Uygulama reklam önleyici yada reklamsız internet tarayıcı

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
reklam önleyici yada reklamsız internet tarayıcı
Arkadaşlar reklamlardan bıktım illet bişey bundan ebediyen kurtulmanın imkanı varmı kesin çözüm olacak reklam engelleyen bir program yada tüm ihtiyaçlara cevap veren internet tarayıcı opera bu yönden iyi de oda her yerde işe yaramıyor bunun için önerileriniz kullandıklarınız nedir adavay filan kullandım hava cıva hiçbir işe yaramıyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: AIS

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Rootlu telefonda adaway uygulamasi. Rootsuz telefon icin de buna benzer uygulamalar vardi galiba forumda.

İnternet siteleri icin de hem bu uygulamayı hem de yeterli gelmezse adblock browser adli uygulamayi kullanabilirsin. Bu tarayicidan sitelere gitince reklam gormuyorsun.

• Beğen
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Arkadaşın da dediği gibi adaway ya da adblocker falan diye tavsiye vermeyin boş yere. Onlar işe yaramıyor. Daha etkili çözümü olanlardan tavsiye bekliyorum, hakkaten bezdirdi bu reklamlar. Youtube da bunlara katıldı tam oldu. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: AIS ve ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Reklamsız bir tarayıcı yok opera hariç oda her yerde işe yaramıyor demekki teknoloji daha reklamları önleyemiyor

• Beğen
bmw_m6

bmw_m6

Üye
adguard pro formda olmasi lazim.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
bmw_m6

bmw_m6

Üye
öncelikle size yardim etmek isteyen insanlara ustubunuz yanlis. ben ne o uygulamanin yapımcısı nede pazalmaciyi yim. ikinci olarak ben tum cihazlarimda kullanıyorum. uygulama dahil benim girdigim site ve uygulamalarda calisiyor. yanliz son bir haftadir maxicep te reklam gelmeye basladi oda guncelleme gelmistir kesin uygulamaya.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle size yardim etmek isteyen insanlara ustubunuz yanlis. ben ne o uygulamanin yapımcısı nede pazalmaciyi yim. ikinci olarak ben tum cihazlarimda kullanıyorum. uygulama dahil benim girdigim site ve uygulamalarda calisiyor. yanliz son bir haftadir maxicep te reklam gelmeye basladi oda guncelleme gelmistir kesin uygulamaya.
Yanlış anladın arkadaşım senin için söylemedim bir birimizi kandırmayalım diye

• Beğen
Tepkiler: AIS ve bmw_m6
Buğra

Buğra

Admin
Habit Browser
3 yıldır kullanıyorum :)
Her ayarı değişebiliyor bende kendime göre tek tek ayar yapıp dosyasını kaydettim ayarlarının
Tek dosyayla tüm ayarları geri yüklüyorum kafa rahat

• Beğen
bmw_m6

bmw_m6

Üye
aynen güncelleme varmis suan. engelliyor yine

• Beğen
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Opera işe yaramıyor orası kesin. Film sitelerine giriyorsun sanki onlar için çalışıyor resmen.
Adguard pro ve habit browser i deneyeceğim bakalım ne kadar işe yarar.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Direk uc browser kur kullan ben 6630 dan beri kullaniyorum sorunsuz son derece hizli bir tarayici. Butun tarayicilardan on kat daha hizli tek eksik yani ingilizce olmasi. Download hizlandiricisi var videolari kendi sunuculari uzerinden calistiriyorlar kendi icinde reklam engelleyicisi de var. Ben 6630 dan beri kullaniyorum.

• Beğen
AIS

AIS

Üye
Lucky patcher

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim ne yaparsan yap reklamları tamamen engelleyemezsin bilgisayarda bile her yerden reklam çıkıyor bunun en büyük sorumlusu internet sitelerinin seni gereksiz yere saçma sapan sayfalara yönlendirmesidir. Bu sorun en çok download ve upload sitelerinde yaşanıyor. Ben bile bir tane apk dosyası indirecem diye bilgisayardaki tarayıcıdan yüz tane sayfa kapatıyorum. Reklamlara engel koyamazsın ancak bir kısmını engelleyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok ve AIS
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ne yaparsan yap reklamları tamamen engelleyemezsin bilgisayarda bile her yerden reklam çıkıyor bunun en büyük sorumlusu internet sitelerinin seni gereksiz yere saçma sapan sayfalara yönlendirmesidir. Bu sorun en çok download ve upload sitelerinde yaşanıyor. Ben bile bir tane apk dosyası indirecem diye bilgisayardaki tarayıcıdan yüz tane sayfa kapatıyorum. Reklamlara engel koyamazsın ancak bir kısmını engelleyebilirsin.
Doğru söze ne denir teşekkür dostum aynen öyle

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sende benim gibi bilgisayarlarla doğup büyümüş olsaydın sende bu kadar bilgili olurdun kardeşim :) Atari 2600'ü ben bozmuştum çok kızmışlardı :D :D Bilgisayar vardı Almanya'dan getirmişler siyah çubuk var ekranda başka bir şey yok.

• Beğen
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Uc browser kullandım bi süre ama hoşuma gitmedi. Bana göre en hızlısı CM Browser di. Onu da sildim. Şu an eskiden beri alışkanlığım olan Operaya devam ediyorum.

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Uygulamalardaki reklamlarıda bir kaldırabilsek hayat güzel olur.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
6630'da gördüğüm ve kullandığım en iyi tarayıcı idi gerçi o zamanlar takılmalar filan oluyordu ama şimdi androidte son derece güzel olmuş diğer tarayıcılardan çok daha hızlı olduğu kesin.

• Beğen

Üst Alt