Reisv1.7 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Enola19

Üye
Dostum eline sağlık görüntülerden anladığım kadarıyla ekolayzır ayarları da gelmiş hemen indiriyorum yarın tekrar flaşlarım yanlız indirmeden bi sorayım şarj süresi neâlemde çünkü 1.4 ün şarj süresi cidden iiydi
tekrar teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

hus.277

Üye
reis indrdim kurdum ama maalesef etkin aktarmalar hala görünüor ve videolar açılmıyor.çektiğim videolar bile açılmıyor. neden acaba sevgiler

----------Eklendi @ 22:37:37 ---------- Yazıldı @ 22:24:49 ----------

reis indrdim kurdum ama maalesef etkin aktarmalar hala görünüor ve videolar açılmıyor.çektiğim videolar bile açılmıyor. neden acaba sevgiler
ustam cevab alamadım senden bi yardım et çektiğimiz videolar neden açılmıyor

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye

----------Eklendi @ 22:37:37 ---------- Yazıldı @ 22:24:49 ----------

ustam cevab alamadım senden bi yardım et çektiğimiz videolar neden açılmıyor

kardeşim flash tan önce telefona format at ve biçimlendir. yedekleme işlemi ise sakın yapma hiç ama hiç sorun yok

hus.277

Üye

kardeşim flash tan önce telefona format at ve biçimlendir. yedekleme işlemi ise sakın yapma hiç ama hiç sorun yok
aynen deeğin gb yaptım ama maalesef videolar açılmıyor dead flash attım yine aynı

ЯReiS

ЯReiS

Üye
o videolar acilmicak kardesim olmadi..hata benim yapamadim veya olmadi..ben flv videolari izlemek icin (ihtimal vererek annada sorun yoktu cunku) anna video player i belleye entegre ettim..ama bir turlu randimanli olmadi..bendede video aciliyo ama oynatmiyo resimler donup kaliyo..yani ben orjinale donmeye karar verdim dondum orjinal belle video player i yukledim simdi sorun ortadan kalkti..linki duzelticem..

----------Eklendi @ 00:39:20 ---------- Yazıldı @ 00:37:10 ----------

Dostum eline sağlık görüntülerden anladığım kadarıyla ekolayzır ayarları da gelmiş hemen indiriyorum yarın tekrar flaşlarım yanlız indirmeden bi sorayım şarj süresi neâlemde çünkü 1.4 ün şarj süresi cidden iiydi
tekrar teşekkürler.

suna inanin temin edeirimki (yanlis anlamayin mal satmaya calismiyorum bir cikarimda yok..) sarj suresi mukemmel otesi..seste ayni sekilde ama video sorunlu oldu..kismet degistiriyorum linki lutfen bagislayin beni ve tekrar deneyin..yeni linkten ben her seyini denedim..

hus.277

Üye
sevgili kardeşim inan seni üzmek için söylemiyorum . bir çıkarın var demedim biliyorum.bize yardım ediyorsun .Allah senden razı olsun. başka sana ne diyebilirimki. şu anda düzelttin ise yeniden yükleyeceğim.yoksa düzeltmeni bekliyeceğim.l yeni link i buraya koyrsan sevinirim.saygılar

Otuz

Üye
arkadasım bir önceki sürüm hızlı ve stebildi lakin galeride vede menüde hiç bir şekilde resim düzenleme seçeneği bulamadım aynı sorun bundada varmı takdir ederseniz resimlerle çok haşir naşirleşirimde

ЯReiS

ЯReiS

Üye
hayir kesinlikle yok..galeriden resimleri duzenleme secenegi mevcut..video ve photo editor eklenmistir stabil calisiyor..

----------Eklendi @ 01:10:03 ---------- Yazıldı @ 01:08:09 ----------

sevgili kardeşim inan seni üzmek için söylemiyorum . bir çıkarın var demedim biliyorum.bize yardım ediyorsun .Allah senden razı olsun. başka sana ne diyebilirimki. şu anda düzelttin ise yeniden yükleyeceğim.yoksa düzeltmeni bekliyeceğim.l yeni link i buraya koyrsan sevinirim.saygılar

destek icin tesekkur edrim biliyorum biraz uzdum sizleri bu sefer hata ustune hata..ama bende iyi olsun diye cabaladim ama olmadi..orjinale dondum kendim yukledim video ve muzik player stabil calsiyor video cektim resim cektim..sorun yok..gule gule kullanin..

• Beğen
Tepkiler: hus.277

hus.277

Üye
ЯReiS;4422154' Alıntı:
hayir kesinlikle yok..galeriden resimleri duzenleme secenegi mevcut..video ve photo editor eklenmistir stabil calisiyor..

