Redmi Note 8 V12.0.1.0.QCOINXM (Global Hindistan) güncellemesi çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Redmi Note 8 V12.0.1.0.QCOINXM (Global Hindistan) güncellemesi çıktı
Değişiklikler her ne kadar az yazılsa da bu güncelleme tam anlamıyla MIUI12 güncellemesi içermemektedir. Bu bence ara geçiş yükseltmesi olmuş, asıl güncellemenin V12.0.2.0 veya V12.0.3.0 sürümünde olacağına eminim.
Cihazıma hindistan sürümünü(IN) yüklediğimden ilk çıkmış olan global kararlı(MI) sürümünün ne içerdiğini bilmeden bir haber yapmak istememiştim fakat beklediğim gibi içi neredeyse boş bir güncelleme olduğunu güncellemeden sonra anladım. Ben henüz geçiş yapmayacağım tavsiyem yüklemeyin ve sonraki güncellemenin gelmesini bekleyiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli

derya1978

Üye
merhabalar

redmi note 8 telefonda ayarlar telefon hakkında mıuı sürümü güncelleme kısmında yenilikleri tıklayınca

güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok oturum açmış olduğunuz hesabın gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun yazısı çıkıyor

bu her telefonlarda çıkıyor mu benim telefonda mı sorun var 2 aynı model telefonum var 2 sinde bu çıkıyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Güncellemeyi ota dan çektiklerinde yenilik kısmına erişilemiyor maalesef hatanın sebebi bu. Yakın zamanda 12.0.2 veya 12.0.3 sürümü çıkacak beklerseniz daha kapsamlı bir güncelleme olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: derya1978

derya1978

Üye
Güncellemeyi ota dan çektiklerinde yenilik kısmına erişilemiyor maalesef hatanın sebebi bu. Yakın zamanda 12.0.2 veya 12.0.3 sürümü çıkacak beklerseniz daha kapsamlı bir güncelleme olacaktır.

bu mıuı 12 güncellemeden sonra batarya pil çok çabuk bitmeye başladı bu yeni güncelleme ile çözümü olur mu onun için mi yapılıyor bu güncelleme herkes şikayetçi pil çabuk bitmesinden mıuı 12 güncellemesinden sonra

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
bu mıuı 12 güncellemeden sonra batarya pil çok çabuk bitmeye başladı bu yeni güncelleme ile çözümü olur mu onun için mi yapılıyor bu güncelleme herkes şikayetçi pil çabuk bitmesinden mıuı 12 güncellemesinden sonra
Her güncellemede batarya daha çabuk bitmeye başlar, her iki veya üç yılda batarya değişimi olması gerekir ama tabi normal bir kullanım yani sosyal medyada gezmek fotoğraf çekmek telefon görüşmesi gibi kullanılıyorsa batarya değiştirmek mantıklı olmayacaktır.

Üst Alt