Rehber / Sms / cagrı gibi yerleri değiştiren launcher atabilir misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

manguru022

manguru022

Üye
    Konu Sahibi
Rehber / Sms / cagrı gibi yerleri değiştiren launcher atabilir misiniz ?
Telefona launcher yüklüyorum icon felan degısıyor tamamda ben bu samsungun siyahlıgından bıktım sms yerinde cagrı yerinde arka fon hep siyah. Buraları değiştiren bir launcher varmı acaba ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bu istediklerin icin Cm rom yuklemen gerekli

manguru022

manguru022

Üye
    Konu Sahibi
Bu istediklerin icin Cm rom yuklemen gerekli
Hocam iyi hoş diyorsunda onada ben cesaret edemiyorum, bu konularda biraz tırsagımdır :) Ve telefonla cok işim oluyor 2-3 günlük bile kullanmasam sıkıntı yaratabiliyor. Bi kac yerde gördüm böle launcherler var ondan acmak istedim konuyu

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Hocam iyi hoş diyorsunda onada ben cesaret edemiyorum, bu konularda biraz tırsagımdır :) Ve telefonla cok işim oluyor 2-3 günlük bile kullanmasam sıkıntı yaratabiliyor. Bi kac yerde gördüm böle launcherler var ondan acmak istedim konuyu
Oyle launcher cm de var, tema yuklediginde uygulamalar uzerinde değişiklikler oluyor.

Root varsa yedeğini alırsın ondan sonra cm yükleme işi basit

manguru022

manguru022

Üye
    Konu Sahibi
Oyle launcher cm de var, tema yuklediginde uygulamalar uzerinde değişiklikler oluyor.

Root varsa yedeğini alırsın ondan sonra cm yükleme işi basit

peki en son care olmadı gecicem pc basına cümle cümle uygulayıp yapıcam teşekkür ettim hocam sagolasın yinede :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Legend8787

Üye
Cm rom berbat tavsiye etmm

qradyant

qradyant

Üye
Cm rom berbat tavsiye etmm
Evet bazı konularda cm iyi değil ama kişiselleştirme anlamında üstüne yoktur. Yüzlerce tema kullanabiliyorsunuz, uygulama iconlarindan bildirim penceresine stil den yazı fontlarına kadar herşey var.

CM yükleme konusunda yardımcı olabiliriz, mesaj atman yeterli dostum

kaya.brhn

kaya.brhn

Üye
Smart launcher kullan,

kaya.brhn

kaya.brhn

Üye
Bahadir cm11 rom + smart launcher demek istedim, sen bu kismi anla yeter :)

Üst Alt