----------Eklendi @ 01:10:03 ---------- Yazıldı @ 01:08:09 ----------

destek icin tesekkur edrim biliyorum biraz uzdum sizleri bu sefer hata ustune hata..ama bende iyi olsun diye cabaladim ama olmadi..orjinale dondum kendim yukledim video ve muzik player stabil calsiyor video cektim resim cektim..sorun yok..gule gule kullanin..

şu anda iniyor ve hemen kurup san bilgi vereceğim aziz dostum. acaba etkin aramalar da kalktımı

----------Eklendi @ 01:27:56 ---------- Yazıldı @ 01:11:38 ----------

üstadım videolar tamam ellerine sağlık harika olmuş . Birde sanki dokunma hassasiyeti biraz düşük gibi geldi.Eleştirmek çin söylemiyorum.Bağışla sadece sana destek olmak için.Maalesf etkin aktarmalar hala etkin ona bir çare bulamadık bilgin olsun .Ellerine ve yüreğine sağlık

• Beğen

yahyademirci

Üye
şahin hocam videoları düzeltilmiş olan 1.6 mı ?
indirme linkinde 1.5 yazıyo başlığı 1.6 yapmışsın.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
şu anda iniyor ve hemen kurup san bilgi vereceğim aziz dostum. acaba etkin aramalar da kalktımı

----------Eklendi @ 01:27:56 ---------- Yazıldı @ 01:11:38 ----------

üstadım videolar tamam ellerine sağlık harika olmuş . Birde sanki dokunma hassasiyeti biraz düşük gibi geldi.Eleştirmek çin söylemiyorum.Bağışla sadece sana destek olmak için.Maalesf etkin aktarmalar hala etkin ona bir çare bulamadık bilgin olsun .Ellerine ve yüreğine sağlık

Kardesim sagol..yazin lutfen yazin iyiler sizin olsun ..elestirin bu cok guzel ben acigimdir ama sunu soyleyim yemin ederim ben en son olani kendim yukledim her seyi denedim(kullandiklarimi resim video etkin aktarmalar ki bende hic bir zaman cikmadi bu.genede modunu ekledim ama sizlerde cikiyo inanin bunu anlamis degilim bende YOK..)dokunma hassasiyetinide yukseltmistim ama..birde baska temayla denermisniz..efekti degistirin deneyin bi..ama su ara biraz dursun cunku cok oldu bu..bir seyler dusunelim bu etkin aktarmalara..tekrar soyluyorum ben yok..

----------Eklendi @ 09:04:24 ---------- Yazıldı @ 09:03:04 ----------

şahin hocam videoları düzeltilmiş olan 1.6 mı ?
indirme linkinde 1.5 yazıyo başlığı 1.6 yapmışsın.

evet hocam ndirebilirsiniz duzelttim..dun gece 4 e kadar onla ugrastim..bende her sey normal su an..programlari yuklucem ayarlari yapcam bakalim olumsuz bir sey olursa bende yazarim..

bartinli8387

bartinli8387

Üye
reis oncelikle sagol bir sorum var bunu yurd dısı oldugu için belle guncellemesinden sonra ingilizce olan n8 ze kursam türkce olurmu yada orjınal yazılımın üztüne kurmaya kalkarsam sorun cıkarmı

ЯReiS

ЯReiS

Üye
tabiki turkce olacak zaten baska dil yok diger diller cikartildi..sadece ingilizce ve turkce var..orjinal yazilimin uzerine kurabilirsiniz..

bartinli8387

bartinli8387

Üye
Teşekkur ederim

----------Eklendi @ 14:02:13 ---------- Yazıldı @ 13:47:46 ----------

reis bende ki phoenix sorunlu sanırım hangi sürüm kullanayım bir link verebilirmisin

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Teşekkur ederim

----------Eklendi @ 14:02:13 ---------- Yazıldı @ 13:47:46 ----------

reis bende ki phoenix sorunlu sanırım hangi sürüm kullanayım bir link verebilirmisin

burdan son surum indirbilirisniz

Enola19

Üye
Dostum az önce yeni sürümünü kurdum.
Artılar:
sonunda lig Tv de maç özetleri izleyebileceğim bir cfw çıktı buna kurtuluş ve maddness dahil hiçbiri girmiyordu.ekolayzır ayarları artık görünüyor.
AÇILIŞTA ÇALIŞAN SAAT TARİH FALAN ATIK ÇALIŞMIYOR AMA DAHA YAVAŞ AÇILIYOR OLSUN SORUN DEĞİL.
eksileri:
tam emin değilim ama şarjı 1.4 ten daha az gidecek gibi çünkü bir kaç defa yeniden başlattığım için belki bilmiyorum bir kademe düştü bile bir sonraki şarjda daha net belli olur.
Belkide bilerek yaptın bilmiyorum ama tercihlerde genel yerine şahin yazıyor.
arama yönlendirme uyarısı hala çıkıyor sanırım sen yurtdışı operatör kullanıyorsun çünkü bendede aynı uyarıyı her aramada veriyor.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar başka bişi olursa burada yazarım

