10kat daha iyi. uygulama markette yok. sanirim lisans senelik 9€ olamsi lazim. en basit söyle soyliyeyim clean master bu uygulamada ne kardar reklam var kulanan bilir suan bu uygulamadabile reklam yok.
Adguard yükledim gerçekten işe yarıyor çok iyi bozulmazsa süper teşekkürler arkadaşım

• Beğen
Tepkiler: AIS ve bmw_m6
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Bi link verseniz de biz de kullanıp denesek. Bulduklarım ya eski ya da reklam virüslü. :hmmm

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: AIS ve Silinen Üye 566228
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
  • Beğen
bmw_m6

bmw_m6

Üye
Resmi sitesi varmış hocam ordan indirdim. Beğenirsem satın da alırım. Bakalım işe yarayacak mı.
Teşekkürler.
verilen linkten indirdim bende dun. resmi lisans seneliktir bilginiz olsun. ayrica ayarlardan filitreleri ayarlamayi unutmayin.
nezaman aradan reklam kacarsa bilinki yeni versiyonu cikmistir gunceleme yapmaz tekrar yeni apk bulup indirmak lazim.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
verilen linkten indirdim bende dun. resmi lisans seneliktir bilginiz olsun. ayrica ayarlardan filitreleri ayarlamayi unutmayin.
nezaman aradan reklam kacarsa bilinki yeni versiyonu cikmistir gunceleme yapmaz tekrar yeni apk bulup indirmak lazim.
Filtre ayarlarını nasıl yaptın ekran resmi atarmısın

• Beğen
Wandeta

Wandeta

Üye
Adguard bir kötülüğü bazen yararlı sayfalarıda engelliyor

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Aslında en iyisi resmen satın almak. Kimse bedavaya bişey vermez. O premium apk ların içinde reklamlar casus yazılımlar vs. zaten yerleşik geliyor. Pirince giderken bulgurdan da oluruz.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Aslında en iyisi resmen satın almak. Kimse bedavaya bişey vermez. O premium apk ların içinde reklamlar casus yazılımlar vs. zaten yerleşik geliyor. Pirince giderken bulgurdan da oluruz.
Paran varsa alırsın kim istemez full lisanslı programlar kullanmak

• Beğen
bmw_m6

bmw_m6

Üye
sirasiyla bende acik olan flitreler. 1.2.3.4.5.6.8.12.13.14.15.16.18.30.32 . siz fazladan girdiginiz ülke filitresinide aktif edebilirsiniz.

• Beğen
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: ibrahim ok ve AIS
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim ne kadar iyi program olursa olsun onun da reklama ihtiyacı olduğunu unutma mutlaka o programında bazı zaafları mevcuttur ben program kötü demiyorum mutlaka iyidir ancak şunu unutma antivirüs şirketleri bile önce virüs yapar ondan sonra antivirüs programını müşteriye satar.

• Beğen
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Elbette. Adam ekmek kaynağını komple bitirecek değil ya. :)

• Beğen

Üst Alt