Uygulama Launcher = sms + arama + rehber = launcher (istek)

Sponsorlu Bağlantılar

kartal.24

Üye
    Konu Sahibi
Launcher = sms + arama + rehber = launcher (istek)
Konunuyu nereye açacagımı bilemedim ama umarım yardımcı olan birileri çıkar.

Arkadaşlar içinizde kapsamlı bir launcher bilen varmı yükleyince rehber arama sms ekranını degiştiren ve telefonu kasmayan birşey arıyorumBu konuda kimsenin bilgisi yokmu ?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
TELEFON MODELIN NE?

kartal.24

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Custom rom mu stock rom mu yükü

kartal.24

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun orjinal sistemi sadece root edildi (yetki verildi) okadar

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Hocam stock romda pek bişey değiştirmiyo nova launcher var çok iyi icon falan değiştirebilirsin ama custom rom olsaydı tema ve touchwiz yükleyip değiştirebilirdiniz

kartal.24

Üye
    Konu Sahibi
Ben şuanda samsung un kendi uygulamalarını chaton samsung app tarzındaki kullanmadıklarını hep kaldırdım birkaçta uygulama kurdum telefonda hem yer açıldı hemde hızlandı sms rehber arama uygulamasını da istesem kaldırırım ama onlar yerine kullanacak birşey im yok bu yüzdende onların işini yapacak birşey lazım orjinal rom ama genede birşeyler yapıyor şimdi nasıl birşey kullanarak bu sorunlardan kurtulabilirim

Launcherlerin çoğu sadece icon ve arka fon değiştiriyor ama saydıklarım hiç değişmiyor bana onlardan başka güzel birşey lazım tüm isteklerimi karşılı yan

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Dediğim gibi hocam başka sms programı yada arama programı yükleyip orjinalerini silersen romda hata oluşabilir ama bu dediğin şeyleri custom romla yapabilirsin ancak

kartal.24

Üye
    Konu Sahibi
Custom rom kullanmadan onların yenine başka birşey kullansam olmaz mı orjinallerini de silmesem ama yüklediklerini kullansam yada silsem bile fabrika ayarıyla düzelmezmi bana bu şartlar altında bir öneride bulunamazmısın

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Hocam root yaptıktan sonra sildiğin hiçbir uygulamayı fabrika ayarı ile alamazsın sms için go sms veya handy sms menu içinde nova launcher kullan stock romda başka alternatif yok malesef

kartal.24

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu iş için önere bilecektin 4.4 kit-kat custom rom varmı sorunsuz çalışan hadi onu kurduk sonra ne yapmam lazım adreste belirtebilirsen iyi olur

efsanebaby

Üye
Kardeşim bende de galaxy s3 var rom yok kendi arayüzünü kullanıyorum çok mesajlaştığım için ekranda msjlar ikonu gölgesi çıktı nerdeyse bütün mesajlaşma programlarını denedim aralarında en iyisi textra çok iyi hem çok seri çalışıyo hemde daha görsel tavsiye ederim :maxicep:

kartal.24

Üye
    Konu Sahibi
mesaj olarak dedigini kullanayım tamamda arama ve rehber olarak neyi kullanayım bir arama gelince samsungun orjinal arama ekranı resmen telefonu kasıyor rehberde ful dolu ilk girince takılma oluyor hani arama sms rehber üçlüsünü varsayılan olarak kullanmaktan bahsediyorum onların yerine başkasını varsayılan yapmak istiyorum

efsanebaby

Üye
Hiç öyle bi sorunum olmadı kardeşim bende ama güzel bişey bulursan bende sıkıldım bundan daha yeni şeyler deneyelim:bilmem:

kartal.24

Üye
    Konu Sahibi
Şuan bu var ama geliştirilme aşamasında henüz esas mesele

Aşagıdaki adreste yer alan MIUI V5 + Android 4.4.2 + Türkçe bir romu bulabilmek

Bazı yerlerde bununla ilgili açılmış konular buldum ama hep geliştirilme aşamasında tamamlanırsa onu kullanmayı düşünüyorum herkes bunu öneriyor.

efsanebaby

Üye
minik bi yılan hikayesi misali
:birak:
bulursan kullanırsan ve beğenirsen bide paylaşırsan çok hoş olur :bigstar:

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Spb shell de vardi sanirim.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Hocam root yaptıktan sonra sildiğin hiçbir uygulamayı fabrika ayarı ile alamazsın sms için go sms veya handy sms menu içinde nova launcher kullan stock romda başka alternatif yok malesef
Sms uygulamasi olarak Handcend Sms i oneririm kullaniyorum gayet guzel.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
AHKE

AHKE

Üye
yandex shell

kartal.24

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten böyle bir uygulamaya rastladım ama apk dosyasını bulamadım yardımcı olabilirmisiniz bu konuda ?

Üst Alt