• Beğen
bartinli8387

bartinli8387

Üye
Eline yüregine saglık ama bır seyler daha soylıyım ben 10 gun oncesıne kadar flash phonıx hiç gırmemıstım taki bır arkadasın telefonunu ırak gıbı bır yerde belle guncelemesi ile ıngılızce yapana kadar daha once baska konulardan denedım ama olmadı hatta arkadasın telefonunun bozuldugunu sanmıstım acılmamıştı bu gun senı tasadufen gordum ve az once ınternete telefon donana kadarda cesaretımde yoktu ve bir sinirle 2 dakıka once senın belleyı kurdum 10 yıldır nokıa kullanıyorum ve hep son modeller hayatımda bu kadar hızlı bır nokıa gormedım tesekkur edrım ılgıne ve bılgıne

• Beğen
the.reds

the.reds

Üye
ya hocam bu .zip leri açmıyo

• Beğen

hus.277

Üye
Şahin kardeş 4 e kadar uğraşmıssın 0059 da ben indirdikten sonra başka bir şey ekledinmi . yeniden indirip kurmamı gerektiren bir şey ekledin ise yeniden kuracağım da.

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
Dostum az önce yeni sürümünü kurdum.
Artılar:
sonunda lig Tv de maç özetleri izleyebileceğim bir cfw çıktı buna kurtuluş ve maddness dahil hiçbiri girmiyordu.ekolayzır ayarları artık görünüyor.
AÇILIŞTA ÇALIŞAN SAAT TARİH FALAN ATIK ÇALIŞMIYOR AMA DAHA YAVAŞ AÇILIYOR OLSUN SORUN DEĞİL.
eksileri:
tam emin değilim ama şarjı 1.4 ten daha az gidecek gibi çünkü bir kaç defa yeniden başlattığım için belki bilmiyorum bir kademe düştü bile bir sonraki şarjda daha net belli olur.
Belkide bilerek yaptın bilmiyorum ama tercihlerde genel yerine şahin yazıyor.
arama yönlendirme uyarısı hala çıkıyor sanırım sen yurtdışı operatör kullanıyorsun çünkü bendede aynı uyarıyı her aramada veriyor.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar başka bişi olursa burada yazarım

enole tesekkur ederim guzel bi gozlem olmus..bu aktif aktarmalara bi cozum bulamadim ben modunda ekledim ama..belki dedigin gibi ben yurt disi operator kullaniyorum..ben mod koymasam bile bende o uyari cikmiyor..2.evet sahin yaziyor ama o bir karisiktan kaynaklandi o gece 4 e kadar ugrastim ve dikkat dagildi biraz gerci hemen degistirdim ama siz erken indirdiginiz icin o surumu aldiniz simdikinde yok..bende sevmem ole seyi isim reklam gibi..saat tarih mesaj vs..bunlarin performansa eksi bir etkisi yok tersi artisi var zaten kendiniz bir kez acar saniz acik kaliyor..sorun yok batarya bende su an eskisinden daha iyi gibime geldi ama tabi..tekrar tesekkur ederim yorumun icin.

----------Eklendi @ 10:05:21 ---------- Yazıldı @ 10:03:43 ----------

Şahin kardeş 4 e kadar uğraşmıssın 0059 da ben indirdikten sonra başka bir şey ekledinmi . yeniden indirip kurmamı gerektiren bir şey ekledin ise yeniden kuracağım da.

hus.277 kardesim videolar aciliyorsa gerek yok..eskisinde videolar acmamisti onun icin degistirdim tek sorun oydu beide sahin yazisini unutmusum..onlari duzeledim..sizde bunlar yoksa gerek yok tekrar indirmene..

----------Eklendi @ 10:07:02 ---------- Yazıldı @ 10:05:21 ----------

ya hocam bu .zip leri açmıyo

mustafa zip lerde bi sorun yok aciliyor..winrar veya 7.zip ile acabilirsiniz..ben 7.zip kullaniyorum..

Üst Alt